ZEVS Forum

Trenutno vreme [1.6 - 15.6 2008]

Začel/a walter76, 01. Junij 2008, 00:22:21

Prejšnja tema - Naslednja tema

0 Člani in 1 Gost gledajo to temo.

zimazakon

Trebnje
+24° C
39% RH
1011 hPa
piha zahodnik 10km/h

Dežja še nismo dočakali, se pa zapira iz vseh strani ,tako da ga  pričakujem do polnoči, morda še prej.  :suspicious:
Davis Vantage Pro2 Plus
www.zimazakon.si

max

Griže

Visoka oblačnost
Tmax danes 28,1°C ob 16:15h

Temp 17,8
Tlak 1014mb
Vlaga 79%
Veter 5km/h JV
Padavine do zdaj 3,4mm (v enem nalivu)

walter76

Dežuje,grmi...piha okrepljen JZ.
TEM:19.8.C

Valter,Portorož .
Prijatelj vremena !

oleg

no kar 30 litrov dežja danes popoldan
podatki pa so taki zima + 15 celzija vlaga 90%  :icon_question:
spet močno poka in sveti v goriških brdah močna toča
oleg

tesovnik

v šentjurju bila majša ploha z "pulzerjem" nekaj km stran. Drugače pa se je celica kar fajn razvijala delno se je v šentjurju videl anvil :icon_wink:

Mr.Bear

Nadgorica:

- temperatura +19,4°C

- pritisk 1011,8hPa, pada

- vlaga 61%

walter76

Še vedno rahlo dežuje,občasno bolj intenzivno..vedno bolj bliska in grmi...
Je pa kot kaže v smeri IT precej pestro...
Bomo videli kaj bo tukaj....

No in zdaj je začelo zalivat...

Valter, Portorož .
Prijatelj vremena !

paradolf

Citat od: fisher dne 11. Junij 2008, 18:41:42
Kako si pa to zmeru?  :icon_question:

Mislil je rain rate :icon_wink:
Podgorje je ostalo suho.
Najprej za Krvavcem zelo črno. Parkrat se je slišal grom , nato pa se je vse začelo sušiti in nastali so mamtusi. Pričel je pihati hladnejši SZ veter in verjetno aktiviral novo nevihtno linijo JV od mene.
Kdor visoko leta dalec vidi :)
http://www.youtube.com/watch?v=5NgXE1X-XyM
Davis Vantage PRO2

robi14

Pri nas je deževalo vsega 15 min, ne vem pa kako ni Maverickova postaja zabeležila padavin?!?  :shrug:
Na začetku je zgledalo obetavno, potem pa le solidna ploha...

Upam, da drugod ni bilo preveč škode...

Astra

Vrhnika ostaja suha in kot kaže se znamo dežja še malo načakati. Trenutno 18°C, na jugu se občasno malce bliska. Ni panike, osrednje Slovenija jo je tokrat odnesla skoraj brez padavin. Sedaj pa čakamo na fronto. Istrski konec ima pa trenutno fešto.  :icon_smile:
VP Komenda - http://komenda.zevs.si       |      VP Vrhnika - http://vrhnika.zevs.si

walter76

Brez omembe vrednega dogajanja klub radarju .
No kot kaže se je zadeva za enkrat izmuznila slovenski obali,drugače je kot kaže v hrvaški Istri ter IT.
Trenutno rahel dež,bliskanje v omenjenih smereh...

Valter za ZEVS,Portorož.
Prijatelj vremena !

maestro

Pri nas okoli 16h le nevihta z krajšim nalivom ki je pustil 5.2mm
VP Bohinjska Bistrica
http://meteo-bohinj.si

Amare

Trenutna temp.:13,3°C

Še kakšna slika današnjega dne:

Drugače globoka struga in povečini nizek potok danes bliskovito narašča

Tukaj že tik pred tem, da poplavi cesto, a se deževje hvalabogu kmalu postopoma umiri in poneha.



walter76

Nekaj informacij iz soseščine...
V Puli in na Krku zelo,zelo pestro-toča  !
Na mađarskem naj bi bil viden tornado, -preverjam!
Prijatelj vremena !

ŽUPMART

Pred cca. uro in pol sem prečkal polovico S Italije...tista velika celica ni kaj prida. Precej bliskanja, par nalivčkov in to je to. Razen če smo šli totalno stran od središča. :icon_question: