ZEVS Forum

Trenutno vreme (16. 12. - 31. 12. 2014)

Začel/a ŠTROMAR, 16. December 2014, 08:11:45

Prejšnja tema - Naslednja tema

0 Člani in 1 Gost gledajo to temo.

hunter

Rahlo do zmerno sneži. T= -0,7°C Prebudil se je veter. Snega okoli 8cm.
RCZ performance

roky

Oblačno, rahlo sneži :icon_wink:. Že od dopoldan so se pojavljale manjše snežne plohe :icon_wink:.

Temperatura -1,2°C
Vlaga 90%
Rosišče -2,6°C
Tlak 999 hpa
Max sunek vetra 8,1km/h E-SE 1Bft ob 12:20
Višina snega je 10 cm :icon_wink:

:wavey:

paradolf

Sneži
-0.5°C
Trepetamo za ledeni dan. Nisem pričakoval da bo tempeatura tako rasla.
97% vlaga
Rosišče -0.9°C
Tlak 1005.9 hPa rahlo pada

4.6mm do sedaj in od 19h dobre 3 cm
Kdor visoko leta dalec vidi :)
http://www.youtube.com/watch?v=5NgXE1X-XyM
Davis Vantage PRO2

Duzek

In na koncu bo padal sneg, kot že pred tisoč let.


http://bohinjska-bistrica.zevs.si

Lazic

Stranje pri Kamniku
tudi tule se prebuja jugo temperatura pa seveda gor
T= -0,8°C
snega 8cm
sneži

bbator

Tudi pri nas mora biti nekje 5cm snega in večinoma rahlo sneži. Temperatura pa že 0°C. Upam, da se neha ogrevati, ker bo začelo kmalu tečt...
Ni vse v snegu, nekaj je tudi v nevihtah!

Mraz

#261
Zmerno sneži
2 cm

S takšno intenziteto bi do jutra zapadlo 20+ cm.

MIHAJLO 86

#262
Sneženje se je končno malo okrepilo. Ves dan nekaj bolj na rahlo sneži. Tukaj trenutno dobrih 10 cm, temperatura pa je pričela tudi pri nas rasti trenutno -1,1°C

A je kaj možnosti, da se aktivira kvarnerski dimnik se mi zdi, da bi se lahko pojavil bi bilo kar lepo :)

krispy123

#263
Rahlo naletava pri -0.7C
Visina snega: 0.5 cm :buttrock:
Do jutra pricakujem še tam kakšen cm.
Gregach: a pri tebi tudi taksna katastrofa.

gregach

Zelo narahlo sneži. Do sedaj 0,5 cm. Piha V-JV veter s povprečno hitrostjo 7 km/h.

Tudi jaz grem spat, morda pa bo zjutraj bolje.  :shrug:
"Baba je tako kot oblak: če gre stran bo morda še lep dan."

Tržičan

Brezje pri Tržiču

Rahlo sneži, T = -1,5°C.

Višina snežne odeje: 14cm

Padavine do 22:15: 7mm

Lp, Nejc

mat89

Zmerno snezi,radar pa cedalje lepsi tako da mislim da bo nekaj.
T:0,1c
snega cca 2cm

Ledeni

Po 22. uri je začelo snežiti tudi na Dolenjskem, do sedaj slab cm snega. Krepi se SV veter, temperatura pa rahlo navzgor, trenutno +0,5°C.

paradolf

No sedaj pa končno pravo sneženje.
RR. 1.8mm/h
5.4mm do sedaj in Od 19h sedaj novih 6 cm. Bližamo se 10 cm.

Torej zmerno do močno sneži
-0.4°C
Vlaga 96%
Rosišče -1°C
Tlak spet močneje pada in smo na 1004.8 hPa

Še enkrat toliko pa imam usta do ušes

Vzhodnjaki držim pesti za vas v drugem delu noči  :icon_wink:
Kdor visoko leta dalec vidi :)
http://www.youtube.com/watch?v=5NgXE1X-XyM
Davis Vantage PRO2

bbator

Radar končno super pa le naletava. Veter je vse močnejši. Bojim se da bomo ostali pri 5cm pri nas. Vzhodnjaki boste pomojem še nadoknadili. Postopno se bodo padavine pomikale proti vzhodu.
Ni vse v snegu, nekaj je tudi v nevihtah!