ZEVS Forum

Trenutno vreme [ 1.5 - 15.5 2008 ]

Začel/a polo, 30. April 2008, 23:15:22

Prejšnja tema - Naslednja tema

0 Člani in 1 Gost gledajo to temo.

walter76

Na obali -PORTOROŽ=zmerno oblačno in 20.0.C
Prijatelj vremena !

kekec46

no lep topel dan .... nekaj oblačkov ... in nič šole danes  :clap:
t: 19
hg: 46
p: 1017,3 stalen
v: do 10km/h južnik

Lp

paradolf

Tudi pri meni včeraj  zvečer nekaj kapelj dežja tako darecimo ni zmagal ne ARSO ne GFS. Bilo je torej nekaj vmes :icon_wink:

Trenutno pa pogled proti zahodu ponuja kar precej oblačnosti v daljavi. Malo več razvoja je kot včeraj tak čas. Morda bo zvečer res še kakšna ploha ali navihta. :icon_question:
Kdor visoko leta dalec vidi :)
http://www.youtube.com/watch?v=5NgXE1X-XyM
Davis Vantage PRO2

Neurje

Citat od: paradolf dne 09. Maj 2008, 12:17:52
Tudi pri meni včeraj  zvečer nekaj kapelj dežja tako darecimo ni zmagal ne ARSO ne GFS. Bilo je torej nekaj vmes :icon_wink:

Trenutno pa pogled proti zahodu ponuja kar precej oblačnosti v daljavi. Malo več razvoja je kot včeraj tak čas. Morda bo zvečer res še kakšna ploha ali navihta. :icon_question:

bog nedaj ne eno ne drugo samo da mrvo v bale dam
po pa kar

drugace soncno kar solidno ze toplo  z povecano oblacnostjo 

lepo je ko je 20 stopinj in vec

ter malo rahlega vetra

wannabe

pretežno jasno...temperatura pa zelo prijetnih 24.2 °C.... :icon_biggrin: :icon_biggrin:

matjazp

Pretežno jasno z nekaj kopaste oblačnosti in sončno vreme tudi danes..

Tmax smo že dosegli prijetnih 24,2*C

Ttrenutno pa 23,5*C
Vlaga=36%
Tlak konstanten= 1014mBar

LP

Lepega vremena in sitega trebuha se človek naje

Ciklon

pretežno jasno
T = +21,4°C
RH = 42%
p = 1015mb- pada
:icon_wink:
Raj je v naravi :buttrock:

polo

Delno oblačno pri 19,8°C
Vlaga =48%

T min =7,4°C

paradolf

Prijetno toplo danes zopet.
Kot sem predvideval pa je radar na Lisci nekoliko oživel. Pojavljajo se manjše plohe  :icon_smile:
Flika v Italiji pa je tudi manjša nevihta. Toliko o lepem vremenu brez ploh v napovedi  :icon_rolleyes:
Če bo komu zmočilo seno jih bodo na Arsu spet slišali. :wise:

Kdor visoko leta dalec vidi :)
http://www.youtube.com/watch?v=5NgXE1X-XyM
Davis Vantage PRO2

maestro

Tudi pri nas danes že nakaj kapelj dežja  :icon_smile:
T: 22.9°C
Tmax: 23.5°C
Tmin: 5.1°C
VP Bohinjska Bistrica
http://meteo-bohinj.si

gradiščan

GRADIŠČE - BRKINI

Trenutno nekaj prši.
To je že drugi prehod padavin, ki je do sedaj pustil cel mm. Po radarju sodeč pa še prihajajo novi valovi..
temperatura pa je 19.5 stopinje.

kekec46

#266
no pravkar nas je prešla nekoliko močnejša nevihta ... nekajkrat je tudi močno zagrmelo ...
padalo je ene 10min in kar z močno inziteto .... ampak dežemer mi ni zaznal nič  :shrug: :icon_cry:
t: 13,9
padec temperature za 5,2 stopinje  :icon_eek:
hg: 69
p: 1016,5 dokaj stalen
v: do 10 km/h ... med nevihto je bilo nekaj močnejši sunkov predvidevam da okoli 30km/h ...

Lp

EDIT 18,48 : temperatura prišla na 12.2 to se pravi da je padla za 6.9 stopinje v 1 uri in 40 minut

zigarrdo

delno oblačno in toplo; proti alpam pa precej zabasano;

Temp. +22.6°C
T max. je bila +23.6°C
vlaga = 36%
Everywhere you go you always take the weather with you

joze

#268
Ravna pri Ligu, oblačno, proti jugovzhodu intenzivno grmi.

Temperatura 21,3 °C

Tmax danes 24,2 °C ob 12:47

Vlaga 30 %

Pritisk 1017 hPa, rahlo pada

Mogoče bo pa kakšna ploha :icon_question:

Ciklon

#269
Tmin = +7,2°C
Tmax = +22,5°C
-------------------
delno oblačno
T = +19,8
RH = 47%
p = 1014mb - raste
:icon_wink:

EDIT: Posamezne kaplje. Okoli 40/m2. :icon_haha:
Raj je v naravi :buttrock: