ZEVS Forum

Trenutno vreme (16.12.-31.12.2009)

Začel/a Aquatic, 16. December 2009, 06:33:43

Prejšnja tema - Naslednja tema

0 Člani in 1 Gost gledajo to temo.

polo

Oblačno,JZ pa že veselo goni oblake.
Zaenkrat še -7°C

mat89

jasno
T:-8,7.c
Ponoči je začel pihati jz veter in temperaturo dvignilo do -3,7.C proti jutru pa je ponehal in je temperatura začelo ponovno padat.Očitno smo bili ponoči najbolj "topel" kraj po nižinah , kajti vsepovsod okoli nas je bilo do -20.C na majne razdalje

grizli

V Kočevju je že +1.1°C ob jugu, konec zime za letos...

lpP
grizli ma vas rad

mihav

Dobro jutro

T=-16.4°C
Tmin =-19.2°C ob 6:20
P=1013.3hPa
RH=85%

Mislim da je to zadnji ledeni dan v tem letu. Kar zadovoljen z izkupičkom.
Imamo pa še 10cm suhega snega.
Global warming is a lie;)

Oblak69

#784
Pričel rahlo naletavati sneg pri temperaturi -4.1°C.


Edit 11:00h: Višina snežne odeje še 24cm

joze

Ravna pri Ligu, oblačno.

Temperatura  -2,3 °C

Min danes -5,9 °C ob 00:01

Vlaga  69 %

Rosišče  -7,2 °C

Pritisk 1016,8 hPa

UV INDEX 0,0 UV-I  SOLAR INDEX 19 W/m2

roky

Zbilje: Min danes -16,2 °C ob 00:00 , max -8.4 ob 9:50, vlaga 86%, tlak 1016hPa in raste, rosišče je -10.6°C,  veter je pihal 6km/h iz jugovzhodne smeri. Pri nas je oblačno vreme, malo sneži čisto drobno kot ,da bi prah letev, vetra zaenkrat še ni, temperatura pa počasi raste. Bomo vidli kakšno dogajanje bo popoldan in proti večeru :icon_wink:! LP!  :wavey:

bbenci2

Trenutno brez vetra in še vedno -14,8°C, ki je tudi današnja maksimalna temperatura. Je pa bilo -20,2°C ob 23:35.
Se je pa navlekla neka komprenasta blačnost. Usoda snega je odvisna od trenutka, ko bo pihnilo  :icon_kavabanga:
20.12.2009 >> -21,0°C
Davis Vantage Pro2

maestro

#788
Oblačnost kar hitro narašča. Nekateri tule pozabljate, da za sneg ne bodo v igri "vaše" temperature, ampak malo višje!
Temp. -12.4°C
Rosišče -14°C
Vlaga 88%
Tmin ob 3.40h -17.6°C (nov rekord vp Boh. Bistrica)

Edit 10.50: posamezne snežinke
VP Bohinjska Bistrica
http://meteo-bohinj.si

paradolf

Lj-Dobrunje
Oblačno. Tu in tam prileti kaka snežinka.
Vetra še ni.
Kdor visoko leta dalec vidi :)
http://www.youtube.com/watch?v=5NgXE1X-XyM
Davis Vantage PRO2

max

Griže

Pri nas smo že prebili ledišče, višje pa močno piha, oblaki z veliko hitrostjo drvijo čez zasavsko hribovje
Temperatura +1,0°C
Tlak 1013mb
Vlaga 55%
Trenutno brez vetra
Sneg v loncu se spet topi 0,3mm

Pihe

Citat od: maestro dne 21. December 2009, 10:00:58
Nekateri tule pozabljate, da za sneg ne bodo v igri "vaše" temperature, ampak malo višje!

@Maestro.Povzel si bistvo tega poslabšanja!Temperature s katerimi nekateri upajo,da bodo "prelisičili" odjugo, ne veljajo nič! Vreme za nižine se bo dogajalo in krojilo v plasteh nad 1500 metrov tokrat! :icon_arrow:
Nizke temperature s katerimi bodo nekateri uspeli priti do glavnega vala padavin, bodo zadostovale le za žled in poledico in čisto nič drugega! :icon_twisted:

Tu se je medtem čisto pooblačilo, vrhovi so že v snežnih zavesah,
-6,8 in seveda raste.
-------------------------------------
www.bovec-vreme.si

ŠTROMAR

Po zraku poplesujejo snežinke pri -5,9 °C.

TheAnswer

Oblačno ter hladno pri -7,6°C.
Vetra "zaenkrat še" ni.

Tmin. ob 0.11 : -15,6°C

mat89

pretežno jasno
T:-3.C
Tmin:-9,7.C
Veter treutno:do 15km/h ponoči pa je pihal do 10m/s
Višina snežne odeje 16cm
Moji štirje termometri kažejo točno da ne bo slučajno pomote.Kajti ponoči so bile temperaturne razlike tudi do 12.C na 5km.Jutri pa pričakujem veter nad 80km/h in morebiten rekord ki trenutno znaša 85km/h iz leta 2002.Kot kažejo karte bo naslednji vikend ponovno zimski vendar še je do tedaj daleč