ZEVS Forum

Trenutno vreme [16.5 - 31.5 2008]

Začel/a polo, 16. Maj 2008, 10:55:37

Prejšnja tema - Naslednja tema

0 Člani in 2 Gosti gledajo to temo.

max

Griže

Pretežno jasno :clap:
Temp 21°C (moram pa povedati, da je hiška do cca 12h v senci, potem pa na soncu do njegovega zahoda)
Tlak 1015mb, ustaljen
Vlaga 51%
Veter do 25km/h, sunki do 36km/h
Padavin ni

Serpentinšek

V Bočni zgodaj zjutraj kar +17°c z rahlim vetričem  :zaba: Poleg tega je še bilo večinoma jasno.
Tmin. pa +13,2°c ob 1.15

Smo že na okoli 21°c, vendar kaj dosti več že zaradi vetra (ki je ob 10h že prav močan) in povečane oblačnosti verjetno ne bo...
Upam da se približam kakšni 25 -ki  :love:  S tem imam v mislim temperaturo, pa tudi nekaj drugega  :icon_mrgreen:  :icon_lol:
LP iz pad. postaje Domžale :)
Naš kotiček v Bočni: https://i.postimg.cc/43ZXNMgc/Bocna-mix.jpg

polo

Nekaj visoke oblačnost,skozi katero se prebija sonček.
T = 20,6°C
RH = 61%
Veter do 40km/h

Ciklon

zmerno oblačno, sončno in vetrovno (JZ)
T = +22,9°C
RH = 61%
p = 1014mb - raste
:icon_wink:
Raj je v naravi :buttrock:

blazek

Imamo še dosti sonca, občasno pa se poveča oblačnost od JZ. Veter se krepi, piha JZ-nik do 30km/h. Temperatura raste in znaša 24,5°C. Tmin 10,7°C.

march

V Petrovčah nekaj visoke oblačnosti, drugače pa sončno, z JZ do 10 m/s, temeperatura pa dobrih 25°C.
Na avstrijskem se že zbirajo oblaki za popoldanske plohe ali nevihte na SV SLO .

Lp, March

zigarrdo

Pretežno jasno, občasno se tudi zmerno pooblači, je pa toplo in vetrvno;

Temp. +25.1°C
vlaga = 50%
veter: SWS v sunkih do 25km/h
tlak = 1016hPa raste
Everywhere you go you always take the weather with you

hrošč

Starsi mi iz Vrsarja javljajo, da dezuje. Vidi se tudi na radarju..me je kar malo presenetilo tole :icon_question:

walter76

Tudi v Portorožu dežuje,osebno me ne preseneča se je bilo vidno da bo danes in jutri v zahodnem delu države in torej tudi na Primorskem in ob morju ter deloma severnem Jadranu več zmerne oblačnosti.
Iz katere lahko pade nekaj kapelj,kar se je tudi zgodilo...
Sicer je bilo dopoldne delno jasno,potem pa se je kot že rečeno zmerno pooblačilo.

Prijatelj vremena !

milan

Oblačno, 22,3°C, zgleda na dež.

Ciklon

Tmin = +12,2°C
Tmax = +23,2°C
padavine: okoli 17. ure nas je prešel ozek padavinski pas, iz katerega je padlo le nekaj kapelj
-------------------
pretežno oblačno
T = +20,4°C
RH = 65%
p = 1014mb - raste
:icon_wink:
Raj je v naravi :buttrock:

joze

Ravna pri Ligu, pretežno oblačno

Temperatura 19,1 °C

Tmax danes 22,5 °C ob 14:07

Vlaga 46 %

Pritisk 1019 hPa, rahlo raste

zigarrdo

Pretežno oblačno, po sončnem dnevu se je popudan pooblačilo, padvin ni bilo;

Temp. +20.0°C
T max. +25.2°C
vlaga = 61%
Everywhere you go you always take the weather with you

lolcho

škofja loka

18,9°C
vlaga:49%
jasno

danes brez padavin

lp :icon_wink:
Vreme je zakon :) :) !!wmr 928nx

paradolf

Zjutraj kar precej oblačnosti. Nato se je zjasnilo, sredi dneva pa je bilo zopet več oblačnosti.
Popoldan je bilo tudi precej vetrovno. Padlo pa je tudi nekaj kapelj dežja.
Sedaj pa nekaj sončnih in vročih dni. :icon_smile:
Kdor visoko leta dalec vidi :)
http://www.youtube.com/watch?v=5NgXE1X-XyM
Davis Vantage PRO2