ZEVS Forum

Wswin

Začel/a jože, 15. Maj 2007, 08:32:39

Prejšnja tema - Naslednja tema

0 Člani in 1 Gost gledajo to temo.

kekec46

Zdravo!
Zanima me, če spremenim Rain Calibration v Wswinu ... a se mi potem spremeni čez celo leto al to je samo od tistega trenutka dalje ?
Saj mislim naredit večjo površino merilnega lonca za bolj točne podatke.
Hvala
LP

max

Meni se zdi da ja, ker se ti ob polnoči dopolnjujejo vsi podatki (Tedenski, Mesečni in Letni) :icon_rolleyes:

kekec46

Citat od: max dne 17. Julij 2009, 10:56:17
Meni se zdi da ja, ker se ti ob polnoči dopolnjujejo vsi podatki (Tedenski, Mesečni in Letni) :icon_rolleyes:
sepravi se stvar spremeni čez celo leto ? :icon_question:

max

Citat od: kekec46 dne 17. Julij 2009, 12:10:46
sepravi se stvar spremeni čez celo leto ? :icon_question:
Ja sigurno, saj se ti vsi letni podatki vsak dan spreminjajo, vključno s padavinami ane ;)
Saj lahko narediš preizkus, če se spremeni, gre tudi v obratno smer :shrug:

Ciril

Wswin ne spremeni podatkov za nazaj, razen če uvoziš komplet vse podatke na novo (npr. datoteko .dat ali podobno). Če pa samo nalagaš nove podatke, pa podatki za nazaj ostanejo kot so.

LP Ciril

kekec46


kekec46

#486
Zdarvo!

Zdaj imam pa še eno uprašanje ...
Kje v Wswinu odkljukaš oz. določiš da ti dela tudi tedenske grafe ... (miniweek.gif) ?
Sem iskal ... našel sem za dnevne, meseščne in vse ... tedenski pa ne najdem.

Pa še nekaj glede windruna... v Weather -> Statistic days -> Parameters -> Če tam odkljukam Winrun mi let ega noče beležit oz. ne deluje... kje je hakelc ?

Hvala
LP

max

Če si našel mesečne, bi moral tudi tedenske, ker sta eden pod drugim :smash:
Za wind run boš videl šele jutri, če si ga danes obkljukal.
Internet->Adjustments->Graphics



polo

Citat od: kekec46 dne 23. Julij 2009, 18:07:18
Pa še nekaj glede windruna... v Weather -> Statistic days -> Parameters -> Če tam odkljukam Winrun mi let ega noče beležit oz. ne deluje... kje je hakelc ?


Če imaš starejšo verzijo od V2.91.2 ti ne bo delovalo.

kekec46

Aha ... za grafe sem uredil ... jst sm našel tud eno drugo pot kjer mi je naredilo veliko fajlov z grafi pa to ... okoli 5tisoč filov mam kar se tiče grafov  :surprised:  ;D
Glede Windruna je pa tako ... ko ga tam odkljukam in potem ko nasljednič odprem spet tam kjer ga obkljukaš .... ni več obkljukan  :icon_exclaim:

max

Moraš shranit zadevo, OK ne pa kar zapret okenček :icon_arrow:

Ekolog

Imam vprašanje glede schedulerja oz. urnika v wswinu, vem da se da nekje nastaviti da se program samodejno izklopi ob določeni uri, samo sedajle ne vem točno kje, zato pa raje tukaj v tej temi vprašam, če mogoče kdo točno ve, kje se to nastavi :icon_question: :shrug:

max

Pod View -> Options, imaš time controling

Ekolog

Hm, jaz sem to našel pod CONTROL - ADJUSTMENTS, sam ne vem če je to to, ali ima kdo to mogoče nastavljeno, pa če bi mi prosim lahko posredoval točne nastavitve :shrug:

max

Citat od: Ekolog dne 23. Avgust 2009, 21:23:59
Hm, jaz sem to našel pod CONTROL - ADJUSTMENTS, sam ne vem če je to to, ali ima kdo to mogoče nastavljeno, pa če bi mi prosim lahko posredoval točne nastavitve :shrug:

Tu nisi mogel ničesar najti, tukaj imaš za prenos podatkov :icon_arrow: