ZEVS Forum

Trenutno vreme (16. 01. - 31. 01. 2015)

Začel/a uros1980, 16. Januar 2015, 05:43:59

Prejšnja tema - Naslednja tema

0 Člani in 1 Gost gledajo to temo.

gmail

Ljubljana BTC delno oblacno, T 0,8 °C mi je pa všče tale napoved še mal počakamo in na koncu nau nč od vsega...

Obeti

V četrtek se bo od zahoda pooblačilo. Zapihal bo jugozahodnik. V zahodnih krajih bodo popoldne že rahle padavine, ki se bodo zvečer nekoliko okrepile in v noči na petek razširile nad večji del Slovenije. Po nižinah bo deloma deževalo deloma snežilo.
V petek čez dan bodo padavine povsod prešle v sneg, le po nižinah Primorske bo deževalo. Ob morju bo pihal jugo. Padavine bodo zvečer ponehale.


ja ob koncu bomo morda kašno snežinko ujeli...

Duzek

In na koncu bo padal sneg, kot že pred tisoč let.


http://bohinjska-bistrica.zevs.si

ŠTROMAR

Kranjska Gora ob 15.45:

Snežna ploha pri 3 stopinjah C.

bbator

#228
Pri nas pa zmerno oblačno. Dopoldne je že zgledalo da bo dan sončen pa se je potem naredila neka oblačnost, ki je še prekrivala Ljubljano. Potem pa se je od zahoda vedno bolj bližala jasnina, ki nas je dosegla nekje ob 14.30. Temperatura je nato narasla do 2,9°C, sedaj pa se že ohlaja in je 1,4°C. Na koncu se je še kar dobro izteklo in upam na čim večji padec temperature do jutra. Gremo :smash:

Edit 19.45: Še vedno se ni povsem zjasnilo in se zato malo bolj počasi ohlaja. Vseeno smo že v negativi in sicer pri -0,5°C. Tla se tako še naprej ohlajajo in bodo res lepo pripravljena na sneg.

Edit 22.00: Temperatura še kar tone. Škoda da ni snega po tleh, ker bi imeli lahko precej nizke temperature, ki bi ustvarile veliko boljše pogoje za sneženje v četrtek in petek. Smo pa že pri -2,0°C kar sploh ni slabo :)
Ni vse v snegu, nekaj je tudi v nevihtah!

stajercx

Ponekod na Goričkem je zaradi snežnih ploh fajn pobelilo

Hodoš

boro

Jasno

T= -1,9°C
Tmax.= 2,4°C
Tmin.= -5,4°C
Vlaga: 86%
Zračni tlak: 1015,2hpa
Veter:brez vetra, smer SSZ
Najmočnejši sunek vetra: 15,5km/h (ob 15:03)
Padavine danes: 0,0mm







Serpentinšek

#231
Po bolj oblačnem dopoldnevu se je popoldne je delno zjasnilo, proti vzhodu je bila videti zanimiva ostra meja oblačnosti...


Zaradi oblakov se je slana obdržala vse do poldneva. Tmax. +3°c.  
Ta mesec zaenkrat 33,4 mm padavin, kar je občutno manj kot lani.  :icon_wink:

V pričakovanju lepe srede in nato dežno-snežne bombe.  :buttrock:  
LP iz pad. postaje Domžale :)
Naš kotiček v Bočni: https://i.postimg.cc/43ZXNMgc/Bocna-mix.jpg

gregach

Danes je bilo pretežno oblačno, proti večeru pa se je delno zjasnilo.

TRENUTNO STANJE:
Rahlo oblačno
T=-1,9 °C
Tmin=-3,7 °C ob 05:23, močna slana, ki se je zadržala do poldneva
Tmax=0,6 °C ob 11:38
Vlaga=91 %
Tlak=1019,3 hPa
Veter (povprečje 10 min)=3,3 km/h, smer=SZ
Max sunek=11,5 km/h
"Baba je tako kot oblak: če gre stran bo morda še lep dan."

Amadej13

Pretežno jasno -1,8 °C
Danes je bilo pretežno jasno vreme z občasno povečano oblačnostjo
Tmin: -3,9 °C ob 03:35 uri
Tmax: 4,6 °C ob 13:56 uri
Tlak: 1011,2 hpa
Veter: 2,5 km/h smer J
Max sunek: 13,3 km/h smer VJV ob 13:19 uri
Padavine: 0 mm
Lp, Amadej

MINIMAX

MINIMAX
Lj-Polje

roky

Danes je bilo pretežno oblačno. Zvečer se je delno zjasnilo :icon_wink:. Pihal je rahel vzhodni veter :icon_wink:.

Tmin -1,5°C ob 02:47
Tmax 3,2°C ob 14:47
Zdaj je temperatura -1,5°C
Vlaga 82%
Rosišče -4,2°C
Tlak 1010 hpa
Max sunek danes 11,3km/h E-SE 1Bft ob 14:06
Povprečen 0,2 km/h
Windrun 7,5 km

:wavey:

računalnik

Pa to je za popizdit. Grem spat je -1, sedaj pa veter in +2,1

paradolf

Jasno
-4.8°C
Na ravnini verjetno še kako stopinjo nižja temperatura.
1020.7 hPa rahlo raste
Kdor visoko leta dalec vidi :)
http://www.youtube.com/watch?v=5NgXE1X-XyM
Davis Vantage PRO2

bbator

-5,2. Tmin pa kar -6,2°C. Pa še megla se je naredila kar je odlično :) Naj še malo vztraja dopoldne
Ni vse v snegu, nekaj je tudi v nevihtah!

računalnik

Zgleda imamo prav privat ogrevanje. Lesce -3, tukaj pa +2 :icon_evil: