ZEVS Forum

Trenutno vreme (16. 12. - 31. 12. 2014)

Začel/a ŠTROMAR, 16. December 2014, 08:11:45

Prejšnja tema - Naslednja tema

0 Člani in 1 Gost gledajo to temo.

krispy123

Oblačno, dež je ponehal, padlo je vec padavin od pričakovanj, upam da bo podobno tudi v soboto, nedeljo.
Temperatura: 2.9C, snezilo je nad 500-600 m nadmorske visine, bom zjutraj videl.
Vlaga:98%
Padavine v zadnjih 24 urah: 5 mm

stog

Kot vidim na JV že sneži vsaj do 500m.
Mislim, da si lahko na jugu že do jutra obetajo kar nekaj cm.

snowfrick

#137
Že več kot eno uro smo pod padavinami,a dol nič ne prileti.Sušenje že dela svoje.
Kar je padlo,je padlo pred polnočjo in to je 2.5 litra.
Rogla in Krvavec že zasnežujeta,počasi ji bodo sledili tudi ostali(eni prej,drugi kasneje).

Kredarica -10°C

stog

Zanimivo, sneži tudi v Dragatušu. Gorenje Podpoljane so pa itak že prava zima.

Trocki

Danes ponoči je padlo kar 8mm dežja, kar je bilo cca 4x več od napovedanega. Če se to ponovi še v noči iz sobote na nedeljo smo zmagali.  :icon_lol:
Snega pri nas ni bilo. Trenutno se jasni, temperatura hitro pada in je trenutno 0,2°C.
Vreme bo! :)

paradolf

Oblačno +2.2°C
To poslabšanje kar 6.6mm kar je veliko več od napovedanega. Pričakoval sem morda 1-2mm. No kljub temu snega nismo dočakali.
Kdor visoko leta dalec vidi :)
http://www.youtube.com/watch?v=5NgXE1X-XyM
Davis Vantage PRO2

boro

Oblačno

T= 1,4°C
Vlažnost:93%
Zračni tlak: 1021,1hpa
Veter:4,6km/h, smer vetra V
Padavine danes: 3,0mm




Oblak69

Šentjošt nad Horjulom, 642m

Nizka oblačnost. Ponoči kar 6,6 mm padavin. Ob 0:30 je pričelo rahlo snežiti a so padavine že čez slabo uro ponehale in se zaradi toplih tal ni nič prijelo.
To jutro pobeljeno nekje nad 800m

T= -0,7 °C
Tmin= -0,8 °C ob 7:31
Vlaga= 96 %
Rahel SV veter



gregach

Tudi pri nas več padavin od pričakovanj in sicer 6,2 mm. Do takrat ko so padavine ponehale, se je ohladilo le do 3°C. Prav ohlajati se je začelo šele po 2. uri. Zjutraj ko sem šel od doma je bila gosta megla. Takt=0,6°C
"Baba je tako kot oblak: če gre stran bo morda še lep dan."

johnb

Pri nas je bilo ponoči tudi precej padavin. Snežiti je začelo okoli dveh zjutraj do nižin in je kake pol ure do 45min padalo kar obilno in je hitro pobelilo a je potem tudi zelo hitro ponehalo tako da zjutraj ni od sneženja ostalo nič. Razen malo bolj shlajena tla. Takt=2C
Weather is full of surprises, most of them are unpleasnt!

tomazsta

VP Rakitna, 827m

Vreme: delno oblačno

Tudi pri nas smo dočakali prve snežinke in je zapadlo 5 cm snega.  :icon_wink:

Temperatura: -1,3 °C
Tminimum: -1,9 °C ob 8:29 h
Tmaximum:1,7 °C ob 0:00 h
Trosišča: -1,9 °C
Vlaga:96 %
Zračni tlak: 1023,0 hPa rahlo raste
Veter: 0,0 km/h
Veter max. sunek:  14,5 km/h ob 0:16 h
Sneg: 5 cm

Lp Tomaž
VP Rakitna, 827m: Davis Vantage Pro2 plus

http://rakitna.zevs.si

gradiščan

Gradišče - Brkini

Nočne padavine so pustile 1,4 mm vode. Sneg se je prijel nad 800 metri. Slavniško pogorje je zasneženo.
Tmin:  -1,0 °C ob 07:55

Pogled proti Kozini, kjer se lepo vidi sneg:


mat89

pretežno jasno ,do jutra se je razjasnilo. Včeraj tudi pri nas dobili več padavin od napovedi,vendar je bila meja sneženja še visoko.
T:3,3 stopinj C
Tmin:0,8 stopinj C
Vlaga:93%
Veter:10km/h
Padavine včeraj:4mm
Padavine danes:0,2mm
zjutraj tudi slaba slana

Oblak69

Dan samostojnosti in enotnosti - 24 let od zgodovinskega plebiscita. Lepa si naša Slovenija....




Vrbičan

Jasno,piha burja s sunki do 35 km/h
Temp. 4.1 C
Občutek vetra okrog -1
VP Vrbica pri Ilirski Bistrici-
Davis vantage pro 2
Davis vantage vue