ZEVS Forum

Orkanska burja, snežni vihar – Ajdovščina (9.3.2010 – 11.3.2010)

Začel/a iceman23, 11. Marec 2010, 15:18:33

Prejšnja tema - Naslednja tema

0 Člani in 1 Gost gledajo to temo.

iceman23

Pozdravljeni!

Torek zjutraj v Lokavcu (3km izven Ajdovščine)

Ledena zavesa



Ledena zavesa v sredo zjutraj...



Sreda zjutraj Ajdovščina



Popoldanska vožnja skozi mesto













Nastala škoda





Nočno slikanje s srede na četrtek...













to bi bilo vse, letošnja zima je pokazala zobe tudi v Ajdovščini...

lp  ;D






zippy

Fantasticne slike :clap:
Kdor je bil v sredo v Ajdovscini, je dozivel pravo Sibirijo,
mocno snezenje z burjo 200 km/h. Tega ne dozivis vsak dan.

JaniS

****

gradiščan


simo88


jaka


MaRkUš


Vremensko društvo Ajd


Vremensko društvo Ajd