ZEVS Forum

Trenutno vreme [1.10.-16.10.2007]

Začel/a Cumulonimbus, 30. September 2007, 23:16:59

Prejšnja tema - Naslednja tema

0 Člani in 1 Gost gledajo to temo.

sorban

Pri nas je tudi malo rosilo, dežemer ni nič zaznal.

Drugače
T=12,4°C
93% vlažnost
Breez vetra
1021 hPa rahlo raste

Lep dan  :icon_biggrin:
Hude nevihte ne trajajo dolgo!
http://lendavske-gorice.zevs.si/

blazek

Ne boste verjel kaj imao v Ljubljani, meglo. :icon_haha: Počasi se že vidijo obrisi sonca izza megle. Temepratura pa okrog 13 stopinj celzija.

medica

Lj-Vič

Sonce je pravkar prebilo meglo, in pričakujem da bo v roku 15ih minut megla popolnoma razpadla.  :shrug:

ŠTROMAR

Sonce je končno pregnalo meglo in prijetno ogrelo ozračje. Trenutna T=18,6 stopinj in brezvetrje, Tmin=10,8 stopinj Celzija.

grizli

Jasno in čudovito (prav škoda je preživiti večino svetlega dneva v službi :icon_cry:)

-temperatura 22.0°C
-tlak 1012 hPa
-veter 8.6 km/h; SV - 25°

lpP
grizli ma vas rad

Ciklon

pretežno jasno
T = 19,5°C
RH = 68%
p = 1018hPa - pada
:icon_wink:
Raj je v naravi :buttrock:

ŠTROMAR

Jasno, čudovito sončno vreme s temperaturo 21,8 stopinj Celzija in 70% vlago.

Ciklon

min T danes - 7,3°C
max T danes - 19,7°C
-----------------------
jasno
T = 14,7°C
RH = 91%
p = 1018 mb - pada
:icon_wink:
Raj je v naravi :buttrock:

ŠTROMAR

Današnja Tmax=23,3 stopinj celzija, trenutno pa je še 13,1 stopinj Celzija.

alan


MINIMAX

LJ-Polje
5:50
megla (ne pretirana)
+11°C
MINIMAX
Lj-Polje

paradolf

Ob 6h v Podgorju pretežno oblačno in +11.4°C. Od Trzina naprej pa se prične megla.
Kar toplo je danes :icon_smile:
Kdor visoko leta dalec vidi :)
http://www.youtube.com/watch?v=5NgXE1X-XyM
Davis Vantage PRO2

sorban

Lendavske Gorice     8.00

Megla pri 12,6°C in zrašnem pritisku 1020 mPa.
Hude nevihte ne trajajo dolgo!
http://lendavske-gorice.zevs.si/

paradolf

Kot kaže bo imel GFS prav(ARSO pa bo popravljal napoved). Padavine so že zajele zahodne kraje :icon_wink: :shrug:
Kdor visoko leta dalec vidi :)
http://www.youtube.com/watch?v=5NgXE1X-XyM
Davis Vantage PRO2

Pihe

Citat od: paradolf dne 04. Oktober 2007, 08:14:06
Kot kaže bo imel GFS prav(ARSO pa bo popravljal napoved). Padavine so že zajele zahodne kraje :icon_wink: :shrug:

Kje so? Sem šele zdaj vstal in vidim samo oblačno. :icon_eek: :icon_lol:
Pa res, zahodno od mene je vse zeleno na radarju.Kar pomeni, da moram it z dežnikom v službo. :shrug:
+13,9, Rh 89%,vetra ni, oblačno-na vzhodu še malce sonce prebija skozi.
-------------------------------------
www.bovec-vreme.si