ZEVS Forum

Trenutno vreme (16. 01. - 31. 01. 2015)

Začel/a uros1980, 16. Januar 2015, 05:43:59

Prejšnja tema - Naslednja tema

0 Člani in 2 Gosti gledajo to temo.

H2o

Sneženje se je pričelo pojavljati včeraj dopoldan. Zvečer so se padavine nekoliko okrepile. Ob 22h je bilo 4 cm snega.

Ob 7h zjutraj je močno snežilo, 22 cm mokrega snega.

Tlak: 976.0 mbar, raste
T = 0.2°C

Po kameri sodeč ga sipa na polno:

http://vodek.info/webcam

gmail

Ljubljana BTC rahlo v pozitivi T 0,2 °C, sneženje trenutno povsem ponehalo pade kašna snežinka...čakamo novo rundo

malamut

#392
Dol pri Hrastniku: Dež s snegom, 1°C

EDIT 10:30 - sneži, temp. pada

max

#393
Citat od: malamut dne 30. Januar 2015, 08:45:20
Dol pri Hrastniku:

0°C rahlo dežuje, močnejših padavin pri nas še ni.

Meja po mojem mnenju poteka (sever/jug) nekje od Ljubljane preko Trojan, severnega zasavskega hribovja (Čemšenik, Mrzlica, Šmohor) preko Celja, vse proti Mariboru. Vsaj po kamerah sodeč.

Na tej strani Mrzlice(Griže pri Žalcu) sneži, 5cm ;D



EDIT: sedaj sem že prepričan da ne bo vmesnega dežja  :buttrock:
Temp. trenutno na 0,7°C


black_rider

Novo mesto, rahlo dezuje pri 2.8 C.

Cakam na popoldansko ohladitev in mogoce kaksne sneznike.  :'(

Ostalim pa cim vec cm pa dejte cim ves slik gor!  :buttrock:

ŠTROMAR

#395
Sneženje ponehuje
Trenutna T= 0,4 °C
Zračni tlak je izgleda dosegel dno pri rekordnih 974,7 hPa in prav počasi raste.
Višina snega ob 9.45 = 17 cm
Od sedmih zjutraj padlo še 5 cm snega.
Padavin skupaj = 20,72 mm.





Edit: očitno zračni tlak še ni dosegel dna - trenutno 974,5 hPa

smotani

noro smo že na 40cm težkega snega  :buttrock:




klempo

Izjemno sneženje, izgleda da smo že prešaltali nazaj v sneg. V tem primeru lahko že danes dobimo kako spodobno količino snega  :buttrock:
Temperatura je 0,7 *C
Piha rahel SV veter

kripelj

No to pa je presenečenje :buttrock: sipa ga na polno in priblizujemo se 5 cm. Glede na to, da sem pričakoval glavnino danes pri nas v dežju, pa je padel le 1mm dežja zjutraj, od takrat pa se sneženje konstantno krepi. Gremo na 20 cm mogoče celo  :clap:

Tržičan

#399
Brezje pri Tržiču

Zmerno sneži, T = 0,5°C.

Višina snežne odeje: 22cm (zadnje 3h 10cm novega)

Padavine do 7h: 10,6mm

Edit 10:23: zadnje 10 minut močno sneži :bouncy:

Lp, Nejc

krispy123

#400
Trenutno stanje
Sneži, upam da se padavine se okrepijo
Temperatura: 0.4C
Vlaga:98%
Padavine: 8 mm
Visina snega ob 10.00 uri: 5 cm
:buttrock:
Ena trenutna.



johnb

Rahlo do zmerno dežuje že kako uro.  :'( Snega 0,5cm premočene plundre  :buttrock: A ma kdo manj še manj od mene? Dvomim  :icon_question: :icon_biggrin:
Weather is full of surprises, most of them are unpleasnt!

black_rider

Citat od: johnb dne 30. Januar 2015, 10:28:29
Rahlo do zmerno dežuje že kako uro.  :'( Snega 0,5cm premočene plundre  :buttrock: A ma kdo manj še manj od mene? Dvomim  :icon_question: :icon_biggrin:

Verjem da. :P Tukaj je jesensko.  :icon_haha:

max


Mitko

po premoru spet močneje sneži bližamo se 40 cm :icon_wink: