ZEVS Forum

Trenutno vreme [16.5 - 31.5 2008]

Začel/a polo, 16. Maj 2008, 10:55:37

Prejšnja tema - Naslednja tema

0 Člani in 1 Gost gledajo to temo.

Smučar

In ARSO še vedno brez opozoril...  :icon_rolleyes:
Sicer pa v LJ-Vič posamezne kaplje, malo se je ohladilo.

kekec46

oblačno ... dež in grmi ...  :icon_sad:
t: 19,1
hg: 85
p: 1016 raste
v: do 10 km/h
padavine: zaenkrat 10,4mm

Lp

R10

TOLMIN, 15:56
nevihta z močnim nalivom
tlak: 1009 hPa, pada
-:: WS 2300 with TX 20 Anemometer ::-

indijanc

Kaže, da se nekaj približuje tudi Ljubljani...Sliši se močnejše grmenje kot v prejšnjih urah pa tudi stemnilo se je...Lisca kaže na rdeč flek...

hrošč

Jap, sicer tele celice na radarju potujejo v cudnih smereh..malo levo, malo desno, upam da nas cisto ne sfali.

walter76

Mislim da bo LJUBLJANA DOBILA PORCIJO ČEZ NEKAJ MINUT, cc 10min oz jo že dobiva...
Prijatelj vremena !

Ciklon

Takole je bilo pred 10 min.

Proti severu, nad Grintavcem.


Proti Vodicam(V-JV)


Tisto kar prihaja iz smeri Ljubljane bo pognalo še te celice, ki se razvijajo in je lahko zato zares pestro.
Raj je v naravi :buttrock:

Ledeni

Nova linija se proži v SZ Bosni in ima smer proti Dolenjski. Morda pa tudi mi ne bomo ostali brez. :icon_question:
Sicer pa zaenkrat še delno jasno, temperatura 30,0°C, vlažnost 52%

Ploho smo imeli že zjutraj ob 6:30.

hrošč

Citat od: walter76 dne 30. Maj 2008, 16:08:13
Mislim da bo LJUBLJANA DOBILA PORCIJO ČEZ NEKAJ MINUT, cc 10min oz jo že dobiva...
Mjah..trenutno slab dez, grmi, ampak se nic konkretnega..zgleda bo zadeva zelo lokalna po delih Lj. Se je pa kar dobro ohladilo.

miklicdejan

pravkar smo imeli porcijo toče v velikosti več kot 2cm, skoraj brez dežja. Vse skupaj je trajalo ene 15 min. dežja pa samo 2,6 mm

MINIMAX

Lj-Polje
dežuje,grmi, vmes tudi kakšno zrno toče (ampak zelo malo)
+20,3°C (pred dobro uro in pol 27,5°C)
1011mbar
2mm dežja
brezvetrje
MINIMAX
Lj-Polje

kekec46

prešla nas je kar močna nevihta ..
močno grmenje, nekaj krat je prav fajn lusknlo
močan dež .. nekaj tudi toče vmes ...
t: 14,9 spustila se je iz 19 stopinj
padavine zadnja ura : 16,5 mm
danes: 26,9mm

Lp

Jovi

Grmi.....proti kranju je čisto zabito nebo.....kaplje padajo.Malo se je ohladilo.Nekaj malega pa bo precej pa ne pričakujem...smo neko odvajalo za nevihte pri nas  :icon_haha: :icon_haha:
Razmišljajte pozitivno, uživajmo v naravi

grizli


Podatki za Kočevje

-nevihta s točo malo večja od lešnika, pojenja in se stalno obnavlja
-temperatura 16.6°C; T max 27.1°C
-tlak 1013 hPa
-relativna vlažnost 80%
-padavine danes skupno 20 mm
-veter 12.2 km/h; S - 10°

lpP
grizli ma vas rad

Smučar

Tukaj je pa grmelo, padlo pa ravno toliko, da je mal mokra cesta. :shrug:
No, upam, da toče ne bo več tukaj, ker morm nujno z avtom iz garaže.  :icon_exclaim:
Sicer se je pa kr dobro ohladilo, verjetno se dogajanje zdaj seli bolj proti V.