ZEVS Forum

Poplave v Škofji Loki

Začel/a uti, 18. September 2007, 17:38:17

Prejšnja tema - Naslednja tema

0 Člani in 1 Gost gledajo to temo.

uti

Niso moje slike, ampak od Jureta, tako da se gre zahvaliti njemu..ki je bil včasih tudi na forumu..
Slikane so z mobilnim telefonom..zato malo slabša kvaliteta





Most je bil drugače pod vodo..ampak se še vseeno lepo vidi kaj dela voda..




Tole je Pa Gimnazija Škofja Loka..po vodo







BREZ BESED
Vremenska postaja Žiri  - http://freeweb.t-2.net/anze/vreme/index.htm

jurc

Nism mogu, da se ne bi registriral. Tko da po dolgem času sem spet prisoten.
Uti hvala, da si prilepu te slike. lp vsem.

Astra

Hvala za slike.  :icon_wink:

Tole se bliža že mali katastrofi, škoda bo pa na gorenjskem koncu očitno kar precejšnja, sedaj bo udarila poleg rek in hudournikov še podtalnica ...  :shrug:
VP Komenda - http://komenda.zevs.si       |      VP Vrhnika - http://vrhnika.zevs.si

uti

Vremenska postaja Žiri  - http://freeweb.t-2.net/anze/vreme/index.htm

paradolf

Kdor visoko leta dalec vidi :)
http://www.youtube.com/watch?v=5NgXE1X-XyM
Davis Vantage PRO2

Dejan

Mislim, da slike povejo vse. Žalostno vendar resnično :icon_cry: NArava nas bo vedno premagala.
Davis Vantage Pro 2 Aktiv Plus Spezial

http://ravenskavas.zevs.si

Lincolin


paradolf

Citat od: Lincolin dne 18. September 2007, 23:24:34
Dobr, da je šolo poplavl!  :icon_wink:

Ne vem kaj vidiš dobrega v tem, sploh pa se ni dobro šaliti na račun nesreč :icon_arrow:
Kdor visoko leta dalec vidi :)
http://www.youtube.com/watch?v=5NgXE1X-XyM
Davis Vantage PRO2

hrošč

Se ene par slik..sem hotel sem prilepit tud reportazo pa je forum se obesu :icon_rolleyes:

http://crometeo.net/phpbb/viewtopic.php?t=3489&highlight=