ZEVS Forum

Trenutno vreme (16.12.-31.12.2009)

Začel/a Aquatic, 16. December 2009, 06:33:43

Prejšnja tema - Naslednja tema

0 Člani in 1 Gost gledajo to temo.

Tržičan

Brezje pri Tržiču 12:45

Jasno, T = - 7,5°C.

Danes je verjetno najhladnejši dan v tem tednu, minimalne temperature ne vem, lahko pa povem, da je bilo še ob 8:30 -13°C.

Imamo še 11cm snega, ki pa se dosti ne tali kljub soncu.

Včeraj je padlo 6mm padavin. Danes se je končal tudi niz dnevov s sneženjem, imeli smo kar 8. zaporednih dni s sneženjem, v teh dneh pa je skupno padlo 13mm padavin.

Ta mesec smo pri 87mm, letos pa že pri 1608mm.

Lp, Nejc

gradiščan

Po jutranjem sončku se je iz JZ začelo oblačit. Trenutna temperatura -3,6°C. A bom imel že popoldan kakšne padavine  :icon_question:


ablak

#662
Jasno in hladno. Še vedno kar -18°C. Zjutraj v vasi Retje pod menoj -29°C.


Takole izgleda zima; žal bo tokrat bolj kratke sape:










Lp

Aquatic

Trnje, Škofja Loka

Podatki ob 13:30 uri
- jasno
- temperatura: -6,4°C
- Tmin: -14,7°C ob 07:56 uri   
- temperatura rosišča: -10,5°C
- tlak: 1010,8 hPa, stabilen
- relativna vlažnost: 73%
- brez vetra
- višina snega: 17cm snega na 4 cm podlage.
 

 

Davis Vantage Pro2

kire

Jasno, prekrasen zimski dan, prava idila.. Več zvečer...

trenutno -4,6oC. Tmin: -16,5oC

Snega 33 cm.

Vreme je bilo, je, ter vedno bo.
LP. kire

dominikb

Po včerajšnjerm sneženju in burji se je vreme umirilo. Temperatura je bila zjutraj -13°C, kar je za naš primorski konec že pretiravanje. Ob 13h pa je :
temp : 0°C
veter : W - 1m/s
tlak : 1012 mb
vlaga : 45%
oblaki : altocumulus nad hribi 4/8
No kot vidimo se je temperatura dvignila na prijetnih 0°C

Pihe

Mrzel (zame) povprečen zimski dan.
Od zahoda se počasi nabirajo visoki oblaki - uvertura v celotedensko poslabšanje.
Takorekoč jih vidim kot tistega,ki nam prinaša zapoznelo plačo.Ampak kaj,ko vem,da ima napačno valuto(dež) za ta letni čas. :( :icon_haha:
-4,3
54%
1009,8 Hpa ustaljen
Dežemer se je prebudil in dosedaj nameril 0,8 mm včerajšnjega snega. :shrug:
-------------------------------------
www.bovec-vreme.si

oleg

mrzlo danes prava zima
t min danes - 11 celzija
podatki sledeči
trenutna temparatura - 6,2 celzija vlaga 53%
veter potegne tam do 10 km na uro smer vetra jugo
tlak 1012 milibarov ustaljen
t max danes - 6,3 celzija  :wavey:
oleg

pajo26

na jesenicah cel dan brez oblačka. zdaj se je začelo oblačiti.

temp min. -14,3
trenutna temp. -9,9 in pada ;D

Cimet

Pri nas še vedno 17 cm snega.

Takt -6,2 oC ob 78% vlažnosti in tlaku 1.010,8 hPa.

Današnja Tmin -14,3 oC je tudi najnižje izmerjena temperatura od kar imam postajo. Povprečna dnevna tempreratura je -10,3 oC.  :icon_haha:

Se pa od zahoda že vidi visoka oblačnost. Pri nas pa se nabira rahla meglica.
Davis Vantage Pro2

http://strazisce.zevs.si/

fisher

#670
Pri nas Tmin -20,1
          Tmax - 9,5  :clap:
Sedaj -13, se že kar lepo hladi.

Ves dan pa kristalno jasno.

Snega pa 18cm.

Slk22

Trenutno  -5,50C
20 cm snega
tlak 1004 hPa

bbenci2

#672
Danes ko sem vstal nisem mogel verjeti svojim očem. Ob 8:22 se je termometer ustavil pri -21,0°C :icon_eek: :buttrock:
Mislim, da smo rekorderji, če pustimo razne alpske doline. Maksimum 9,0°C ob 14:45. Trenutno je -9,7°C in kar lepo šiba dol.
Zjutraj pričakujem spet blizu 20-tice, če ne čez  :icon_rolleyes:
20.12.2009 >> -21,0°C
Davis Vantage Pro2

.sonček.

Brez vremena ni življenja.

Urox26

Domžale:

Vreme kristalno jasno  :buttrock:
T temp: -6.c
T min: -12,2.c
Vlaga: 75%
Tlak: 1003,9hPa (raste)
Snežna odeja: 6-10cm (na betonu 6cm na travi pa 10cm)

Lp iz lepo zimsko belih Domžal  :wavey:
Vreme je ZAKON!