ZEVS Forum

Trenutno vreme (16.12.-31.12.2009)

Začel/a Aquatic, 16. December 2009, 06:33:43

Prejšnja tema - Naslednja tema

0 Člani in 1 Gost gledajo to temo.

georges

Pri nas je vse skupaj 18 cm snega..od osme ure zjutraj je zapadlo 10cm snega vse skupaj novozapadlega pa 13cm.

ŠTROMAR

Tule v Ljubljani še vedno pada zelo droban in suh sneg.
Piha vzhodnik 4 km/h.
Temperatura -5,9 °C.

Oblak69

Pri nas se sneženje umirja in le še rahlo sneži, višina snega: 22cm novega na 10cm podlage
T= -9.0°C.
Tlak= 997hPa rahlo pada
Vlaga= 91%


black_rider

Se vedno snezi pri meni, radar pa skoraj prazen. -7.7

herkules

VRATA-čepovanska dolina.
še posamezne snežinke.
nasulo nam ga je lepih 30cmsuhca.
skupaj ga imamo 35cm

Pihe

Od zahoda se vedri,skozi oblake že tudi sonce kuka. :icon_wink:
Temp: -2,8
53%
997,1
Snega enih 4 cm
Piha burja do 35 km/h

Predlagam koalicijo z Gorenjci in Kamničani!Če vsi skupaj damo našo zapadlo revščino na kup, ne vem, če dosežemo Polota. :icon_haha: :icon_lol:
-------------------------------------
www.bovec-vreme.si

ice

rahlo sneži
padlo dobrih 15cm puhca na 10 podlage
trenunto -6.5°C

Pri nas smo zaklučili  :icon_surprised:

blazek

Intenziteta sneženja se menja. Najmočneje je snežilo zjutraj. Novega snega je pa 19cm, skupno s starim 2-3cm pa je višina 21-22cm. Idila pa več kot fenomenalna. Da se še proti večeru razjasni in do jutra stisne do -20, pol po pa res fenomenalno.

Ceste so, kakršne so. Ni za pričakovat, da bodo pri obilnem sneženju, ceste spucane v nulo. Ne razumem nekaterih, ki bi se radi do praga pripeljali po kopni cesti. Prva prioriteta so vrjetno avtoceste, potem pa vse ostalo.

Takt -6,3°C
vlaga 93%
rosišče -7,2°C
veter JV do 3km/h

Tmin -11,1°C

Ekolog

Po krajši prekinitvi je zopet pričelo rahlo snežiti, temperatura: -6,4°C, vlaga: 83%, tlak: 999,6 hpa

Pa še 2 sveži fotografiji :)




stog

#534
Intenziteta padavin ob 14ih:

Ne vem kaj je s to Lendavo...  :icon_surprised:

Tukaj je padlo 19cm novega. Skupaj 25cm. Spet rahlo sneži. Več o sneženju zvečer.

MINIMAX

Lj-Polje
oblačno
-6,1°C
rH 86%
SV 4,1m/s
997mbar

7cm novega snega (4,5mm padavin)
skupaj 9cm
MINIMAX
Lj-Polje

alešrozman94

Zmerno sneži
Med 11 in 14h je na čase močno snežilo
Padlo je 17cm novega na 7cm podlage. :icon_wink:
Mogoče se približamo 30-im cm  :bouncy:
VREME BO!

jery_slo

Pri nas še rahlo sneži pri temperaturi -6,5°C, sem se pa pravkar vrnil iz Mrzlice, tako da bo kmalu sledila fotoreportaža.

Serpentinšek

Doomžale: oblačno, rahlo sneženje je povsem prenehalo. :icon_kava:

Višina snega: 8cm na 0 podlage.

Kamniško-Domžalska klasika. Tudi temp. je že -5°c, večinoma je povsod manj.
LP
LP iz pad. postaje Domžale :)
Naš kotiček v Bočni: https://i.postimg.cc/43ZXNMgc/Bocna-mix.jpg

kripelj

#539
še vedno sneži, padlo je 10 cm snega na 4 cm podlage, tako da skupno imamo 14 cm. je pa neverjetno kako je aladin zadel padavine, saj je pri nas res padlo 6 mm, zdaj pa bo verjetno sneženje kmalu oslabelo. :)
morem priznat, da sem pričakoval več...  :shrug:no ja mogoče pa še pade kak cm, dva :icon_wink:

edit: 15 : 45 veter se je okrepil, delajo se zameti, še vedno sneži, zdaj nekoliko močneje, 7mm padavin,
t= -6,7*C