ZEVS Forum

Velika planina prebujena v jesenskem soncu

Začel/a Astra, 01. Oktober 2007, 23:23:07

Prejšnja tema - Naslednja tema

0 Člani in 1 Gost gledajo to temo.

Astra

No, enkrat za spremembo pa posredujem slike za relaksacijo. V nedeljo smo bili na Veliki planini. Vreme je bilo prekrasno, občasno je povlekel rahel SV veter, temperatura se je gibala nekaj nad 10°C. Seveda nas je sonce tako razvajalo, da so klopce še kako prav prišle.

Ravno za poležavanje in martinčkanje, seveda poleg hoje, da ne bo pomote.  :icon_haha:



















Pa lep uvodni del tedna, vreme bo očitno kar lepo. Škoda, da je služba.  :icon_cry:
VP Komenda - http://komenda.zevs.si       |      VP Vrhnika - http://vrhnika.zevs.si

alan


TWISTER

Lepo Astra...mislim da so to ene izmed zadnjih slik letos brez snega :icon_wink:

ah meni pa hoja po travi ne diši...ajde po hosti ja :-)

paradolf

Lepo lepo. :icon_wink:
Najlepše na planini pa se mi zdi ko je spodaj celodnevni beli pokrov. Tudi to še pride  :icon_biggrin:
Kdor visoko leta dalec vidi :)
http://www.youtube.com/watch?v=5NgXE1X-XyM
Davis Vantage PRO2

Mr.Bear


bismarck

24.2.2013 - DATUM ZA VREMENSKE ALMANAHE !

TheAnswer

Se bom kar drznil uporabiti tole temo in prilepiti nekaj slik Velike Planine, ko je za moje pojme najlepša.

Se pravi pozimi, ko je sneg.  :icon_wink:

31.12.2004


3.1.2006


11.3.2006


bismarck

24.2.2013 - DATUM ZA VREMENSKE ALMANAHE !

ŽUPMART

Citat od: TheAnswer dne 02. Oktober 2007, 14:20:13

11.3.2006



A so tole mogoče koče pod snegom?!?! :icon_eek:

Jooooj, mi delaš skomine s tem. Moram kaj gor šibnit! :clap:

TheAnswer

Koče koče. Zima 2005 / 2006 je bila kar se snega po hribih tiče res fantastična.  :icon_biggrin:

Astra

The Answer, vala. Tole pa je bilo kar nekaj metrov snega. Noro.  :icon_eek:

Sicer pa, morda še kakšen vikend dobimo tako lepo vreme, potem pa preklop na sneg :-)

Uživajte.  :icon_wink:

VP Komenda - http://komenda.zevs.si       |      VP Vrhnika - http://vrhnika.zevs.si

Astra

Tole sta pa po neverjetnem naklučju isti sliki, ena jeseni, ena pa pozimi.

Svašta !!!  :icon_haha:



VP Komenda - http://komenda.zevs.si       |      VP Vrhnika - http://vrhnika.zevs.si

TheAnswer

Pa res. Spoh nisem opazil tega.  :clap:

Ja upajmo da bo letos zima vsaj približno tako radodarna s snegom.

Bom pa kasneje še kakšno sliko prilepil, mam še ene par hudih.  :icon_wink:

TheAnswer

Kot sem obljubil.



Ena za romantiko zganjat.  :icon_biggrin:


Ter še ena za predstavo koliko je bilo snega.  :icon_eek:

paradolf

Kdor visoko leta dalec vidi :)
http://www.youtube.com/watch?v=5NgXE1X-XyM
Davis Vantage PRO2