ZEVS Forum

Trenutno vreme (16. 01. - 31. 01. 2015)

Začel/a uros1980, 16. Januar 2015, 05:43:59

Prejšnja tema - Naslednja tema

0 Člani in 1 Gost gledajo to temo.

snowfrick


Amaher1

Vuzenica Koroška 
temperatura -0.5
Sneži
Do zdaj cirka 10 cm

Tržičan

Tukaj imamo pravi snežni metež, začel je pihati veter, ob tem pa močno sneži (velike snežinke na gosto), noro kaj to dela, mislim da se približujemo 30cm :buttrock:

Lp, Nejc

georges

#408
Novo mesto rahlo dežuje.

Malo si bolj poglejte radarsko sliko, kako se proti Alpam spušča hladnejši zrak..prav ena linija je naslikana..v kratkem se bodo začele krepiti padavine nad Koroško in Štajersko in bodo potem potovale proti J. En del od tega bo padel tudi še v osrednji Sloveniji....



Iz tega razloga začenja pihati severni veter, kot že eni pišete....

paradolf

Dobrunje
Rahlo do zmerno sneži. Intenziteta niha. Ni še nič videti da bi kaj mešalo z dežjem.
Na oko okoli 15cm ali malo več.
Kdor visoko leta dalec vidi :)
http://www.youtube.com/watch?v=5NgXE1X-XyM
Davis Vantage PRO2

bbator

Tudi pri nas rahlo do zmerno sneži. Trenutno na Prulah bolj rahlo. Snega je po Ljubljani med 15 in 20cm. Kakor kje. Mislim, da Ljubljančani nimamo kaj jamrati. Dežja praktično nismo vdeli. Tudi če ne pade nič več smo zmagali danes. Lahko pa vam zagotovim, da se bo snežna odeja še odebelila... :)
Ni vse v snegu, nekaj je tudi v nevihtah!

smotani




močno sneži  bližamo se 50cm 

trenutno -0.2°C
tlak       974hpa  (pada)  :icon_eek:

hunter

LJ - Kozarje

Padavine so oslabele.
T = 1,2°C
21cm snega

Čakamo na zadnjo rundo
RCZ performance

kintom07

VP MOTNIK

Sneži, na trenutke tudi močneje pri temperaturi 0,5°C
Višina snežne odeje trenutno 20cm a se vstrajno viša.
Padavine danes: 19,4mm
Zračni tlak pa le še 976,1hpa :icon_eek:
Davis Vantage Pro 2 Plus
http://motnik.zevs.si.

stog

28,5cm in rahlo sneži. Ogrelo se je na 0,8°C in sneg že diši po dežju.

Še po padalo, nič skrbet.  ;) To kar pričakujemo je sedaj na Karavankah.

računalnik

Po koncu kidanja ga je na travi 29cm. 30cm bo zlahka, glede na radar pa verjetno končamo okoli 35cm

sasolaguna

Po premoru in malo džja je spet začelo snežit..bo pa zdej treba nekako iz biotehniške do Zaloga, glede na kaos v mestu je najboljš da grem kar peš...

zelva

Od jutra močno sneži - smo blizu 40cm.  :drool:

Niti sledu o kakšnem dežju in mislim, da bo tako ostalo. Končno je Gorenjska upravičila svoj sloves.

Popoldan pa pričakujem pravi blizard ob kravanški burji :icon_cool:

računalnik

Citat od: zelva dne 30. Januar 2015, 11:26:10
Popoldan pa pričakujem pravi blizard ob kravanški burji :icon_cool:
Če bo sploh še kaj padavin ;)
Glede na aladin bi morale biti, glede na radar pa bo kmalu konec

johnb

Neki se matra. Dež in sneg, seveda brez učinka. In kar naenkrat je postalo zelo svetlo, celo sonce se vidi skozi oblačnost proti JZ in s tistega konca je radar povsem prazen.
Weather is full of surprises, most of them are unpleasnt!