ZEVS Forum

Trenutno vreme (16.12.-31.12.2009)

Začel/a Aquatic, 16. December 2009, 06:33:43

Prejšnja tema - Naslednja tema

0 Člani in 1 Gost gledajo to temo.

Ekolog

Oblačno, občasno megleno, občasno dežuje, brezvetrje, temperatura: +3,3°C (t min danes: 0,4 °C ob 00:00, t max danes: 4,2 °C ob 11:50), vlaga: 91%, tlak: 1003 hpa, padavine do sedaj: 3,1 l/m2. Lep pozdrav :wavey:

ice

ponovno smo v negativni :scream:
trenunto -0.2°C (pada)
tmax +o.6°C
dežuje

padavin danes 21mm
snega dobrih 20cm

ribncan

#1067
Pri nas se je stopil že vse sneg (imeli smo ga 36 cm). Temperatura je 9,4 stopinje C (v nedeljo Tmax ni presegla -10 stopinj C) in občasno dežuje. Padlo je 17,5 mm dežja.

roky

LP! Kdor ma vremenkota naj pogleda za rateče, piše ledene iglice v zraku :icon_lol: :icon_haha:: Kdo se je to spomnu :icon_question:? LP :wavey:.

Cimet

Pri nas še vedno 10,5 cm snega, ki pa je sedaj nekoliko bolj zbit.

Sicer pa rahlo dežuje, na čase zmerno. Nateklo se je 20,3 mm dežja.

Takt 1,7 oC ob 97% vlažnosti in tlaku 1.005,3hPa.

Današnja Tmax 2,1oC in Tmin 0,4 oC.
Davis Vantage Pro2

http://strazisce.zevs.si/

joze

Ravna pri Ligu, rahlo dežuje.

Temperatura  4,7 °C

Min danes 0,3 °C ob 01:05

Max danes 4,7 °C ob 13:05

Vlaga  97 %

Padavine včeraj 7,2 mm

Padavine danes 40,2 mm

Rosišče  4,3 °C

Pritisk 1005,2 hPa, pada

Max sunek danes 22,5 km/h N-NW 3 Bft ob 10:06

Mrzla tla ne dovolijo, da bi se sneg kar tako stopil.

nejck

Haha sam majo res izvirne na ARSOtu zadnje čase, trenutno na Kredarici MEGLA, NASTAJA IVJE :icon_haha: :icon_haha:
No pri nas dežuje in nastaja še več čofte :icon_lol: :icon_lol:
V hribih je sneg doma...

dominikb

Pri nas je še včeraj zvečer snežilo, nato pa je ob okoli 20h zvečer sneg prešel v dež, ki je zmrzoval. K sreči se je temperatura ponoči dvignila nad ledišče tako da zjutraj ni bilo sitnosti. Danes ob 17h pa je :
temp : +4°C
vlaga : 95%
tlak : 1005 mb
veter : W ( ZAHODNIK ) - 2m/s
oblaki : nimbostratus, stratus 8/8
Danes že cel dan dežuje in vodotoki naraščajo.

pajo26

na jesenicah trenutno oblačno...

temperatura se je zasidrala na 0.9..

rosišče -0.1

snega okoli 15cm :icon_wink:

tudi na 1000 n.v. nad jesenicami je temp. 1

blazek

Prav presenetljivo, kako se doma drži sneg. Temperatura je prešla v plus šele danes ob osmih zjutraj. Tako smo imeli včeraj še zadnji ledeni dan in potem ko vas je že večina ostale brez. Snega je prav gotovo še kakšnih 10cm, mogoče nekaj več. Kajti maksimum je bil le 3,7°C. Pričakoval sem, da bo bistveno višji in tako bi snegu pomahali v slovo.

Otopila sta se le za 2mm padavin.

Takt 1,4°C
vlaga 98%
rosišče 1,1°C
tlak 1005hPa in pada

Le vprašanje časa se, kdaj bo povsem razbilo tole inverzijo v dolini in katapultiralo temperaturo v višave. Kajti višje je zelo toplo. Tako ima Vahta kar 6,4°C, Trdinov vrh pa celo 5°C.

Slk22

+7,40C rahlo dežuje
tlak 1000hPa
Tmin=+0,50C
Tmax=+8,20C

stajercx

trenutno vreme: oblačno in zelo vetrovno...vse teče :icon_rolleyes:

tempertura: 6.2°C
piha močan JZ

Urox26

#1077
Domžale:

Vreme: oblačno (megla) danes je bilo večino dneva oblačno vreme z dežjem.
T trenutna: 2,3.c
T min: 0,3.c
T max: 3,0.c
Vlaga: 91%
Tlak: 998,9hPa
Snežna odeja: okoli 2-3cm ( nisem šel merit)  brozge  :icon_mrgreen:
Vetra ni ! ( zjutraj ob 8.00 je začel močno pihat in kasneje nehal)

Lp iz Domžal  :wavey:
Vreme je ZAKON!

Pihe

Rahlo dežuje in na cesti zmrzuje.Previdnost ni odveč! :icon_arrow:
Temperatura niha med +0,9 in +1,1.
Davis lonec je nacedil za 16,5 mm snega in dežja dosedaj.
98%
1005,0 močno pada
Snega na tleh: ne vem kaj napisat! od 10 cm do 22 cm.Dež je pač naredil bunke in valove in ni homogene horizontalne površine. :shrug:
-------------------------------------
www.bovec-vreme.si

mat89

oblačno
T:6,6.C
Tmax:7,5.C
Tmin:2,1.C
Višina snežne odeje med 3-4cm
Veter :do 15km/h veliko pod pričakovanjh
V petek bodo pri nas lahko temperature tudi do 17.C , V noči med soboto in nedeljo(drugi teden)kaže na obilen sneg predvsem na severovzhodu in jugu države upam da se napoved uresniči