ZEVS Forum

Trenutno vreme (16.12.-31.12.2009)

Začel/a Aquatic, 16. December 2009, 06:33:43

Prejšnja tema - Naslednja tema

0 Člani in 1 Gost gledajo to temo.

-another-

Vreme: rahlo dežuje
Veter: brezveterje do rahlo piha (JZ predvidevam)
T: prišla navzgor do 5.2 °C

skratka, brezvezna situacija  ::)

Lp
naj bo letos vsaj 20cm snega! :)

Ekolog

Ravnokar sem prišel iz Šoštanja kjer je deževalo, ko pa sem se peljal proti Velenju pa padavin ni bilo več, pri meni je trenutno oblačno in zaenkrat še brez padavin. Temperatura: +0,4°C (t min danes: -14,4 °C ob 00:00, t max danes: +1,0 °C ob 20:10, danes ledenega dne nismo vknjižili, saj se je veter za naše kraje, danes kar zgodaj zbudil, okoli poldneva, zaenkrat ostajamo pri 7 ledenih dneh to zimo do sedaj ter v mesecu decembru. Opažam pa, da imajo v Mislinjski ter Mežiški dolini še vedno pravo Sibirijo :icon_arrow: VP Slovenj Gradec: -6,9°C, VP Šentjanž pri Dravogradu: -7,2°C, VP Žerjav: -4,5°C. Še ostali podatki: vlaga: 88%, tlak: 1009,9 hpa, višina snežne odeje: 11 cm; 9. dan s snežno odejo v tej zimi do sedaj ter 8. dan s snežno odejo v mesecu decembru do sedaj.

Domček

#962
Pri nas pada rahel dež, ki na tleh zmrzuje. :buttrock: Temperatura je 0,4°C.

Edit: 21:37: spet rahlo sneži pri +0,3°C.

mat89

rahlo dežuje
T:2,2.C
Veter danes max:27km/h 7,5m/s jz

paradolf

Oblačno in trenutno tu in tam kakšna kaplja ali snežinka.
Ravno kar smo prilezli iz kleti.
0°C
Padel je centimeter novega snega in ga je sedaj 6cm.

Sem bil pa prej Palovčah nad Kamnikom kjer je ob močnem vetru kar lepo snežilo. Veter je razpihaval sneg ki je bil takrat še suh a je termometer v avtu kazal le še -0.5°C.
Kdor visoko leta dalec vidi :)
http://www.youtube.com/watch?v=5NgXE1X-XyM
Davis Vantage PRO2

podgorc


dadek

2.2 Oblačno

okoli 3h gremo v Nemčijo , pot bo vremensko zanimiva . :icon_wink:

hrošč

Citat od: dadek dne 21. December 2009, 21:26:34
2.2 Oblačno

okoli 3h gremo v Nemčijo , pot bo vremensko zanimiva . :icon_wink:
Ha, srecno pot. Sicer ne vem kako je danes gor, ampak vceraj je bila katastrofa. Od Mainza oz. Frankfurta smo se do Munchna vozili 7 ur. Torej smo za skupno pot porabili 4 ure vec zaradi snega. Avtoceste pa bohpomagaj..spucano nic, posuto nic, sicer pa pri -10 in sneznem metezu sol niti ne koristi. Sicer pa gor vremensko zanimiv konec tedna, sneg, mraz, prava sibirska zima, ki jo tudi domacini v Mainzu niso vajeni.


Trenutno pa v lj pocasi leze temp. nad nulo, prejle je nehalo padati z neba. Zaenrat se ne piha.

roky

Zbilje: Temperatura -1.5°C, vlaga 93%, tlak pada in je 1011hpa, rosišče je -2.4°C. Pri nas je pihal veter 10.1km/h ob 3:03uri. Pri nas še zmeraj rahlo sneži. Temperatura pa je na istem -1.5°C. Vetra pri nas ni :shrug::wavey:

Tržičan

Brezje pri Tržiču 21:40

Rahlo sneži, T = 0°C.

Padlo že okoli 3-4cm snega, skupno 13cm.

LP, Nejc

ice

sneži
trenunto po enem tednu končno iz minusa 0.1°C :scream:
ravnokar so plužili okoli 10cm mokrega snega.
na 1300m je še -2°C tako da kašna ura sneženja bo še potem pa dež na dež :icon_confused:

MINIMAX

#971
Lj-Polje
rahlo sneženje počasi prešlo v rahel dež
-1,5°C
danes padavin 2,2mm (2,5cm zrnatega snega)
še cca. 8cm snega
MINIMAX
Lj-Polje

Cimet

Pri nas dež s snegom in še vedno smo v kevdru (-0,1 oC). Pa ne več dolgo.

Danes 4,8 mm padavin.
Davis Vantage Pro2

http://strazisce.zevs.si/

Slk22


Urox26

#974
Domžale:

Vreme: posamezne dežne kaplje (zmrznen dež)  :icon_question:
T temp: -0,3,c (počasi raste)
Vlaga: 90%
Tlak: 1005,9hPa (pada)
Snežna odeja: 7cm suhega snega (mislim pa da je že rahlo pomrznil)  :icon_question:
Vetra še ni !   :shrug:  :zaba:

EDIT: 22:30 - pada rahel dež  :icon_twisted:

Lp in lahko noč iz Domžal  :wavey:
Vreme je ZAKON!