ZEVS Forum

Trenutno vreme (16. 01. - 31. 01. 2015)

Začel/a uros1980, 16. Januar 2015, 05:43:59

Prejšnja tema - Naslednja tema

0 Člani in 1 Gost gledajo to temo.

Lluka


Perice

Ni nam lahko... :)

Oblak69

Šentjošt nad Horjulom, 642m

Sneži

T= -1,6 °C, (brez ogrevanje dežemera okoli -2 °C)
Zgoraj na smučišču 670 m= -2,1 °C
Vlaga= 95 %
Brez vetra, smer Z

Padavine to jutro= 1,3 mm, včeraj 4,6 mm

Višina snežne odeje: 40 cm

H2o

Naletava sneg, prej je rahlo snežilo,

+0.2°C

Ob 7h 11 cm frišnega, mokrega snega. Skupaj je 45 cm.


bbator

Oblačno 0°C. Malo je pocukralo proti jutru. Sedaj pa bo glede padavin verjetno kar premor. Po 12 uri pa bi se počasi spet lahko začele pojavljati. Upam, da zvečer zapada vsaj par cm. Takrat bodo pogoji dobri, če ostanemo povsem oblačni brez kakega hujšega segrevanja čez dan.
Ni vse v snegu, nekaj je tudi v nevihtah!

johnb

Zaenkrat oblačno, brez padavin in gosta megla, da bi jo z nožem rezal. Pokritost s snegom je nekje 60%. Glede na to koliko sreče mamo to zimo ne pričakujem veliko tudi danes.
Weather is full of surprises, most of them are unpleasnt!

boro

Oblačno

T= 0,2°C
Vlaga : 93%
Zračni tlak: 989,6hPa
Veter: 0,7km/h, smer SSV
Padavine danes: 1,0mm
Višina snežne odeje: 22cm






.sonček.

Drobno rahlo sneženje
T= 1°C

Snega: 40cm
Brez vremena ni življenja.

tomazsta


VP Rakitna, 827m

Vreme : sneži.  :buttrock:

Temperatura: -0,8°C
Tminimum: -1,7°C ob 0:26 h
Tmaximum: -0,8°C
Trosišča: -1,1°C
Vlaga: 97%
Zračni tlak: 9890,2 hPa rahlo raste
Višina snega: 35 cm

Lp Tomaž
VP Rakitna, 827m: Davis Vantage Pro2 plus

http://rakitna.zevs.si

snowfrick

Oblačno

Ga pa lepo sipa na SZ.Gledam kamere iz Vogla in Kranjske gore in fajn izgleda vse skupaj.
To je zdaj še nova kamera iz cilja v Podkorenu.
SIPAJ!
http://www.whatsupcams.com/sl/webcams/slovenija/gorenjska/kranjska-gora/podkoren-kranjska-gora-cilj-veleslaloma-za-svetovni-pokal

sasolaguna

Tudi v Večenju bo snežilo...v Zalogu pa vse teče, plus 3 je že, da ne bomo nazadnje dobili še dž..

krokodil

Straža pri Nm:

Skozi meglo se je prebilo sonce in sedaj intenzivno kuri pri +4 °C. Snega itak že od včeraj dopoldne ni več, kaj več kot kak cm nove plundre pa tudi ne pričakujemo tu danes. :-X Vsi upi za letošnjo zimo so v našem koncu položeni na drugo polovico tedna naprej.
S vrha katedrale bacat ču banane :)

mat89

Oblačno
T:1,7 stopinj C
Tmin:-1,4 stopinj C
Vlaga:84%
Snežne zaplate

Tako kot sem včeraj omenil da se bo danes ogrelo do 3 stopinj C i nse je i nda bo ponekod lahko tudi padal rahel dež

.sonček.

Brez vremena ni življenja.

bbator

Pri nas 3 stopinje in kljub temu da radar nekaj kaže nič ne pada...
Ni vse v snegu, nekaj je tudi v nevihtah!