ZEVS Forum

Trenutno vreme ( od 15. 04 - do 30. 04. 2008)

Začel/a Mamut, 15. April 2008, 05:22:49

Prejšnja tema - Naslednja tema

0 Člani in 1 Gost gledajo to temo.

paradolf

No sedaj tudi pri meni zmerno močno dežuje.
+12.1°C
3.7mm zaenkrat.
Kdor visoko leta dalec vidi :)
http://www.youtube.com/watch?v=5NgXE1X-XyM
Davis Vantage PRO2

stog


ŠTROMAR

Smo pri 8 litrih, saj zadnjo uro pada močneje. Ohladilo se je do 11,8 °C.

Duzek

Dežuje, ohladilo se je na 9,8°C, padavin do sedaj 13,5mm :icon_wink:
In na koncu bo padal sneg, kot že pred tisoč let.


http://bohinjska-bistrica.zevs.si

Cumulonimbus

#274
močno dežuje

v zadnjih 10 minutah padlo 3mm. dežja

skupaj 6mm. :icon_wink:

Na skrajnem V slovenije obstaja velika verjetnost, da se v pozno popoldanskem času skuha kako neurje, saj je bilo ob 15uri v Murski soboti še 22°C


lp
Član ZEVS :)

wannabe


hrošč

Se kar mocno dezuje, na zahodu oz. JZ pa se ze nekaj trga in svetli.

zigarrdo

Zmerno dežuje, ravnokar smo pri 10 mm!

Temp. +12.2 C
Everywhere you go you always take the weather with you

TWISTER

me zanima kako daleč pa bo druga linija prišla :icon_question:



no Robi vidiš pa je prek 10mm...zadaj se pa že prožijo plohe v hladnem zraku :icon_rolleyes:


Jovi

Blaž tiste padavine v italijanskem koncu mislim da bodo zajele zahod kaj več pa niti ne pričakujem.Pomaknile se bodo severno od naše države. :icon_wink:
Razmišljajte pozitivno, uživajmo v naravi

Cumulonimbus

Zmerno dežuje, v zadnih 30minutah padlo 7.2mm. dežja, nekaj časa je močno deževalo, sedaj pa se izmenjujeta dež zmerne/močne intezintete :icon_wink:

danes zaenkrat 10.2mm. dežja... Paradolf evo, pa smo prišli čez 10mm. :icon_wink:


lp
Član ZEVS :)

walter76

V Portorožu trenutno brez padavin a nekaj se približuje sodeč po IT radarju,zdaj se sicer na severu in J delno zjasnilo,HM TO BO ŠE ZANIMIVO.
Sodeč po radarju se prva zadeva zdaj bliža MB in MS kjer trenutno en lep beli flek-luknja.
Kaj bo od tega...
Prijatelj vremena !

andro

Pri nas smo malo po 13. uri vknjižili prvi mm, do zdajle smo jih registrirali pa 15. Trenutni RR se pri 12mm/hr. Temperatura je iz cca. 14 stopinj padla na trenutnih 8.4. Hja, bomo videli, kako bo šlo vse skupaj naprej...

H2o

Prenehalo je deževati. Padlo je 13 mm padavin.
T = 10.3°C.

Tmax = 15.8°C,
Tmin = 2.4°C.

Da vidimo kaj prinese drugi val.
Drugače po radarju iz Bilogore sodeč, ponekod na Hrvaškem nastajajo lepe celice...

Mamut

Vreme v Nevljah

dežuje :drool:

temp. +10,9 C

1001,6  hPa  spet pada :icon_question:

85 % vlage

veter JZ 3,2 km/h

danes padlo dežja do sedaj  9,3 mm v zadnji uri 7,7 mm  :icon_eek: