ZEVS Forum

Trenutno vreme (16. 12. - 31. 12. 2014)

Začel/a ŠTROMAR, 16. December 2014, 08:11:45

Prejšnja tema - Naslednja tema

0 Člani in 1 Gost gledajo to temo.

gradiščan

#180
Gradišče - Brkini

Oblačno, občasno rahlo sneži.
Trenutna temperatura: -4,3 °C
Tmin:  -8,5 °C ob 07:08
Brez vetra

bbator

Tmin je bil -5,5°C kar je hladneje od pričakovanj. Malo je svetilo sonce, sedaj pa se že oblači pri -3,8°C. Odlično kaže zaenkrat.
Ni vse v snegu, nekaj je tudi v nevihtah!

sasolaguna

Tudi v Zalogu hladneje od pricakovanj, bilo je kar -7. Pa da vidimo zdej kaj so nam pripravili tam zgoraj.

zelva

Ob 6ih je bilo še jasno, sedaj pa je pričelo rahlo snežiti pri -5°C. Rosišče kljub temu še vedno pri -10.
Tla so se ponoči uspela malo ohladiti - temp na 10cm:

mat89

pretežno jasno ,zjutraj smo dosegli min to zimo.
T.-1,4 stopinj C
Tmin:-5,1 stopinj C
Vlaga:93%
Rosišče:-2 stopinj C
močna slana,tla so pomrznjena,vendar bo čez dan se ogrelo do 4 stopinj C tako da podlaga za sneženje ne bo idealna

paradolf

Oblačno, rahlo sneži
-3.5°C
Vlaga 93%
Rosišče -4.5°C
Tlak 1018.8hPa pada

Ob jutranji zori je bilo še povsem jasno, nato je malce posvetilo sonce a se zelo hitro pooblačilo. Pred 20 minutami pa prve snežinke in sedaj lepo rahlo sneži dokaj velike povsem puhaste snežinke. Slano od zjutraj je že malo pojačalo  :)
Kdor visoko leta dalec vidi :)
http://www.youtube.com/watch?v=5NgXE1X-XyM
Davis Vantage PRO2

snowfrick

Pravkar je tudi nas dosegla oblačnost in adijo sonce do ponedeljka.

V Kranjski Gori tudi že malo sneži.
http://www.whatsupcams.com/sl/webcams/slovenija/gorenjska/kranjska-gora/smucisce-kranjska-gora-plaza

gradiščan

Gradišče - Brkini

Sneži pri  -1,1 °C in že prvi mm se nabirajo:


Tržičan

Brezje pri Tržiču

Zmerno sneži, T = -2°C.

Višina snežne odeje: 1cm

Lp, Nejc

stog


gregach

Zjutraj je bilo pretežno jasno s slano pri Tmin -4,4 °C. Zadnjo uro pa se je postopno pretežno pooblačilo, tako da T ni šla nad -1,8 °C, zdaj pa je že nekoliko padla na -2,4 °C.
Na prisojah je slano seveda hitro pobralo.
"Baba je tako kot oblak: če gre stran bo morda še lep dan."

smotani

sneži, padavine so se pričele že zjutraj



Amadej13

Lp, Amadej

MINIMAX

Lj-Polje

oblačnost, ki se je po kratkem sneženju malo dvignila
-2,2°C

ob 8:00
-5,9°C

tla namočena od včerajšnjega nočnega dežja so zmrznila v "beton" na katero se je uleglo nekaj puhastega snega.
MINIMAX
Lj-Polje

dadek

#194
Miklavž na Dravskem polju
12.25
Prve snežinke (že)  :icon_wink:
-0,5°C

EDIT 12.29:
Rahlo sneži

lp,D