ZEVS Forum

Trenutno vreme ( od 15. 04 - do 30. 04. 2008)

Začel/a Mamut, 15. April 2008, 05:22:49

Prejšnja tema - Naslednja tema

0 Člani in 1 Gost gledajo to temo.

Davor

Vreme v Škofji vasi pri Celju:

Temperatura: 13,3°C

Tlak: 1026 hPa

Rahlo dežuje

Piha rahel veter spremenljivih smeri.

Lep pozdrav
Brez oblakov ni ciklona!

Cumulonimbus

Član ZEVS :)

polo

Tudi pri nas bo nekaj,pogled proti S
T=14,4°C


Mamut

Vreme v Nevljah

pretežno oblačno, za hribi se že jasni :icon_wink:

temp. + 9,3 C

1022,2  hPa

80 % vlage

veter SV 1,4 km/h

v plohi ki nas je prešla malo po drugi uri popoldan se je nabralo 1mm dežja.

Jaz sem bil tedaj še v službi v Ljubljani ko je pridrvelo s severa, lilo kot iz škafa in nam naredilo kaos, tako da smo 1 uro prej zaključili z delom in uživali v prometnem kaosu v prestolnici. :icon_cry:
Pomislil sem kaj če bi padal sneg sem prej peš kot pa z avtom. :icon_eek: :icon_cry: :icon_cry:

walter76

V Portorožu dežuje (močno).
Občasno bliska in grmi.
Kar vetrovno ...temperatura 11.3.C
Prijatelj vremena !

zigarrdo

Na SZ se že sveti, drugače še pretežno oblačmo, s padavinami smo danes mislim da zaključili!

Temp. svežih + 9.9°C
Sunki vetra so bili ob prehodu do 45km/h

Skupno padavin danes pa 3.6 mm  :icon_wink:
Everywhere you go you always take the weather with you

grizli

Podatki za Kočevje

-oblačno in dežuje
-temperatura 8.2°C
-tlak 1023 hPa
-relativna vlažnost 81%
-padavine trenutno 5 mm; skupaj 7 mm(danes)
-veter 8.6 km/h; SZ - 324°

lpP
grizli ma vas rad

Roger


fisher

Zunaj pretežno jasno, proti jugu še nekaj oblakov. Padavin danes nad pričakovanji, 17mm.
( vir: http://www.vodek.info/ )

Ciklon

Dopoldne je prevladovalo sončno vreme, čez dan pa je oblačnost od SZ naraščala in okoli 15. ure nas je dosegla ena "švoh" nevihta. Najprej je zapihalo, nato pa se je za dve minuti ulilo, Nato je še okoli 10 minut rahlo deževalo in padavin je bilo konec. Proti vzhodu se je 3x zaslišalo tudi grmenje. V dobre pol ure se je ohladilo iz 17°C na 9°C. :icon_eek: Proti večeru se je od severozahoda začelo delno jasniti in nastali so posamezni v soncu bleščeči beli kumulusi. Dobro pa se je videl tudi vetrovni strig - spodaj JV, zgoraj SZ.

Tmin = +3,8°C
Tmax = +20,2°C
Padavine: 2mm
---------------------------
delno jasno in sončno
T = 11,3°C
RH = 88%
p =1024mb - raste
:icon_wink:
Raj je v naravi :buttrock:

joze

Ravna pri Ligu, jasno.

Temperatura 11,3 °C

Tmax danes 18,4 °C ob 11:32

Vlaga 67 %

Pritisk 1024 hPa, ustaljen

Padavine danes 4 mm

Z padavinami smo za danes končali.

gradiščan

#506
GRADIŠČE - BRKINI

Konec padavi...z severa se jasni..zadnji pas oblačnosti se pomika za slavniško pogorje na jug...

V tem poslabšanju se je nakapljalo za 21.2 mm padavin..



Trenutno sem na AWEKAS z najnižjo temperaturo in največ padavinami v SLO.

Lazic

Citat od: Cumulonimbus dne 25. April 2008, 14:48:15
Lazič :icon_question:

Pozdravljen sosed in cel forum.Sedaj imam precej obveznosti na faksu tako da sem računalnik pustil malo na miru.Ja danes smo imeli kar močno ampak kratkotrajno ploho od katere si bom bolj zapomnil močan severni veter kot količino dežja.Kaki 2 minuti je lilo ostalo je bilo bolj omembe nevredno.Skupaj je padlo le slaba 2 milimetra dežja kar je bilo precej pod pričakovanji glede na to da se je lepo kuhalo.Trenutno pa pretežno jasno in svežih 11,6°C.

walter76

Prijatelj vremena !

stog

Tule je danes padlo 9,6mm dežja.
Ta mesec že 168,7mm.