ZEVS Forum

Trenutno vreme ( od 15. 04 - do 30. 04. 2008)

Začel/a Mamut, 15. April 2008, 05:22:49

Prejšnja tema - Naslednja tema

0 Člani in 1 Gost gledajo to temo.

zigarrdo

Oblačno, iz zahoda se nam prebližujejo padavine, se že malo mraći, drugače pa ponoči tudi še nekaj padavin, 3.5 mm!

trenutno;

Temp. +10.0°C
T min. +8.2°C
vlaga = 89%
tlak 1001hPa pada
veter smer SZZ 6km/h
Everywhere you go you always take the weather with you

H2o

Žiri - dežuje. T = 8.2°C.

Padavine:
Včeraj = 17.8 mm
Danes do sedaj 15.8 mm.
V tem mesecu 180 mm padavin. Pihe je svetlobna leta pred nami, ni kaj.  :icon_haha:

Cumulonimbus

Dežuje neprestano zdaj bolj zdaj manj :icon_wink: radar je poln in padavine imajo idealno smer za naš konec, do večera pričakujem ob takem nadaljevanju preko 20mm. dežja :icon_wink:


lp
Član ZEVS :)

ŠTROMAR

Vsega skupaj zaenkrat 3,1 litra denes. Temperatura pa 11,1 °C.

Cumulonimbus

#349
Približuje se nam večje padavinsko območje, dosedaj je po šolski postaji padlo 25.3mm. dežja v zadnjih 24 urah, sosedje povejte je ta podatek realen, ker nisem doma in ne morem preveriti dejanske količine :icon_wink:

drugače pa dežuje že od zgodnjega jutra, vmes je bila kratka pavza, ampak sedaj že nekaj ur neprestano dežuje zdaj bolj zdaj manj :drool:


Paradolf če bi imeli srečo morda morda pa pridemo vsaj čez 150mm. :icon_wink:

EDIT: 12:18 močno se je uscalo zapihal pa je tudi močan veter JZ smeri  :icon_question: danes pa imamo mi srečo da nas zaliva že od zgodnjega jutra, to ni prav pogost pojav pri nas :icon_wink:


lp

Član ZEVS :)

zigarrdo



Padavin bo danes še kar nekaj!!

Pri meni se je kar stemnilo, padavine se krepijo!
Everywhere you go you always take the weather with you

TWISTER

no zgleda da boje številke o 20ih litrih od te fronte marsikje še premajhne... jaz sem včeraj računal okoli 15mm in danes 5, tako da tudi mene tole proženje malo preseneča...ah če bi nas sneg kdaj tako presenetil :icon_haha:

Ledeni

Razen ene manjše plohe imamo danes suho vreme. Spremenljivo oblačno, občasno posije sonce. Sploh zjutraj je bilo kar pretežno jasno. Včeraj je padlo 10 mm, tako da je ta mesec vsota že gromozanskih 50 mm  :icon_exclaim: :icon_exclaim: :banghead:

gradiščan

Gradišče - Brkini

Občasne plohe, ki so v zadnji uri prinesle 2.1 mm padavin, kar je v tem mesecu skupaj 153.8 mm  :icon_wink:


robi14

Koliko snega še lahko pade na Kredarici, predno zasuje kamero?
Kdo ve mogoče?

Drugače pri nas pravkar zmerno močna ploha  :icon_wink:

medica

mmmmmmm  :clap:  :icon_wink:

Kredarica danes zjutraj uradno 435cm snega (ARSO)




@robi14: kakšen meter ma še sigurno prostora.  :drool:

matootam

Konstantno dežuje že kake 3 ure... Toliko o pogostih plohah  :suspicious:

joze

Ravna pri Ligu, deževno in megleno.

Temperatura 8,5 °C

Tmin danes 8,0 °C ob 04:11

Tmax danes 9,1 °C ob 08:40

Vlaga 90 %

Pritisk 1003 hPa, ustaljen

Padavine včeraj 23 mm

Padavine danes 29 mm  Več kakor sem pričakoval

Do, sedaj mi ni delal internet, zato sporočam podatke tako pozno.

Pihe

Citat od: matootam dne 22. April 2008, 14:15:46
Konstantno dežuje že kake 3 ure... Toliko o pogostih plohah  :suspicious:

@matootam.Tu konstantno dežuje od včeraj od poldne cca! manjka mi še 5,5 litra do 300 mm ta mesec.Sploh ni več vprašanje to doseč in presečt. :icon_arrow: :icon_haha:
Drugače pa zdaj rahel dež, celo svetlika se nekaj.Danes do sedaj 30,6 mm.
Mislim, da smo z glavnino padavin končali.Sedaj samo še plohe, da mi napolnijo 300 litrski aprilski sod. :icon_lol:
-------------------------------------
www.bovec-vreme.si

ŽUPMART

Padavine zadnjih 24 ur: 22,7mm
Padavine danes: 11mm
Padavine včeraj: 12mm
Če je kaj verjeti mojemu dežemeru... :icon_question:
(Realneje bo, če prištejete 17%) :icon_wink:

Sicer trenutno še vedno rahlo dežuje pri 10,5°C, Pritisk je 1000,8 hPa. :icon_rolleyes: