ZEVS Forum

Trenutno vreme [1.6 - 15.6 2008]

Začel/a walter76, 01. Junij 2008, 00:22:21

Prejšnja tema - Naslednja tema

0 Člani in 1 Gost gledajo to temo.

paradolf

Sosedje kako smo bili včeraj usklajeni s padavinami  :icon_biggrin:

Danes ob 6h zjutraj tudi pri meni oblačno. Rahlo je deževalo pri +14.8°C.
Do takrat je od polnoči padlo 3.2mm.
Morda bomo tudi danes prišli vsaj do okoli 10mm. Potem smo pa ta mesec že blizu stotice.
Kdor visoko leta dalec vidi :)
http://www.youtube.com/watch?v=5NgXE1X-XyM
Davis Vantage PRO2

MINIMAX

Lj-Polje
5:50
rahlo dežuje
14,4°C
rH 92%
1010mbar
od včeraj 22:00 : 8,3mm padavin
včeraj (24ur; 22:00-22:00): 30mm
skupaj ta mesec : 51,2mm
MINIMAX
Lj-Polje

robi14

Rahlo dežuje.
Včeraj 54 l/m2, danes pa se je nabralo 10 l/m2.

Lisca kaže še kar nekaj dežja, vendar ga ne bo toliko kot včeraj... Če se prebijemo do 20 l, bo po moje kar veliko.

EDIT:
Moj jubilejni 300. post  :icon_biggrin:

blazek

Dežuj in 16°C. Včeraj je padlo 23mm dežja, danes pa 14mm.

ŠTROMAR

trenutna T=15,6 °C, oblačno zz rahlim dežjem. Danes se je nabralo že 10,9 litra mokrote.

Pihe

Oblačno,zamegljeno, +14,2.
Vlaga na 98%.
Tlak že dva dni ustaljen na 1009,4 Hpa.
To noč le 2,2 litra, včeraj pa 30,6 mm kar je več, kot je sprva kazalo(najbolj je padalo v zadnjih dveh urah pred polnočjo).
-------------------------------------
www.bovec-vreme.si

grizli

Podatki za Kočevje

-oblačno po dežju
-temperatura 15.8°C
-tlak 1010 hPa
-relativna vlažnost 94%
-padavine danes skupno 0 mm
-trenutno brezveterje

lpP
grizli ma vas rad

Neurje

vreme --  Brnik                             9.20

oblačno in rahlo dežuje

hladno za ta čas

temperatura 16.5 stopinje

vetra 0.6 km/h

vlaga 87 %

tlak 1011 mbar

padavine od 4.6 ( od 22 h ) -- 5.6 ( 22 h ) padlo novih 18 mm dežja

od 5.6 ( 22 h ) do 6.6 ( 9h) padlo še 7 mm novega dežja

paradolf

Od vzhoda se kaže bliža še en malo izrazitejši padavinski pas. Če ne bo oslabel, se lahko nadejamo v Lj in okolici še nekaj malenkost obilnejših padavin.
Kdor visoko leta dalec vidi :)
http://www.youtube.com/watch?v=5NgXE1X-XyM
Davis Vantage PRO2

robi14

danes se je nateklo že 17 l/m2...
Še kr neusmiljeno pada, Paka pa spet veselo raste  :icon_question:

max

V Celju kar konkretne padavine(sem v službi :buttrock:)
Pri meni pa se je nateklo do zdaj 34,7mm od polnoči :icon_biggrin:
Včeraj 46,3mm cel dan

gradiščan

GRADIŠČE- BRKINI

Ponoči deževalo in padlo komaj 5.1 mm,
Trenutna temperatura 19.0 stopinje
Veter v sunkih do 5 km/h smer NE
Pretežno oblačno, sem in tja se pokaže tudi sonček..

blazek

Močno dežuje, RR je 11mm/h. TEmperatura je 16,6.

Ciklon

dežuje , danes od 00z dobrih 11mm
T = +16,3°C
RH = 98%
p = 1012mb - raste
:icon_wink:
Raj je v naravi :buttrock:

ŠTROMAR

Več ali manj ves dan dežuje, temperatura 17,3 °C, današnja količina padavin pa 12,4 litra.