ZEVS Forum

Trenutno vreme ( 01.07. do 15.07.2011 )

Začel/a Aquatic, 01. Julij 2011, 07:28:09

Prejšnja tema - Naslednja tema

0 Člani in 2 Gosti gledajo to temo.

bbenci2

Ja, res je, noro je bilo! Ampak komedija je zdaj zares končana.

Moja WS2300 kaže okorglih 60,0mm.

Trenutno še grmi pri 18,8°C.
20.12.2009 >> -21,0°C
Davis Vantage Pro2

Lentus

Sedaj se je končno umirilo. Od nekje pol osmih do desetih, smo imeli vsaj 5 neviht, 5 nalivov in 5x točo v velikosti lešnika kar mi je zanimvo. Je mogoče pomagala obramba proti toči? Baje so bila letala na delu.

Moj dežemer je v teh dveh urah in pol, nameril 60l vode, kar je zelo dosti za naš konec.

roky

Zbilje; Cel  dan je bilo sončno z nekaj kopastih oblakov. Ploh in neveht ni bilo :icon_wink:.  

Tmin zutraj je bila 17,8°C ob 05:59
Tmax pa 33,0°C ob 15:05
pihal je veter s hitrostjo  7,2km/h 2Bft ob 15:07  
povprecen danes je bil 0.3 km/h
windrun pa 6,8 km/h

LP!  :wavey:

Aquatic

Pravkar prišel domov iz "stormchasing-a" po Štajerski in Prekmurju. Fenomenalen dan, super ekipa. Ujetih 6 supercelic, enkratne formacije wall cloud-ov, mezociklonov, funnel cloud-ov. Pofotkanih več kot 200 fotografij.
Davis Vantage Pro2

paradolf

Citat od: Aquatic dne 15. Julij 2011, 01:20:07
Pravkar prišel domov iz "stormchasing-a" po Štajerski in Prekmurju. Fenomenalen dan, super ekipa. Ujetih 6 supercelic, enkratne formacije wall cloud-ov, mezociklonov, funnel cloud-ov. Pofotkanih več kot 200 fotografij.
Stari tole je bilo pa noro. Videti naenkrat kar 4 SC.... ma sploh ne morem verjeti kaj smo mi danes dobili v objektive. Ja verjetno 6SC, pa še kake nismo videli zaradi noči kasneje. Je pa moj avto spustil dušo in je že na servisu.
Fotke pa seveda sledijo. Upam da Grega da da tisto skupinsko gor :drool:
Kdor visoko leta dalec vidi :)
http://www.youtube.com/watch?v=5NgXE1X-XyM
Davis Vantage PRO2

GrEg3c

Komi čakam da vidim sike :D ...drugače pa pri men temparatura  še ni padla pod 20 stopinj in je 20.2 ,na nebu pa kraljuje prečudovita polna lunca :D:P

paradolf

Citat od: GrEg3c dne 15. Julij 2011, 01:50:14
Komi čakam da vidim sike :D ...drugače pa pri men temparatura  še ni padla pod 20 stopinj in je 20.2 ,na nebu pa kraljuje prečudovita polna lunca :D:P

Še tule bom dal eno za pokušino



Kdor visoko leta dalec vidi :)
http://www.youtube.com/watch?v=5NgXE1X-XyM
Davis Vantage PRO2

Mraz

Toča, velikosti lešnika, nam neke velike škode ni povzročila.
Ves čas smo včeraj bili na obrobju teh neviht, na koncu pa nas je ena le prešla.
Padlo je 6,9 mm dežja.

Trenutno:
-Oblačno
-Brez padavin
-T = 14,8°C

gradiščan

#518
Gradišče - Brkini

Jasno in sveže jutro  :buttrock: Tmin: 14,6°C ob 05:58

Drugače pa se danes veselim reportaž iz včerajšnega dne - čestitke fantje za vašo pot in da nas boste razvajali  :buttrock:

Danes pa se že nekaj dogaja v našem koncu:

Oblak69

Oblačno

T= 17,8 °C
Tmin= 17,7 °C ob 7:18
Vlaga= 89 %
Tlak= 1015, 0 hPa, rahlo raste
Vetrovno, sunki do 21 km/h, smer SV

joze

Ravna pri Ligu, pretežno oblačno, proti jugu grmi.

Temperatura 20,6 °C
Min danes 19,8 °C ob 03:17
Rosišče 17,4 °C
Vlaga 82 %
Pritisk 1011,2 hPa

Ohladilo se je. :buttrock:

lwzr

#521
nova gorica

nevihta,24°C

nevihta, ki je južno od nas, po poročanju nosi točo

edit: in takoj sledi opozorilo pred močnejšimi nevihtami  :icon_wink:


gradiščan

Ja, tole gre gor na Goriško:



Sicer pa se Gradišču približuje neka manjša plohica iz juga. temperatura 23,9°C, Piha vzhodnik do 22 km/h

roky

Zbilje, proti zahodu grmi, verjetno  bo do nas prišla nevihta. Če bo povem :icon_wink:.

Temp zunaj je 21.7°C
vlaga 75%
dežja še ni
piha veter s hitrostjo 6.8 km/h
windrun je 3.1 km/h

LP!  :wavey:

Oblak69

#524
Dežuje in grmi

T=17,5 °C

Edit 12:00     13,7mm dežja