ZEVS Forum

Trenutno vreme (16. 12. - 31. 12. 2014)

Začel/a ŠTROMAR, 16. December 2014, 08:11:45

Prejšnja tema - Naslednja tema

0 Člani in 1 Gost gledajo to temo.

kripelj

Ja, tudi tu pricelo nepricakovano naletavat pri 0,6°C  :beerchug:

mat89

#196
Pri nas se je pooblačilo ob cca 11 uri ,ampak kljub temu temperatura raste in smo sedaj pri 1,1 stopinj C :banghead: No tla so še delno zmrznjena tako da bo se kar hitro sneg začel oprijemat površine.
Edit:12:33 tudi pri nas nenadejano prve snežinke,radar pa prazen ;D

roky

#197
Dopoldan so se pojavljale pred frontalne snežne plohe. Malo je pocukralo. Zdaj se že malo topi ta sneg. Me zanima kdaj se bo začela akcija :bouncy: :drool:.

Trenutno je oblačno, čakamo, kdaj se bo osulo iz neba :icon_mrgreen: :drool:.

Temperatura -0,9°C
Vlaga 85%
Rosišče -3,1°C
Vetra pa ni

:wavey:

sasolaguna

Spet sneži v Z in Sz delu LJ, Koseze, Dravlje in Šiška so rahlo pobeljene. Zalog pa tu in tam kakšna snežinka, še vedno pa -1.

smotani

sneži
temp  -3.7°C
kakšnih 5cm novega suhega snega.  :icon_wink:

H2o

Rahlo, občasno zmerno sneži. Trenutno smo na okoli 4 cm.

Trenutno -1.5°C
Min: -5.9°C
Max: -1.4°C.




bbator

Že skoraj 10 minut zmerno sneži. In je že pobelilo. Temperatura lepih -1,3°C. Pred večerom sploh nisem pričakoval nič. Pozitivno presenečen. :icon_wink:
Ni vse v snegu, nekaj je tudi v nevihtah!

ANDONE

Lj.bezigrad T: -1°C snezi
sedaj pa so se zacele padavine obnavljati na zahodu in potujejo jz sz ter oplazijo se lj.kotlino.

Lj zaenkrat pobeljena okoli 1-2 cm puhca. Napoved je bila pa brez snega v lj.zanimivo :wavey: pricakujem 20+cm v lj.

Perice

Temp. -1°C, okoli poldneva prehodno rahlo snežilo,ravno toliko,da je pojačalo jutranjo slano. :icon_smile:
Edit: ravno ko sem pisal,je spet pričelo rahlo snežiti. :buttrock:
Ni nam lahko... :)

sender86

#204
Daljni vrh, Novo mesto

Temp. -0,5 °C
Tmin. -5,2˘C

Vlaga 95°%
Rosišče -1°C

veter V-SV 3 Km/h
Oblačno občasno se pokaže sonce med oblaki, okrog 10-ih posamezne snežinke cca. 5 min, v pričakovanju večjih padavin proti večeru
VP DALJNI VRH http://www.daljni-vrh.eu

snowfrick


krispy123

#206
Zelo rahlo naletavanje snežink pri -0.5C, ujeli smo ledeni dan.
Edit: rahlo snezi. :buttrock:

boro


lwzr

Nova Gorica

sneži, +1.1 °C

napoved pa dež in + 4°C  :icon_cool:

stog

#209
Spet rahlo do zmerno sneži. 4cm snega.  :)