ZEVS Forum

Trenutno vreme [1.6 - 15.6 2008]

Začel/a walter76, 01. Junij 2008, 00:22:21

Prejšnja tema - Naslednja tema

0 Člani in 1 Gost gledajo to temo.

zoki16

Prlekijo in Prekmurje napadajo nevihtni oblaki. Radar se lepo polni...

V MS se je stemnilo in že grmi.

Dežja pa zaenkrat še ni.
Vremenska postaja Cven

www.vreme.tikve.com

matic

#196
V MB pa se je prijetno ohladilo, pričelo je grmeti, kar pa po radarju sodeč ni nič čudnega :icon_smile:

Podatki za MB

še ena sveža

VP Brezje
"Brezmejna sta le vesolje in človeška neumnost, čeprav za prvo nisem prepričan!" (A.Einstein)

bismarck

morda pa lj. le faše danes kaj...radar je zaenkrat kar cool  :icon_wink:
24.2.2013 - DATUM ZA VREMENSKE ALMANAHE !

indijanc

Ja od juga se nam približuje neka gmota...bomo videli...

polo

Pooblačilo se je,od JZ se že sliši  grmenje.
T= 23,1°C
Vlaga 71%

Padavine včeraj + danes 15l.

max

Ja, kar lepo se polni od Hrvaške Like pa do našega Snežnika :icon_arrow:
Mislim, da bo danes več padavin kot včeraj :icon_rolleyes:

V Grižah pa oblačno, brezveterje, sem in tja malo porosi, temp 22°C, vlaga 67%, tlak1014mb, zaenkrat še kar tistih 3,5mm padavin, ki so bile ponoči :shrug:

paradolf

V Lj-BTC prejle ena majhna plohica. Soparno in proti jugu zabasano.
Kdor visoko leta dalec vidi :)
http://www.youtube.com/watch?v=5NgXE1X-XyM
Davis Vantage PRO2

bismarck

24.2.2013 - DATUM ZA VREMENSKE ALMANAHE !

grizli

Podatki za Kočevje

-pravkar nas je prešla huda nevihta s točo velikosti lešnika in še vedno počasi dežuje
-temperatura 14.7°C
-tlak 1014 hPa
-relativna vlažnost 91%
-padavine danes skupno  38 mm; max intenzivnost padavin mad nevihto 119 mm/h +  veliko toče
-veter 9.4 km/h; V - 98°

lpP
grizli ma vas rad

hrošč

do nas pa ne prodre in ne prodre...sicer pa kar prijeten dan kar se temperature tice :)

Cloudboy

Trenutno v Velenju: 25.9°C , vlaga 63%,torej kar 15,26 g vode na kubični meter zraka, delno oblačno

Astra

Nevihtne celice se lepo razvijajo ob šibkih J do JV vetrovih v višinah. Sicer imam pa mnenje, da bo danes še pestro na območju, ki je označen s krogom, saj je tam temperatura po nižinah kar nekako med 22 in celo 27°C in s tem dovolj energije za dvig toplega zraka v višine. Hkrati bo aktivna tudi linija v smeri Julijci - Dolomiti - Kotor pa proti Bosni zaradi hribovja. Nekaj se bo skuhalo še vzdolž Pohorja, vzhodni del je pa danes že kar lep del dneva pod zmernimi do občasno močnimi padavinami.  :icon_smile:



Vrhnika trenutno 21°C in oblačno večji del dneva.
VP Komenda - http://komenda.zevs.si       |      VP Vrhnika - http://vrhnika.zevs.si

Astra

Citat od: grizli dne 03. Junij 2008, 13:45:10
Podatki za Kočevje

-pravkar nas je prešla huda nevihta s točo velikosti lešnika in še vedno počasi dežuje
-temperatura 14.7°C
-tlak 1014 hPa
-relativna vlažnost 91%
-padavine danes skupno  38 mm; max intenzivnost padavin mad nevihto 119 mm/h +  veliko toče
-veter 9.4 km/h; V - 98°

lpP

Grizli, upam, da nimate škode. Pa še kakšne slike pripopaj.  :icon_wink:
VP Komenda - http://komenda.zevs.si       |      VP Vrhnika - http://vrhnika.zevs.si

TheAnswer

Mi smo pa včeraj potegnili "takratkoˇ.

Ob vsem silnem grmenju, vetru in strašni črnini smo dobili celih 3,1 mm padavin.

Upam da danes malo popravimo včerajšnji rezultat.  :icon_biggrin:


ŽUPMART

No, Astra, me veseli, da si optimističen za naš konec! :clap:

Sicer pa 21,1 °C...vlažnost pa kar 78%! :clap:


Upam, na podobno porcijo kot včeraj...ponoči, da bo možno fotkat strele! :clap:


Aja, za zadnjih 24h mi kaže 12,9 mm...včeraj 12,4 mm in danes 0,5 mm... :icon_wink: