ZEVS Forum

Trenutno vreme ( od 15. 04 - do 30. 04. 2008)

Začel/a Mamut, 15. April 2008, 05:22:49

Prejšnja tema - Naslednja tema

0 Člani in 1 Gost gledajo to temo.

stog

Padlo je 12,7mm dežja.
Radar mi (vsaj za zdaj) ne vliva upanja na drugo rundo.

Smučar

Danes je tukaj padlo 12mm, ta mesec že 119mm.
Na J je že nekaj modrega neba..

TheAnswer

Pri nas trenutno oblačno in 12°C.

Dežja je padlo 11,7 mm.

Roger


joze

Ravna pri Ligu, trenutno oblačno.

Temperatura 10,0 °C

Vlaga 87 %

Pritisk 1003 hPa, rahlo raste

Padavine danes 18 mm :icon_wink:

Popoldne, smo imeli 2 močnejše plohe.

TgT

Nič posebnega, ~13mm in enkrat je zagrmelo

ales77

Pri nas tudi nič posebnega  :icon_question:!
bo pa enkrat drugikrat :icon_haha:
trenutno se jasni se malo pa bo sonce!

MINIMAX

Lj-Polje
oblačno, sonce se že kaže
+12°C
1000 mbar
danes padlo 10mm
MINIMAX
Lj-Polje

Mr.Bear

Nadgorica:

- temperatura +12,2°C

- pritisk 1000,2hPa, pada

- vlaga 84%

- padavine 10,8mm

kekec46

pravkar nas je obiskala ena plohica, ki je že mimo ... pustila pa je 1 mm padavin  :icon_haha:
t:8,8
hg: 85
p:1001,6
padavine danes : 9,8 mm

LP

Pihe

Po lepem jutru se je do 12.-ih od juga nahitro pooblačilo in tam okrog enih je enkrat zagrmelo in se usulo.NIč kaj posebno pretresljivega. Le litre ponovno štepam. :shrug:
Trenutno pa rahlo dežuje, +8,4
Tlak 999,9 Hpa ustaljen
Vlaga 96%
Dosedaj 18,8 mm ampak bo še, ker še konstantno pada zdaj z večjo, zdaj z manjšo jakostjo.
Ko bi le lahko malo te vode tja na vzhod kure preposlal. :icon_exclaim:
-------------------------------------
www.bovec-vreme.si

maestro

Razmere pri nas iste kot pri Pihetu, le da  malenkost vodimo  :icon_biggrin:. 19.2mm
Ni kaj, se vidi da smo sosedje  :icon_lol:
VP Bohinjska Bistrica
http://meteo-bohinj.si

paradolf

Manjša ploha oziroma več ali manj le kaplja pri +11.6°C
Kdor visoko leta dalec vidi :)
http://www.youtube.com/watch?v=5NgXE1X-XyM
Davis Vantage PRO2

jaka

pr nas doma je padlo okoli 14 mm, če tale postaja http://brinovsek.domovanje.com/, ki je zlo blizu mene kaže prav :icon_smile:

oleg

no podobno kot pri pihetu nikje 11 litrov dežja okoli 1800 ere močan sunek vetra tam do 50 km na uro
nebo po nevihti pa tako
http://www.slikomat.com/slika/2584957.htm][/url]
trenotni podatki pa taki
+ 10 celzija vlaga 90% trenutno brez vetra smer pa sever
oleg