ZEVS Forum

Trenutno vreme [16.6. - 30.6. 2007]

Začel/a ŠTROMAR, 16. Junij 2007, 08:18:31

Prejšnja tema - Naslednja tema

0 Člani in 1 Gost gledajo to temo.

milan


Neurje

neki se je zacel kuhat tamle na italijansko avstrijski strani

pero

slabo kaže... tud tu se   mi zdi da nič ne bo.. vse se je kar umirilo.. veter še malo piha.. nebo jasno in mirno =(( slabo kaže da bo kaj dežja...
pa lep pozdav

polo

Danes je prevladovalo večinoma sončno in malo vetrovno vreme z max t 29,5°C
Trenutno pa jasno in 23°C, v smeri juga se pa vidi močno bliskanje :icon_arrow:

grizli

Ja Polo grozno je vidt :icon_eek:

še zmeraj imamo 24.8°C

Max sunek vetra danes 45.7 km/h

lpP
grizli ma vas rad

Pihe

Ta zadeva pa je morala bit zelo huda za dopustnike na Rabu :icon_arrow:
Pri nas danes kar spodobno vreme, folk si pa liže rane od včerajšnje toče.Vrtovi so v glavnem sfrezani, avtomobili z novim "celulit" lookom, jaz pa v pričakovanju nočnega oz.jutranjega dežja(ki zanesljivo mora prit,ker je JZ veter tako močan, da bi bil pravi čudež, če se zadeva ne bi izpolnila in izlila nekje).
Trenutno prijetnih +20,4 pri 75% vlagi in pretežno oblačnem nebu.
-------------------------------------
www.bovec-vreme.si

Ledeni

Tudi jaz vidim močno bliskanje na jugu. Sem najprej mislil, da je to pri tebi, polo, pa na radarski sliki vidim, da je dol na Velebitu. Trenutno je 21,9°C
Sicer pa Tmax danes 32,5°C, pihal je dokaj močan jugozahodnik, najmočnejši sunek je imel 56 km/h.

ŠTROMAR

Po nočni Tmin=20,2 stopinj Celzija se je temoperatura preko dneva dvignila do Tmax=29,8 stopinj Celzija. Parkrat se je pooblačilo a ni bilo padavin. Ves dan precej vetrovno. Trenutna T=22,1 stopinj Celzija pri 70% vlagi.


Astra

Ponoči pa je bila fešta pri sosedih Hrvatih ...  :icon_eek:



VP Komenda - http://komenda.zevs.si       |      VP Vrhnika - http://vrhnika.zevs.si

Neurje

#265
kar zanimivo dogajanje tole tja proti jutru v okolici kranja in proti jesenicam je moralo biti zelo pestro saj so se celice vrstile ena za drugo


po peti uri je vse skupaj potegnilo preko severne meje karavank


kako se je pomikala potem pa v casu pisanja se spremljam


se ena slikica strele zelo na hitro slikano ker je bil kar mocan veterin se ves sem bil zaliman

zbudilo me je ropotanje vetra po dvoriscu in mocno grmenje proti zahodu



http://www4.slikomat.com/07/0623/420605qgqr.jpg

MaRkUš

pri nas pa zdele zunaj zelo črno:me zanima kaj bo
:icon_wink:

Neurje

jaz sem ravno pod rdecim



razen mocnega vetra in ene plohe ni bilo pravzaprav sploh nic ni omembe vredno bilo



toliko da je ravno cesta mokra

Cumulonimbus

pri meni lije ko zmešan, res neverjetno vam poročam o količini kasneje :clap:


lp
Član ZEVS :)

Mamut

Pri meni se je usulo tako močno da me je  zbudilo, na grafu pa nikjer padavin  sem že mislil da mi je spet kaj crknilo ko mi je začelo risat vso to vodo ki kar uliva izpod neba . :icon_eek: :drool:
Pa pokat je začelo v okolici. :icon_eek:
podatki bodo malo kasneje. :icon_cry: :drool: