ZEVS Forum

Trenutno vreme (16. 01. - 31. 01. 2015)

Začel/a uros1980, 16. Januar 2015, 05:43:59

Prejšnja tema - Naslednja tema

0 Člani in 1 Gost gledajo to temo.

kripelj

Jasno pri -1°C, lepo se ohlaja, kot je ze @mat89 povedal bojo tla posteno pomrznila in bo (ce bo) v petek snezilo na odlicno pripravljeno podlago, za razliko od decembrskega snezenja.  :icon_wink:

Perice

Ni nam lahko... :)

krispy123

#212
Trenutno stanje
Pretežno jasno pri -2.7°C
Tla pa so bila do včeraj zelo premočena, saj je padlo kar 42 l/m2 dežja za vikend, zdaj pa se na srečo počasi hladijo in zgornji sloj je že pomrznil.

gregach

Danes je prevladovalo pretežno jasno vreme. Zjutraj smo imeli rahlo slano pri Tmin -1,5 °C.

TRENUTNO STANJE:
Jasno
T=-1,7 °C
Tmin=-1,9 °C ob 22:24
Tmax=3,9 °C ob 12:41
Vlaga=87 %
Tlak=1023,5 hPa
Brezvetrje
Max sunek danes=18 km/h
"Baba je tako kot oblak: če gre stran bo morda še lep dan."

roky

Danes je bilo pretežno jasno. Pihal je tudi vzhodni veter :icon_rolleyes:.

Tmin -2,4°C ob 07:34
Tmax 3,5°C ob 13:31
Zdaj je temperatura 0,2°C
Vlaga 79%
Rosišče -2,9°C
Tlak 1014 hpa
Max sunek vetra danes 15,6km/h E-SE 1Bft ob 22:33

:wavey:

bbator

#215
Nekam hitro prihaja tale oblačnost. Bilo je že -1,8°C, sedaj pa smo na -1,2°C. Po modelih naj bi se pooblačilo proti jutru. Res da še ni tista prava oblačnost a že zavira ohlajanje. Škoda. Sedaj res rabimo mraz pred dogajanjem, da se tla dobro pripravijo na morebiten sneg. Decembra so bila pretopla in je res bilo žalostno, da se je topil pri negativnih temperaturah...

Edit 7.20: oblačno pri -2,4°C. Tmin -3,4°C. Slabo se je ohlajalo ponoči.
Ni vse v snegu, nekaj je tudi v nevihtah!

Amadej13

#216
Pretežno jasno -2,8 °C
Danes je bilo večinoma jasno vreme, zvečer se je za kratek čas pooblačilo
Tmin: -2,8 °C ob 07:30 uri
Tmax: 3,8 °C ob 12:58 uri
Vlaga: 43%
Rosišče: -13,6 °C
Tlak: 1015,2 hpa
Veter:/
Max sunek: 20,9 km/h smer JV ob 13:31 uri
Padavine: 0 mm
Lp, Amadej

paradolf

Oblačno, posamezne snežinke
-2.1°C
1019.1 hPa rahlo pada
Tmin. -2.5°C
Kdor visoko leta dalec vidi :)
http://www.youtube.com/watch?v=5NgXE1X-XyM
Davis Vantage PRO2

računalnik

Delno oblačno, -2. V negativo šele proti jutru, tako da ni zemlja nič pomrznila

Perice

Oblačno, posamezne snežinke, -2°C. Je Jana Morelj včeraj zvečer na 24kur dobro napovedala tele snežinke zjutraj.  :icon_biggrin:
Ni nam lahko... :)

boro

Delno oblačno

T= -4,0°C
Vlaga : 91%
Zračni tlak: 1014,7hPa
Veter: brez vetra, smer Z
Padavine danes: 0,0mm






kripelj

Naletava pri -2,2°C, pred pooblacitvijo je bilo ze -4,5. So se pa tla danes ponoci sigurno lepo ohladila. :icon_wink:

bbator

Sem pričakoval, da bo oblačno danes dopoldne. Pa je bilo del noči in zjutraj, da se je slabo ohlajalo. Sedaj pa sije sonce in vse bolj se jasni. Trenutno le še -0,3°C.
Ni vse v snegu, nekaj je tudi v nevihtah!

bbenci2

Tukaj je začel naletavati sneg pri -1°C. Zjutraj je bila minimalna -4,2°C.
20.12.2009 >> -21,0°C
Davis Vantage Pro2

stajercx

Trenutno stanje: oblačno, 2,5 °C

Tmin: -6 °C


Zjutraj je rahlo naletaval sneg