ZEVS Forum

Trenutno vreme ( od 15. 04 - do 30. 04. 2008)

Začel/a Mamut, 15. April 2008, 05:22:49

Prejšnja tema - Naslednja tema

0 Člani in 1 Gost gledajo to temo.

gradiščan

Gradišče- Brkini

trenutni rainrate je kar 62.2 mm  :icon_eek: padlo pa je zaenkrat 10.6 mm

TWISTER

Citat od: paradolf dne 21. April 2008, 13:48:11
Sem pa v dvomih celo za z moje strani napovedanih 10mm.


to pa ti res ni treba skrbeti...saj se je komaj začelo... se bo konvekcija še iz Z sem premaknila pa bo...dve ure bo zlivalo in bo padlo cca15 po večini SLO :icon_wink:


joze

Ravna pri Ligu, dežuje

Temp: 10,7

Vlaga: 75%

Padavine 3 mm

Okrog 11:30 je začelo rahlo deževat.

medica


paradolf

Citat od: TWISTER dne 21. April 2008, 13:52:08
to pa ti res ni treba skrbeti...saj se je komaj začelo... se bo konvekcija še iz Z sem premaknila pa bo...dve ure bo zlivalo in bo padlo cca15 po večini SLO :icon_wink:



Pa me skrbi  :icon_rolleyes:
Do sedaj padlo 1.3mm, trenutno pa le malo rosi. Če bi pogledal na radar bi človek mislil da bi moralo past že najmanj 10mm. :wise:
No Lj se približuje nov pas padavin. Morda da še 1mm  :icon_haha:
+13.1°C
Kdor visoko leta dalec vidi :)
http://www.youtube.com/watch?v=5NgXE1X-XyM
Davis Vantage PRO2

eddy

dezuje
temperatura pada in je 12.9 (max. je bil 18.1) stopinj
do sedaj padlo 1.6 mm


Lp

TWISTER

Citat od: paradolf dne 21. April 2008, 14:16:38
Pa me skrbi  :icon_rolleyes:
Do sedaj padlo 1.3mm, trenutno pa le malo rosi. Če bi pogledal na radar bi človek mislil da bi moralo past že najmanj 10mm. :wise:
No Lj se približuje nov pas padavin. Morda da še 1mm  :icon_haha:
+13.1°C

ja sej tudi jaz gledam kaj  je zdaj to..ampak me malo vedri tale tema ki se je naredila :icon_haha:

mihav

Tale radarska res malo zavaja. Smo na rumenem območju pa še slab mm ni pado :icon_surprised:
Global warming is a lie;)

ŽUPMART

Pri nas en gromozanski mm pri temp. 13,1°C, pritisku 998,4 hPa in 79% vlažnosti... :shrug:
Tmax 17,8 °C par minut čez 12, tmin pa 5,4 minuto pred sedmo... :icon_rolleyes:

hrošč

Slabse zmerno dezuje. Slabo tole vse skupaj.

hrošč


kekec46

no pri nas dežuje že od 13 ure ... :icon_sad:
tmin : 2,6
tmax: 14,7
t:8,9
hg: 84%
p: 1001,9 pada
v: do 10km/h
zadnja ura: 3,6mm
danes : 7,2 mm

LP

blazek

Kar pošteno dežuje v Rožni dolini. Tako da da lahko le nemočno opazujem iz faksa, ker tudi marela skoraj nič ne pomaga.

ablak

#268
Ob 15.20.h

Temp.   +8°C    
Zr.vl.     89%

Oblačno,  zmerno dežuje. Ohladilo se je za 4°C, narastla je zr.vlaga. Vetra ni.

Lp

Cumulonimbus

Pri meni trenutno dežuje

Padlo zaenkrat 3mm.

Se pa stari grad zavija v meglo kar pomeni da se pripravlja na močnejši dež :icon_wink:


lp
Član ZEVS :)