ZEVS Forum

Vonj po zimi - Kranjska Gora 20.10.2007

Začel/a TheAnswer, 21. Oktober 2007, 01:01:50

Prejšnja tema - Naslednja tema

0 Člani in 1 Gost gledajo to temo.

TheAnswer

Evo mal za poizkušino kakšna je bila danes sitauacija v Kranjski gori.  :icon_biggrin:

V centu Kranjske gore.


Pri jezeru.


Par sto metrov naprej.


Potem sem pa zaradi gum.


Naredil raje zavoj za 180°in z drago sva se šla raje šetat okoli Blejskega jezera.

Cumulonimbus

lepo TheAnswer, res je lepo videti spet zasnežene ceste :clap: :clap:


lp
Član ZEVS :)