ZEVS Forum

Trenutno vreme ( 01.07. do 15.07.2011 )

Začel/a Aquatic, 01. Julij 2011, 07:28:09

Prejšnja tema - Naslednja tema

0 Člani in 1 Gost gledajo to temo.

chris93

Tudi mi smo dobili točo v velikosti lešnika. Padala je približno 5 minut, škode ni naredila  :praise:
Trenutno še vedno dežuje, je pa ozračje ohladilo in končno lahko normalno dihamo  :icon_wink:

krispy123

Imeli smo eno močnejšo nevihto, ostalo pa nas je obšlo upam na še kakšno ,vendar naj vreme še počaka kakšne pol ure da se bodo videle strele.
Trenutna temperatura=23.8C

bbenci2

#497
Tukaj ponovno toča že četrtič, kot oreh. Noro, noro, noro!!!

Imamo pa 32,3mm.
20.12.2009 >> -21,0°C
Davis Vantage Pro2

roky

Citat od: bbenci2 dne 14. Julij 2011, 20:56:16
Tukaj ponovno toča že četrtič, kot oreh. Noro, noro, noro!!!

Imamo pa 32,3mm.

Res neverjetno, da je zbralo ravno vas. Pri nas je jasno :shrug:.

urbang

Pri nas danes ena ploha in pa 2x nekaj rosenja. Plohe nastajajo južno od Celja, ampak se jim ne uspe razvit.
Še najbolje kaže zdajle manjši nevihti v okolici Štor (občasno kakšna lepa razelektritev)

:wavey:

krispy123

Pričelo je grmeti  ter bliskati vse bližje ,upam da ne bo toče.Slike pa sledijo kot vedno.

Mraz

Pravkar smo imeli nevihto s toco velikosti lesnika.

kekec


matrix

Vidim da je pri večini bila toča  :zaba: Komaj čakam poročanje,sploh tistih na terenu...Predvsem Markuš family,ki so/so bili v Murski...  :buttrock:
Trenutno je pri nas nehalo deževat,tudi grmeti je prenehalo.
T= 20°C
SV veter do 25 km/h

vremenar12

Grozno, kaj se danes dogaja v Pomurju.

Nevihte se druga za drugo pomikajo prek nas. Spremljajo jih močni nalivi, med dežjem je padala večkrat tudi toča velikosti oreha! Nekajkrat je udarilo precej blizu.

Do zdaj je padlo že 34 mm dežja.

Trenutno spet močneje grmi.

Temperatura je 18,9 stopinj Celzija.
30. 12. 2005 = 48 cm snega.
18. 01. 2013 = 45 cm snega.

wisky

Pri nas pa samo kratkotrajne nevihtice, vendar brez trdih dodatkov. Se pa je nabralo vsaj malo dežja, tako, da se deloma prekine suša. Skupaj je danes do sedaj padlo le 5 mm dežja. Ostali podatki so:
Temperatura:   20.2 °C
Rosišče:    18.2 °C
Vlažnost:   88%
Hitrost vetra:   2.1km/h  
Sunki vetra:   5.5km/h  
Veter:       SSV
Zračni tlak:   1013.1hPa
Padavine:   5.0mm
Lp wisky :smash:
VP Tezno pri Mariboru postaja  PRIMUS SOLAR -IT.
HW, WSWIN, WUHU, WEBCAM Prestigio PWC 320

gregach

Citat od: Capillatus dne 14. Julij 2011, 20:07:25
Bi si že skoraj upal reči da je bil to setup sezone.  :icon_smile:

Če se prav spomnim si dobesedno obljubljal vsaj 1x level 3 (na estofexu).

Do okoli 16. ure je bilo danes pretežno jasno vreme z občasno rahlo oblačnostjo. Nato pa je prevladovalo delno do zmerno, občasno tudi pretežno oblačno vreme. Nekajkrat je v daljavi zagrmelo, okoli 19ih pa smo imeli manjšo ploho.

TRENUTNO STANJE:
Pretežno oblačno
T=21.6°C
Tmin=20.9°C ob 06:07, 1. tropska noč letos
Tmax=32.6°C ob 15:23
Vlaga=77%
Točka rosišča=17.4°C
Tlak=1010.4 hPa, hitro raste
Veter (povprečje 10 min)=1.9 km/h, smer=S-SZ
Max sunek danes=27 km/h ob 17:00
"Baba je tako kot oblak: če gre stran bo morda še lep dan."

Duzek

še vedno smo v MS. Težave z voznim parkom :icon_question: drugače pa chase brez primere. wallcloudi, mezo, supercelice, toča
In na koncu bo padal sneg, kot že pred tisoč let.


http://bohinjska-bistrica.zevs.si

stajercx

#508
nevihta

temperatura: 20,9 °C

danes na srečo brez toče

beowulf

ja neverjeten dan, jutri sledi reportaža........toča 3-4 krat, nalivi, nori oblaki!Neke ogromne škode ni na srečo,
koliko sem slišal so  najbolj fasali avtomobili ampak to je samo pleh. Se je pa lepo shladilo na enih 20 °C

Lp iz Prekmurja