ZEVS Forum

Trenutno vreme [16.5 - 31.5 2008]

Začel/a polo, 16. Maj 2008, 10:55:37

Prejšnja tema - Naslednja tema

0 Člani in 1 Gost gledajo to temo.

MINIMAX

Lj-Polje
pret. jasno z meglico na višini, ki na sončno svetlobo deluje kot pri kakšnem delnem sončnem mrku
15:30
+29,8°C
rH 43%
1012mbar
SV 3,9m/s

MINIMAX
Lj-Polje

kekec46

sončno ...
t: neverjetnih 28
tmax: 28,4 ... rekord to leto  :icon_biggrin:
hg: 41
p:1014,3 pada
v: rahel vetrič

Lp

Roger

Citat od: zigarrdo dne 28. Maj 2008, 22:28:52
Kako hladno v dobrovi!?

Pri meni še vedno zelo toplo pri +23.8°C
vlaga 52%

Pri meni delno oblačno 27.8°C,vsak dan za odtenek hladneje :icon_haha:,temperatura tu še ni dosegla 30°C.Zvečer se tu zelo ohladi ker živim ob taki legi ob gozdu, kjer je kmalu in dosti sence :icon_smile:

paradolf

Nebo nad Lj nekoliko prekrivajo altokumulusi ki so ponavadi znanilci vremenske spremembe.
Primorska pa danes po zaslugi burje precej toplejša oziroma vroča da ne bo zamere  :icon_biggrin:
Kdor visoko leta dalec vidi :)
http://www.youtube.com/watch?v=5NgXE1X-XyM
Davis Vantage PRO2

grizli

Podatki za Kočevje

-jasno in vetrovno
-temperatura 26.2°C; T max 28.8°C
-tlak 1014 hPa
-relativna vlažnost 40%
-padavine danes skupno 0 mm
-veter 19.1 km/h; J - 179°

lpP
grizli ma vas rad

joze

Ravna pri Ligu, od vzhoda se hitro oblači in grmi. Mogoče bo kaj...

Temperatura 28,8 °C

Tmax danes 33,0 °C ob 13:30 Letošnji rekord

Vlaga 30 %

Pritisk 1015 hPa, pada

Danes je pa bilo res vroče.

Pihe

#501
Citat od: max dne 29. Maj 2008, 15:21:02
@Pihe, pa si le prilezel na 30°C :icon_arrow:  :icon_mrgreen:


Ja @max!Sem dva dni rinil temperaturno cizo v klanec in danes, ko se je obrnilo na jugovzhodnik, je pa tudi meni ratalo. :icon_haha:
Tmax +30,5 ob 15.24, trenutno pa +29,6. Od jugovzhoda se trudi nekaj oblačit, ampak zaenkrat brez panike.Bomo videli, kaj se bo izcimili.Mislim pa, da bo danes nevihtna linija(tam, kjer bo prebilo navzgor) nekje od Krna pa do Snežnika s poudarkom nad trnovskim gozdom. :icon_question:


EDIT: pravkar videl, da tam okrog @jožeta nastaja ena nevihtna mrha.Smrdi na točo tam. :icon_question:
-------------------------------------
www.bovec-vreme.si

hrošč

Jap, nekaj se dogaja v tistem koncu. Nas preljubi radar pa se zmerej mrtev..


Ledeni

#503
Nas na vzhodu je zajela pa kar poštena ohladitev. :icon_haha: Tmax le 27,3°C za razliko od včerajšnjih 33,1°C. Vzhodnik piha do 25 km/h, vlažnost 53%. Sije sonce, nebo še vedno motno, sivo, čudno. :icon_question:


walter76









HM kr pestro v sosednji ITA,...se nam bliža...ali vsaj oplazi kaj ?
Posebno pestro je/bo v SZ delu ITA !!!
Kjer so opozorila pred močnimi nevihtami že izdali !

zadnja novica:v TORINU SO MOGLI IZPRAZNITI DEL BOLNICE,KI JE BLIZU REKE Dora...ZARADI NARASLE REKE,NARAŠČA TUDI REKA PO...
Prijatelj vremena !

zigarrdo

Pretežno jasno in zelo toplo vreme;

Temp. +27.°C
T max.  +30.7°C
T min. +15.6°C
vlaga = 50 %
piha ENE s sunki do 20 km/h
Everywhere you go you always take the weather with you

Mr.Bear

Nadgorica:

- temperatura +26,6°C (max +30,6°C)

- pritisk 1012,2hPa, pada

- vlaga 54%

max

Griže

Tmin 16,7°C ob 05:59h
Tmax 27,4°C ob 16:04h(4,9°C manj kot včeraj)
-----------------------

Trenutno pa jasno
Temp 25,5°C
Tlak 1015mb
Vlaga 47%
Veter pa še kar med 10-15km/h Vzhodnih smeri

Če se ne bo shladilo čez noč, bo jutri nevzdržno-soparno :icon_exclaim:

walter76

ZADNJA NOVICA:
Ponekod je reka PO(PAD) v Italiji prestopila bregove...(1m meter).
Nadaljujejo se močni nevihte v večjem delu S,SZ IN OSREDNJE Italije .
V Torinu so nekatere predele zaščitili s peskom,lokali ob reki Pad SO ZAPRTI !
V bližini Rima tudi vrtinec(mino tornado)
Prijatelj vremena !

Jovi

mogoče nas nekaj oplazi zvečer....ni izključeno. :icon_question:
Razmišljajte pozitivno, uživajmo v naravi