ZEVS Forum

Trenutno vreme (1. 12. - 15. 12. 2014)

Začel/a medovreme, 30. November 2014, 23:59:55

Prejšnja tema - Naslednja tema

0 Člani in 1 Gost gledajo to temo.

Oblak69

#135
Šentjošt nad Horjulom, 642m

Megla, rosi

T= 1,4 °C, Tmax
Vlaga= 100 %
Brez vetra, V

Padavine= 4,3 mm

Pasja ravan
T= -0,4 °C
Tmin= -1,4 °C
Tmax= -0,1 °C ( za pol ure okoli pol dveh)
Padavine= 3,5 mm


Nekam svetlo je na 2 kameri na Kredarici  :icon_wink:

roky

Danes je bilo oblačno, občasno je rahlo deževalo. Vmes je padal tudi zmrznjen dež. Proti večeru je dež ponehal :icon_rolleyes:.

Tmin 2,9°C ob 00:52
Tmax 4,7°C ob 13:58
Zdaj je temperatura 4,1°C
Vlaga 92%
Rosišče 3°C
Tlak 1014 hpa
Max sunek vetra 7,0km/h N-NE 1Bft ob 10:51
Padavine danes 2,1 mm

:wavey:

boro

Megla

T= 3,3C°
Vlažnost: 98%
Zračni tlak: 1017,6hpa
Veter: 3,6km/h, smer vetra VSV
Padavine danes: 0,0 mm




Oblak69

Šentjošt nad Horjulom, 642m

Megla

T= 1,4 °C
Tmin= 1,2 °C ob 0:02
Vlaga= 100 %

Brez vetra, V

Na Lubniku -0,5 °C
RC Pasja ravan 0,0 °C
po kameri sodeč tudi na Starem Vrhu pri koči 1040m temperatura v negativi

Smučar


boro

Dežuje

T= 3,9C°
Vlažnost: 98%
Zračni tlak: 1015,4hpa
Veter: 3,9km/h, smer vetra V
Padavine danes: 3,5 mm




sasolaguna


Serpentinšek

Vremenska žalost se nadaljuje...prav neverjetno tole letos.
Šesti december in seveda šesti zaporedni padavinski dan. Zjutraj novih 3,7 mm. Ta mesec 34,0, letos 1670 mm.

Od JV prihajajo novi in novi padavinski zmazki, je pa vsaj v Bočni nekoliko lepše tokrat...



V upanju na lepše dni,
LP  :wavey:
LP iz pad. postaje Domžale :)
Naš kotiček v Bočni: https://i.postimg.cc/43ZXNMgc/Bocna-mix.jpg

kintom07

VP MOTNIK

Turobno vreme se nadaljuje. Oblačno in megleno občasno rahlo dežuje.
Temperatura: 4,2°C
Zračna vlaga: 100%
T rosišča: 4,2°C
Padavine danes: 4,6mm

Takole je pri meni zgledalo pred dvemi leti  :icon_neutral:
Davis Vantage Pro 2 Plus
http://motnik.zevs.si.

računalnik


sasolaguna

Ja občasno priletijo vmes tudi snežinke, se pa v višinah očitno še segreva, Krvavec plus 1, Kredarica -1, a je bilo na obeh že 0 in -3

računalnik


stog

Ampak tole kamero na Kredarici pa (veter?) ves čas premetava levo, desno, gor, dol. Vsak dan ko človek pogleda fotografira v drugo stran.  :icon_lol:
::)
Rahlo dežuje že večji del dneva. Že pogledujem v arhiv kako izgleda sonce in kako izgleda sneg.  ::)
Tudi temperatura je že celo večnost 2-5 stopinj.  Še termometer se dogočasi.  :icon_surprised:
Cerkniško jezero je ravnokar upadlo pod opozorilno vrednostjo pri Gornjem Jezeru, ki je pri 320cm, ki ustreza približno 485cm pri Dolenjem Jezeru. Voda tako ne zaliva več ceste od parkirišča proti Gorici.


Tržičan

Brezje pri Tržiču

Megla, T = 4,5°C.

Padavine do 7h: 0,8mm
Padavine od 7h naprej: 2,7mm

Danes je občasno rahlo deževalo.

Lp, Nejc

grajbos

Citat od: računalnik dne 06. December 2014, 12:47:01
Je pa Javornik čisto v ledu
http://www.hribi.net/spletna_kamera/javornik/275
:banghead:
Tole bo zelo neuporabno že čez nekaj dni, kaj šele čez kako leto ali dve ob pregledu te teme...
Please, kakšen screen capture (gumb "PrntScrn" ter manjša ureditev v slikarju) in pa shrani.si bo bolj uporaben kot pa takšen link, ki prikazuje le trenutno stanje na web kameri.