ZEVS Forum

Trenutno vreme [1.6 - 15.6 2008]

Začel/a walter76, 01. Junij 2008, 00:22:21

Prejšnja tema - Naslednja tema

0 Člani in 1 Gost gledajo to temo.

Pihe

Zmerno dežuje, pogojev za nastanek neviht pri meni trenutno ni(severovzhodna situacija), +15,1.
RH 97%
Tlak 1007,8 Hpa ustaljen
Dežja danes dosedaj 3,6 mm, včeraj simboličnih 0,8 mm. :icon_eek:
-------------------------------------
www.bovec-vreme.si

paradolf

Oblačno in zmerno dežuje. Občasno tudi malo močneje.
Danes do sedaj 6.1mm, včeraj pa se je ustavilo pri 29.3mm.

Nevlje so kot kaže pokasirale ta glavno tod okoli :icon_eek:
Kdor visoko leta dalec vidi :)
http://www.youtube.com/watch?v=5NgXE1X-XyM
Davis Vantage PRO2

grizli

Podatki za Kočevje

-oblačno, padavine so malo bolj severno od Kočevja
-temperatura 16.6°C
-tlak 1009 hPa
-relativna vlažnost 88%
-padavine danes skupno 0 mm
-trenutno brezveterje

lpP
grizli ma vas rad

max

Griže

Oblačno, ravnokar močnejši naliv z RR 65mm/h
Temp 17,2°C
Tlak 1010mb
Vlaga 95%
Padavin do zdaj 5,8mm
Veter 8km/h SZ

paradolf

Še vedno dežuje.
Danes tako že 12.5mm.
Ta mesec skupaj 65.5mm.
Začetek Junija mineva eno leto odkar merim količino padavin z dežemerom. Tako lahko napišem da je v 12 mesecih v Podgorju dežemer nameril 1288.2mm dežja. Najbolj bogat mesec s padavinami ostaja seveda lanski september z 252.2mm.
Kdor visoko leta dalec vidi :)
http://www.youtube.com/watch?v=5NgXE1X-XyM
Davis Vantage PRO2

Neurje

vreme-- Brnik                                  10.10

oblačno in dežuje

kar hladno glede na to da je junij

temp 16.5 stopinje


vceraj popoldne se je rasbesnelo mocno neurje v katerem sem pokasiral zavidljivih 60
mm padavin kar nisem sprva mogel verjeti a tako je pac bilo vmes je bilo tudi par zrn sodre
slik pac na žalost ni ker sem bil v službi

sedaj že nekaj časa dežuje tako da bo se nekaj merljivih padavin koliko bo bomo pa še videli

Neurje

vreme -- Brnik                              11.04

oblačno in narahlo še vedno dežuje

nekoliko topleje  čisto malo

temperatura 17.4 stopinje

vetra ni

vlaga 82 %

tlak 1010 mbar

padlo je že 10 mm dežja

paradolf

Citat od: Ciklon dne 04. Junij 2008, 18:16:00
Nevihta! - me je pregnala z vrta.  :shrug:

Zadnjo uro sem bil na vrtu in proti Krvavcu je bilo iz minute v minuto bolj temno, kar mi je dalo vedeti (vetrovi v višinah so prave smeri), da bo kmalu tudi tu nekaj dol letelo.  In sedaj lije in grmi. Poleg tega je bila na nebu nekaj minut prej proti V tudi lepa dvojna mavrica v ozadju pa temni oblaki.  :drool:

Res pravi naliv je sedaj! :icon_wink:



Na poti domov včeraj sem iz Križa pri Komendi slikal tole zaveso v smeri Cerkelj in Brnika.



Citat od: Mamut dne 05. Junij 2008, 05:59:29

včeraj pa je nekaj časa kar ulivalo  pri meni 47,1 mm  :icon_eek:

Tale zavesa je bila pa v smeri Mamuta



Tole pa je slikano pre 5 minutami Iz BTC-ja v smeri Golovca





Kdor visoko leta dalec vidi :)
http://www.youtube.com/watch?v=5NgXE1X-XyM
Davis Vantage PRO2

H2o

Žiri, trenutno je oblačno, T = 17.5°C. Za krajši čas je prenehalo deževati. :suspicious:
Danes ( od 00 dalje ) smo natočili 18 mm, včeraj pa skupaj 62 mm. Junij je tako postregel že s 120 mm padavin. Vodnatost rek je kar solidna za ta letni čas.

stog

Ojej 120...  :icon_eek:
Tule do tega trenutka le 31mm.

Dejan

Dežuje, v zadnji uri padlo 17mm, v 24 urah pa 22.7mm
T=16.3*C
vlaga:95%
zračni pritisk je enakomeren =1011.6hPa



lp
Davis Vantage Pro 2 Aktiv Plus Spezial

http://ravenskavas.zevs.si

hrošč

Ternutno kar lepo dezuje..dejansko je danes najbolj dezeven dan, kot so rekli vceraj na poptv..seveda mislim za Lj.

Ciklon

občasno dežuje, od polnoči je padlo 11mm dežja :icon_wink:
T = +17,1°C
RH = 98%
p = 1009mb - raste
:icon_wink:
Raj je v naravi :buttrock:

beowulf

Po napovedih lahko danes v našem kraju pričakujemo nekaj več dežja :icon_wink:..........od večera dalje, če so napovedi točne bomo pa vse videl!







Lp iz Prekmurja!

upoldek

LP. Ja v celjski kotlini še vedno dežuje, počasi že pogledujemo v rečno korito "reka -  HUDINJA ", ki ne deluje nič kaj prijetno... upajmo da se ne bo ponovila lanskoletna septemberska zgodba....  :icon_arrow: