ZEVS Forum

Trenutno vreme ( 16. 12. - 31. 12. 2015 )

Začel/a MINIMAX, 16. December 2015, 06:39:34

Prejšnja tema - Naslednja tema

0 Člani in 1 Gost gledajo to temo.

gregach

Danes je bilo oblačno, popoldne se je prehodno spustila tudi megla. Sredi dneva in popoldne so rahlo naletavale stopljene snežinke. Proti večeru se je od vzhoda postopno zjasnilo.

TRENUTNO STANJE:
Jasno
T=-3,9 °C=Tmin, v dolini pa je ob 22ih bilo -5 °C
Tmax=1,9 °C ob 00:00
Vlaga=84 %
Tlak=1037,8 hPa
Veter (povprečje 10 min)=1,5 km/h, smer=SZ
Max sunek=13,3 km/h
Danes brez merljivih padavin
"Baba je tako kot oblak: če gre stran bo morda še lep dan."

bbenci2

Tokrat pa smo bolj mrzli od Babnega polja ;D

Trenutno: -8,2°C
20.12.2009 >> -21,0°C
Davis Vantage Pro2

MINIMAX

MINIMAX
Lj-Polje

krispy123

#213
Lepo je zahladilo nimaš kaj. Temperatura se giblje med -8,6°C in -9,0°C v dolini.
Vlaga: 98%
Edit(8.30): Sem šel na sprehod, ker točno 1 leto nismo imeli tako nizkih temperatur. Uf je bilo fajn. No na največjem okoliškem travniku je tale ročni merilec temperature prišel do -10,8°C, cca 50 cm nad zemljo. Medtem ko mi drugi merilec 2 m nad zemljo kaže -9,0 °C (v naselju). Ker je realna meritev 2 m nad zemljo pišem da je bila minimalna temperatura v naši dolini pač okoli -9°C. Čeprav je na izpostavljenih legah hladneje. To je tisti mraz, ki ga pogrešam, no lahko bi bilo zaradi mene tudi -20°C, samo sneg manjka.
10.00: še vedno -7°C

Trocki

Končno bolj mrzlo jutro pri temperaturi -7,2°C.
Kredarica pa minimalna vlaga 0%:icon_question:
Vreme bo! :)

tomazsta


VP Rakitna, 827m

Vreme: jasno, lepo se je ohladilo.

Temperatura: -9,3 °C
Tmaximum: -4,7 °C ob 0:00 h
Tminimum: -9,4 °C ob 7:29 h
Trosišča: -10,4 °C
Vlaga: 92%
Zračni tlak: 1032,7 hPa rahlo raste
Veter: 0,0 km/h
Veter max.sunek:19,3 km/h ob 0:00 h

Lp Tomaž
VP Rakitna, 827m: Davis Vantage Pro2 plus

http://rakitna.zevs.si

TAĐIKI

Dobrih -9°C tule.


Na Kredarici pa brezvlažje :) :)
DrugI stolpec od leve proti desni..



MINIMAX

MINIMAX
Lj-Polje

mat89

Po večini države najbolj mrzlo jutro to jesen/zimo. Na postaji Gornji Petrovci(Prekmurje) je bilo samo -11,2 stopinj C,kar je bilo najhladneje v državi.
T:-3,7 stopinj C
Tmin:-8,2  stopinj C najnižja temperatura
Vlaga:88%
Veter:4km/h

Na Kredarici ob 1:30 vlažnost 0% je to sploh mogoče :icon_eek:

paradolf

Kdor visoko leta dalec vidi :)
http://www.youtube.com/watch?v=5NgXE1X-XyM
Davis Vantage PRO2

Vrbičan

Mrzlo in sončno jutro. Arso postaja Il. Bistrica najhladnejša...-11°C
Pri meni -8.9 °C
VP Vrbica pri Ilirski Bistrici-
Davis vantage pro 2
Davis vantage vue

mat89

Današnje jutro je bilo marsikje najbolj mrzlo v decembru. Na amaterski postaji Gornji Petrovci(Prekmurje) se je ohladilo na -11,2 stopinj C.Od uradnih postaj se je najbolj ohladilo na postaji Arso Ilirska Bistrica in sicer -10,7 stopinj C. Na Zevs postajah se je najbolj ohladilo na postaji Birna vas in sicer -9,5 stopinj C.

Mraz

Pretežno jasno
T = -0,7 °C

Tmin = -6,5 °C

računalnik

CitatNa silvestrovo bo, razen na Primorskem, temperatura ves dan ostala pod lediščem
so rekli na Arso.
Tukaj pa že +1, Kranj +2, Bohinj +1,...

tomazsta

Citat od: računalnik dne 31. December 2015, 12:52:29
so rekli na Arso.
Tukaj pa že +1, Kranj +2, Bohinj +1,...

Silvestrovo je 1.1.2016, torej šele jutri bomo lahko kritizirali ARSO  :smash:

VP Rakitna, 827m: Davis Vantage Pro2 plus

http://rakitna.zevs.si