ZEVS Forum

Trenutno vreme [1.6 - 15.6 2008]

Začel/a walter76, 01. Junij 2008, 00:22:21

Prejšnja tema - Naslednja tema

0 Člani in 1 Gost gledajo to temo.

Astra

Upam, da nimate severnjaki preveč škode. Zgleda kar pestro. Počasi bo šla fešta proti osrednji Sloveniji in jugu. Grem malce pogledat na zanimive lokacije. Srečno.

Vrhnika - 25°C in JZ nažiga. Na severu in zahodu se razvijajo Cb-ji.
VP Komenda - http://komenda.zevs.si       |      VP Vrhnika - http://vrhnika.zevs.si

zigarrdo

Danes dopoldan je bilo jasno, zjutraj je bila precej gosta megla, t min. je bila +13.1°C, proti popldnevu pa so od severa prihajali oblaki, vendar padavin še ni bilo, bomo videli ?

Temp. +25.5°C                   T max. +27.7°C                    vlaga = 45%               veter = SW 12km/h
Everywhere you go you always take the weather with you

Cumulonimbus

Pri nas še čakamo na prvo današnjo nevihto, drugače pa so na S strani nastali čudoviti mammatusi :drool:

ponoči bo spet ropotalo... :drool:













lp
Član ZEVS :)

zoki16

V zadnjih dveh urah in pol je v Prlekiji padlo 9 mm dežja.

Vmes je tudi malo zagrmelo, kaj hujšega pa zaenkrat ni bilo.

Temperatura pa je padla za 10 °C. Piha pa S-Z veter okrog 6 km/h.
Vremenska postaja Cven

www.vreme.tikve.com

march

V Petrovčah nevihta brez trdih primesi zaenkrat; radar pa je precej nabit.
Temp. je padla na 18,5°C.

Lp, March

oleg

pri meni že ropota pa tudi sodra leti v pol ure časa kar 20 litrov dežja
maksimalana 23 celzija minimalna 16 celzija vlaga 80%
dež pada s hitrostjo 22 metrov na sekundo
rahlo vetrovno smer pa jugo
tlak pa 1017 milibarov pada  :icon_wink:
oleg

fisher

Citat od: oleg dne 11. Junij 2008, 18:34:12
dež pada s hitrostjo 22 metrov na sekundo

Kako si pa to zmeru?  :icon_question:

polo

Gledano od mene proti Gorjancem in Metliko  že kar nekaj časa lepo treska,čeprav na sliki skoraj ni nič posebnega za videt.




Proti zahodu pa niti oblačka.

H2o

Citat od: fisher dne 11. Junij 2008, 18:41:42
Kako si pa to zmeru?  :icon_question:
To bi tudi mene zanimalo :D
@CB: lepi, so lepi  :drool:

V Žireh danes še brez padavin, vprašanje je, če jih sploh kaj bo.
Tmax 24.8°C, trenutno pa 20.3°C in pretežno oblačno.

walter76

Kot sem že poročal je bilo dopoldne jasno,popoldne se je prehodno pooblačilo(prosojna oblačnost)
Na to pa se je zjasnilo,no sedaj se spet oblači tokrat "ta prava oblačnost " od JZ .
Mislim ,da bo še pred polnočjo padalo...toliko za enkrat...

Valter,Portorož .
Prijatelj vremena !

Ciklon

Tmin = +12,0°C
Tmax = +27,0°C
Padavine: /
-------------------
zmerno oblačno
T = +19,7°C
RH = 59%
p = 1011mb - pada
:icon_wink:
Raj je v naravi :buttrock:

Pihe

Kljub čudnim barvam radarja nad nami, tu ni praktično ničesar.Ena slabotna nevihta tam okrog 15.ih in to je zaenkrat tudi vse.
Temp. +16,6. Vlaga 84%.
Dežja padlo pa le ušivih 1,6 litra!!! :wise:
Se pa vidi, da so pri nas že frontalne padavine, saj se je nebo v celoti prekrilo z oblačnostjo drugačne "kvalitete", kot je tista ob nevihtah. :icon_wink:
-------------------------------------
www.bovec-vreme.si

walter76

Postaja vedno bolj temno....
Čakamo akcijo...
Prijatelj vremena !

joze

Ravna pri Ligu, dežuje in močno grmi.

Temperatura 15,2 °C

Tmax danes 24,3 °C ob 11:29

Vlaga 83 %

Pritisk 1016 hPa

Padavine danes 8 mm

Že, dve uri močno grmi, prav bobni, dež pa prav lepo pada. Zaenkrat nič hujšega.

kekec46

no tudi pri nas kar močno grmi ... in rahlo pada dež ...
t:16,1
p: 1014,3
padavine: 4,1 mm

Lp