ZEVS Forum

Trenutno vreme [ 1.5 - 15.5 2008 ]

Začel/a polo, 30. April 2008, 23:15:22

Prejšnja tema - Naslednja tema

0 Člani in 1 Gost gledajo to temo.

max

Griže pri Žalcu

Oblačno
Temp 11,0°C
Tlak 1023mb, ustaljen
RH 93%
Veter 5km/h J
Padavine - 3,2mm :icon_biggrin:(radenska 3mm)

zimazakon

Trebnje
+11.3° C
88% RH
1025 hPa
1mm dežja
piha JZ 3.6 km/h
Davis Vantage Pro2 Plus
www.zimazakon.si

ŠTROMAR

Počasi se jasni in kaže sonce. V jutranji plohi padel 1 litrček. Trenutna T=12,9 °C.

joze

Ravna pri Ligu, jasno.

Temperatura 19,2 °C

Tmin danes 10,1 °C ob 03:30

Vlaga 35 %

Pritisk 1022 hPa, ustaljen

Padavine včeraj 6 mm

Padavine danes 0 mm

Zjutraj je bilo oblačno, nato se je okrog 08:30 zjasnilo. :icon_wink:

zigarrdo

Zmerno oblačno in suho vreme, zjutraj nas je obšla ploha;

Temp. +16.2°C
T min. +7.5°C
vlaga = 70%
tlak = 1022hPa raste
Everywhere you go you always take the weather with you

stog

#170
Včeraj (5.) je padlo le 4,9mm dežja, če se grem merjenje padavin 00-24.
Po arsovih merilih pa 4.5.=3,9 in 5.5.=1,0  
Danes zjutraj ni bilo dežja niti za 0,1mm.

Ta mesec je padlo do sedaj le 7,6mm.  :suspicious:

max

Griže pri Žalcu
Oblačno, občasno tudi rahlo rosi
Temp 14,2°C
Tlak 1024mb
RH 75%
Veter 5km/h JV
Padavin danes do sedaj 3,4mm

wannabe


blazek

ZAnimive celice se kuhajo po dolini reke Krke. Vrjetno bo še kakšna toča kje. :icon_smile:

walter76

PORTOROŽ DELNO JASNO in 19.C .
Več oblakov predvsem na vzhodu in jugu.
Prijatelj vremena !

polo

Prešla nas je ploha,ki je za seboj pustila 3,1l

T = 12,2°C
Vlaga 80%

ŽUPMART

Danes še brez padavin, menjavajo se oblaki in sonce. :icon_wink:
Zadnjih nekaj ur pihlja J vetrič s sukni tja do 25 km/h. Pritisk je 1019,5 hPa, vlažnost pa 54%. :icon_wink:

MINIMAX

Lj-Polje
3-minutna ploha
od včeraj 22:00 do zdaj 1,1mm
skupaj 12,4mm
20°C
MINIMAX
Lj-Polje

zigarrdo

Ploha z močnim vetrom, v sunkih do 14m/s!

Temp. +17.7°C
Everywhere you go you always take the weather with you

kekec46

delno oblačno ...
t: 18,9
hg: 36
p: 1019,1 rahlo pada
v: do 20km/h ... prevladuje severnik
padavin zaenkrat še nič ...

Lp