ZEVS Forum

Trenutno vreme [1.6 - 15.6 2008]

Začel/a walter76, 01. Junij 2008, 00:22:21

Prejšnja tema - Naslednja tema

0 Člani in 1 Gost gledajo to temo.

zimazakon

Trebnje
oblačnost iz zahoda
+28.4° C
30% RH
1011 hPa -  pada
piha S - SW s sunki do 26km/h  :icon_smile:
Davis Vantage Pro2 Plus
www.zimazakon.si

Duzek

Bliska, grmi, vse črno na zahodu, piha okreplen JZ veter
T=24,1°C
In na koncu bo padal sneg, kot že pred tisoč let.


http://bohinjska-bistrica.zevs.si

blazek

Nad Prekmurjem so nstale močne nevihte, bi znalo kaj toče past. Drugače pa je precej nevihtno na severu in zahodu naše kokoške.

Pri nas pa zanekrat brez posebnosti, občasno je malo več oblakov na nebu. Piha JZ veter pri temperaturi 28,3°C.

kekec46

no ... pri nas smo meli eno plohco ... sedaj pa ne pada več
t: 18,5
p: 1014,7
padavine: 4,1mm

Lp

JaniS

Ljubljana, Male Vižmarje, 16:20

Temperatura: +27,8 °C   (Tmin danes: +14,2 °C ob 05:28)

Pritisk: 1011,9 hPa

Vlaga:  45 %
****

max

Griže

Jasno, oblačno pa proti SZ,S,SV,V

Temp 27,8°C
Tlak 1012mb, kar lepo pada
Vlaga 33%
Veter pa vseskozi 15-20km/h JZ

@Pihe, a te kaj zaliva :icon_arrow:

dominikb

Nov Gorica : 11.6.2008 ob 14h
                 t=25˙C
              TLAK= 1014mb- pada
               vlaga=56%
              veter=SSW( 5m/s)
Zjutraj je bilo še jasno proti poldnevu pa so se že razvijali cumulus do cumulus congestus oblaki. Proti trnovskemu gozdu je bilo slišati zamolklo grmenje. Potem pa se je še pojavila altostratusna oblačnost in situacija se je deloma umirila, jugozahodnik pa še naprej piha.

robi14

Grmi, s Koroške pa prihajajo temni oblaki... Samo še vprašanje časa kdaj se bo pošteno ulilo! spet...  :shrug:

Amare

#653
SG že cca. slabo uro nevihta. Vmes šlo tudi malo toče. Skoraj ves čas močno dežuje. Prijatelju že zalilo klet. Malo stran, približno 4,5 km, na Selah neprevozna cesta.
Temperatura se je spustila na trenutnih 15,7°C.
Pogled proti Uršlji Gori pa tudi ni kaj optimističen:

http://shrani.si/f/2t/1K/2maHX1BG/dsc03024.jpg

Jovi

#654
Preddvor,nad Storžičem in ostalimi gorami grmi in mislim da na jezerskem močno dežuje tu pa piha možan JZ.Ne vem koliko ampak v sunkih zelo veliko.....K sreči bo šla ta nevihta mimo.Se pa oblači torej konec sonca za vsaj dva dni :icon_question: :icon_question:


To je slika iz doma v smeri Krvavec.Pred 15 minutami :icon_wink:
No smer Jezersko ........malo pomote ampak ne veliko ker malo stran je Krvavec :icon_wink:
Razmišljajte pozitivno, uživajmo v naravi

jaka

do nas so že prišle prve plohe...zaenkrat 1 mm dežja, temperatura pa 21.3°C, Tmax 27.7°C

mihav

Se oglašam s Korškega konca...
Šmartno pri Slovenj Gradcu se je močno ulilo padalo veliko toče, prav tako Podgrorje pri Slovenj Gradcu...o kakršni koli škodi bom še poročal. Padala je toča debeline 0.5cm-2cm. Upamo da bo na pridelku čim manj škode... :icon_exclaim:
Global warming is a lie;)

max

Trenutno stanje proti Severu-Velenju


Proti Severovzhodu-Maribor

joze

Ravna pri Ligu, oblačno in grmi.

Temperatura 19,8 °C

Vlaga 72 %

Pritisk 1016 hPa, močno pada

Padavine danes 4 mm

Ob 14:20, smo imeli nevihto, sedaj pa prihaja ena velika mrcina z zahoda, upam, da bo šlo bolj južno.

max

#659
Proti Vzhodu in Jugovzhodu grmi in bliska, mislim da bo nas samo oplazilo, ker potuje SZ->JV ravno mimo Griž
Shladilo se je na 22°C , pred eno uro 28°C :icon_surprised: