ZEVS Forum

Sneg na Kofcah 20.10.

Začel/a Smučar, 21. Oktober 2007, 23:41:46

Prejšnja tema - Naslednja tema

0 Člani in 1 Gost gledajo to temo.

Smučar

Včeraj sem malce užival začetke zime v hribih, in sicer je pot vodila iz Tržiča do doma na Kofcah. Začelo se je s parimi snežinkami v Tržiču končalo pa z kar močnim sneženjem na Kofcah, kjer je v 2h zapadlo okoli 10cm pršiča :bouncy:   Med hojo je kar pršel okoli gojzarjev.  :drool:

Nekaj utrinkov s poti:
Storžič z oblačnim pokrivalom


Košuta


Za snegoljubce  :icon_arrow:


In še ena zimska

:icon_wink:
LP

alan

Uuu super. pa tiste sveče pod blatnikom :icon_wink:

paradolf

Zimska idila  :drool:
Odlično :icon_wink:
Je blo kaj vetra :icon_smile:
Kdor visoko leta dalec vidi :)
http://www.youtube.com/watch?v=5NgXE1X-XyM
Davis Vantage PRO2

joze

#3
Uuuu, lepo. :drool:

Smučar

Veter je potegnil le na nekaterih mestih, večinoma na grebenih, sicer ga pa nismo dosti čutili :icon_smile:

KAKI

#5
Super prispevek Smučar! :icon_wink: Bilo je mrzlo ampak idilično! :icon_arrow: