ZEVS Forum

Sava poplave- Kresniške Poljane in Jevnica

Začel/a Elessar, 25. December 2009, 12:23:55

Prejšnja tema - Naslednja tema

0 Člani in 1 Gost gledajo to temo.

Elessar

Staro nogometno igrišče v Jevnici povsem poplavljeno:



In pa cesta Senožeti-Jevnica na desni strani Športno društvo Jevnica:


Novo  igrišče v Jevnici v enem letu poplavljeno 3krat
Tako je bilo 9 in 10.7 2009 takrat je poplavil potok in so poplave bile hudourniške narave prineslo je veliko mulja in lesa:



Tako pa danes:


in pa še ena od danes, na srečo smo pravočasno sneli ograjo na eni strani da je voda lahko tekla skozi drugače bi bilo verjetno vse podrto:




Oh ja proti tem poplavam pač nemoremo nič  :banghead: :banghead:
Lp, Tilen

gradiščan

Neverjetno.... vsaka čast vam vsem, ki poročate in za vselej beležite te zgodovinske trenutke. Upam na čim manj škode...

paradolf

Skorajda bi lahko igrali vaterpolo :icon_exclaim:
Vode za izvoz. In veliko jo bomo zastonj izvažali na Balkan.
Kdor visoko leta dalec vidi :)
http://www.youtube.com/watch?v=5NgXE1X-XyM
Davis Vantage PRO2

Elessar

ja paradolf pa dost gospodinskih aparatov bo šlo dol zastonj...videl sem 3 pralne stroje in 1 hladilnik kako jih ta mogočna sila nese...

drugače pa od takrat ko sem te slike posnel je vodo narasla za še cca 75c, tako da je že skoraj čisto pri prečki od gola kar bi pomenila 2.5m če se nemotim.

Mogoče lahko kdo izmed vas strokovnjakov pove če še lahko pričakujemo višanje reke Save tu ali se bo počasi umirjalo?
ARSO je namreč rekel naj bi se ponoči in zjutraj poplave razširile tudi v zasavje pri nas pa že 2 dni poplava  :icon_exclaim:


Lp, Tilen

Astra

Neverjetno, koliko vode. Upam, da ne boste utrpeli večje škode. Lp.  ;)
VP Komenda - http://komenda.zevs.si       |      VP Vrhnika - http://vrhnika.zevs.si

AND1

Še nekaj mojih slik iz tega konca, tam pri mostu pri Jevnici:





In še nekaj slik malo pred Jevnico:



Elessar

@astra bom prilepil nekaj slik ko se bo voda umaknila.

@AND1 hehe zanimive slike jaz iz onega brega Save ti pa iz tega, če gledamo zračno linijo tako blizu če bi pa hotel priti na drugo stran bi pa kar nabral kilometrčkov  :icon_arrow: 
:icon_arrow:
Lp, Tilen

alešrozman94

Narava je zopet pokazala svojo moč.
Pa glih na božič :-\
VREME BO!