ZEVS Forum

Trenutno vreme (1. 1. - 15. 1. 2015)

Začel/a medovreme, 01. Januar 2015, 00:54:22

Prejšnja tema - Naslednja tema

0 Člani in 1 Gost gledajo to temo.

boro

#45
Oblačno

T= 0,1°C
Tmin: -6,2°C
Tmax: 5,2°C
Vlažnost: 92%
Zračni tlak:1018,3hpa
Veter: 0,3km/h, smer JJZ
Najmočnejši sunek vetra: 15,0km/h (ob 10:47)
Padavine danes: 0,0mm
Višina snežne odeje: 9cm





mat89

pretežno oblačno sneg se tali.
T:3,4 stopinj C
Tmax:6,5 stopinj C
Tmin:-3,1 stopinj C
Vlaga:84%
Veter:2km/h
Veter max:19,3km/h
Padavine:0,2mm rosa
Višina snega še 6cm

Amadej13

Oblačno 2 °C
Danes je bilo megleno z občasnim rosenjem
Tmin: -0,2 °C ob 18:35 uri
Tmax: 2,5 °C ob 00:07 uri
Vlaga: 62%
Rosišče: -4,5 °C
Tlak: 1012,1 hpa
Veter: 7 km/h smer J
Max sunek: 8,6 km/h smer JV ob 21:35 uri
Padavine: 0,6 mm
Lp, Amadej

gregach

Danes je prevladovalo pretežno oblačno vreme-oblačnost se je občasno nekoliko trgala. Pred kratkim pa se je pričelo jasniti. Nas je pa danes zajela že kar tista prava odjuga, sicer brez JZ vetra. Je pa kljub oblačnemu dnevu sneg konkretno pobiralo vsepovsod.

TRENUTNO STANJE:
Delno jasno
T=1,3 °C
Tmin=-0,9 °C ob 04:55
Tmax=4,9 °C ob 12:00
Vlaga=87 %
Tlak=1016,5 hPa
Veter (povprečje 10 min)=3,1 km/h, smer=Z-JZ
Max sunek danes=18,3 km/h
Ob 19. uri še 11 cm visoka snežna odeja
"Baba je tako kot oblak: če gre stran bo morda še lep dan."

krispy123

#49
Trenutno stanje
Delno jasno
Temperatura: -0.1°C, zunaj je prava drsalnica.
Višina snega: imamo še v povprečju 7-8 cm snega, na skrajnih osojah pa tudi še 15cm. Največ snega je pobral jugozahodni veter v petek.

roky

Danes je bilo oblačno in rahlo megleno vreme. Pusto zimsko vreme :icon_bird:. Tudi pri nas se sneg počasi tali in seseda :icon_rolleyes:.

Tmin -5,2°C ob 03:38
Tmax 2,3°C ob 14:28
Temperatura 0,3°C
Vlaga 91%
Rosišče -0.9°C
Tlak 1010 hpa
Max sunek vetra danes 9,6km/h S 1Bft ob 01:20

:wavey:

boro

Jasno

T= -1,2°C
Vlažnost: 92%
Zračni tlak: 1018,2hpa
Veter: 5,0km/h, smer vetra JZ
Padavine danes: 0,0mm
Višins snežne odeje: 9cm



bbator

#52
Ponoči se je temperatura prehodno dvignila na 3°C in se potem spet spustila do -0,5°C, sedj pa ob severnem vetru že 5°C. Snegec bo šel :)

Edit 9.30: Temperatura rapidno raste...8°C :)
Edit 9.33: 9,1°C, a rosišče je v negativi... avtomobili v senci imajo še vedno zmrznjene strehe :)
Ni vse v snegu, nekaj je tudi v nevihtah!

tomazsta


VP Rakitna, 827m

Vreme: jasno

Temperatura: 4,9 °C
Tminimum: 5,0 °C ob 9:02 h
Tmaximum: 0,8 °C ob 5:25 h
Trosišča: -3,14 °C
Vlaga:56 %
Zračni tlak: 1020,2 hPa rahlo raste
Veter: 3,2 km/h
Veter max. sunek: 35,4 km/h ob 1:37 h


Lp Tomaž

[/quote]
VP Rakitna, 827m: Davis Vantage Pro2 plus

http://rakitna.zevs.si

mat89

delno oblačno ,ponoči med 2:50-4:30 občasno rahlo deževalo. Proti jutru se je delno zjasnilo,zato je zunaj poledica.
T:3,3 stopinj C
Tmin:-0,6 stopinj C
Vlaga:96%
Veter:2km/h
Padavine:0,4mm
Višina snežne odeje.6cm pomrznjen

max

Ponoči je okoli tretje ure rahlo deževalo, 0,5mm
Temperatura se je ob vetru zahodnih smeri dvignila kar do 7°C, trenutno pa je 4,8°C in kar pospešeno raste
Tlak raste, 1021mb, vlaga 49%

Lazic

#56
Jasno
T= 9,8 °C
piha močan SZ veter, temperatura je šla v eni uri iz -1 na +10. Sunki vetra do 45km/h
Snega je ostalo le še malo (na prepihanih legah cca 4cm, v zavetrju 7cm). Ta veter je pa že prav nadležen, drugič ta teden preko 40km/h  :icon_mad:
edit: 68km/h

Predator


ŠTROMAR

Trenutna T= 8,5 °C
Piha  SV do 25 km/h
Pomrznjenega snega še 6cm.

Zima se začasno poslavlja, je treba izkorostiti še današnji dan za zimske radosti.

paradolf

Jasno
+7.6°C
Vlaga 49%
Rosišče -2.4°C

Ponoči ena ploha dežja ki je dala 1.3mm
Pred svitom se je že povsem zjasnilo.
Tmin. -0.9°C, Tmax pa bo verjetno blizu +10. Na prisojah se tali, na osojah zaradi nizkega rosišča ostaja pomrznjen. Hecno je videti kako so debelejše kaplje naredile luknjasti vzorec na suhem snegu.
Smo v zavetrju tako da le občasno malo zapiha, na hribcku za nami v smeri severozahod pa se drevesa lepo majejo.
Kdor visoko leta dalec vidi :)
http://www.youtube.com/watch?v=5NgXE1X-XyM
Davis Vantage PRO2