ZEVS Forum

Poplave v občini Komenda, 18.9.2007

Začel/a alan, 21. September 2007, 00:25:42

Prejšnja tema - Naslednja tema

0 Člani in 1 Gost gledajo to temo.

alan

Včerajšno in današnje neurje je povzročilo gromozansko veliko škode. Voda je zelo zelo narasla, reke so prestopile bregove. Kanalizacija je bila polna,... Ceste niso bile prevozne.

Aktivirane so bile vse enote, prišle pa so tudi enote iz Ljubljane, vendar pa smo imeli polne roke dela. Zmankovalo nam je tako ljudi, kakor tudi opreme.
Poplavljene so bile cele Moste, kakor tudi ostala naselja. Takih poplav ne pomnimo!

Naše enote so začele včeraj (18.9.) popoldne in končale danes (19.9.) ob 19ih.
Prvi izvoz je bil okoli 16. ure. Nato pa se je višina vode nenormalno hitro dvignila.
Opravljenih je bilo približno 40 intervencij














Kot v Italiji, morje med bloki



Astra

Madonca, tole je bilo pestro tudi pri Mariji na mostu ...  :icon_exclaim:

Alan, enkrat se morava dobit, ko bom prišel v Moste pri Komendi ... resno!  :icon_wink:

Tam pri inštitutu bom kmalu delal hiško, ta pravo, da ne bo pomote glede vremenske ...  :icon_haha:
VP Komenda - http://komenda.zevs.si       |      VP Vrhnika - http://vrhnika.zevs.si

alan

Citat od: Astra dne 21. September 2007, 00:53:47
Madonca, tole je bilo pestro tudi pri Mariji na mostu ...  :icon_exclaim:

Alan, enkrat se morava dobit, ko bom prišel v Moste pri Komendi ... resno!  :icon_wink:

Tam pri inštitutu bom kmalu delal hiško, ta pravo, da ne bo pomote glede vremenske ...  :icon_haha:


Aja, zato pa tako dobro poznaš Komendo. Ja super :icon_wink:

TWISTER

evo tista tema je izbrisana... drugače pa dobra reportaža :icon_wink:

alan

#4
Evo še nekaj slik, upajmo da takšnih nikjer ta teden








Več je tukaj: http://www.pgd-moste.si/