ZEVS Forum

Trenutno vreme (16. 01. - 31. 01. 2015)

Začel/a uros1980, 16. Januar 2015, 05:43:59

Prejšnja tema - Naslednja tema

0 Člani in 1 Gost gledajo to temo.

Oblak69

#270
Šentjošt nad horjulom, 642m

Iznenada je pričelo iz juga narahlo snežiti. Veter se je zopet obrnil na SV stran

T= 0,3 °C
Vlaga= 89 %

EDIT: Je že ponehalo

paradolf

Tudi v Dobrunjah občasno naletava. Zelo drobne snežinke.
Vetra še ni pri tleh, čeprav iz Vevškega dimnika je dim rahlo nagnjen v smer SV.
Kdor visoko leta dalec vidi :)
http://www.youtube.com/watch?v=5NgXE1X-XyM
Davis Vantage PRO2

MIHAJLO 86

trenutna temperatura: 0,3 C°

Pada pa zmrzjen dež, šumi kot, da bi nekdo z neba stresal sol  :icon_question:

Serpentinšek


V Bočni (G.Grad, Zadrečka dolina) že pribija Z-JZ veter  :buttrock:   Tokrat nas je prepihalo med prvimi, podobno kot v Celju, kjer je +4°c.
Drugod še precej mirno, v Domžalah prava uspavanka pri 0°c in vse bolj temačnem nebu. Kakšnih snežink še nisem opazil je pa možno, da je kaj padlo, saj nisem privezan k oknu.  :)

Le kaj nas jutri čaka? Mix snega in dežja ali samo sneg? Ali samo dež? :icon_mrgreen:  :icon_lol:
LP iz pad. postaje Domžale :)
Naš kotiček v Bočni: https://i.postimg.cc/43ZXNMgc/Bocna-mix.jpg

Perice

Po oblačnem jutru se je sedaj delno razjasnilo. Temp. +1°C, vetra (še) ni.
Ni nam lahko... :)

bbator

Oblačno pri pozitivni 0°C zaenkrat. Vetra ni. Nekaj drobnih snežink in kaplic je že padlo. Glede na Zamg nastaja ciklon očitno kake 50km JV od napovedi.
Ni vse v snegu, nekaj je tudi v nevihtah!

H2o

Pri nas se od 11. ure naprej pojavljajo padavine. Trenutno rahlo sneži:




goldhorn

#277
Citat od: bbator dne 29. Januar 2015, 12:53:21
Glede na Zamg nastaja ciklon očitno kake 50km JV od napovedi.

upsssss   ;D

se mi je zdela čudna postavitev....  :icon_confused:




mat89

zmerno do pretežno oblačno,vetra zaenkrat zelo malo ,ampak temperatura v višavah,mislim da bomo že danes zvečer deležni dežja .
T.5,7 stopinj C
VLAGA:64%
Veter:4km/h
Veter max:12,9km/h

paradolf

Kdor visoko leta dalec vidi :)
http://www.youtube.com/watch?v=5NgXE1X-XyM
Davis Vantage PRO2

Mišo


ANDONE

 :smash: datum posnetka poglejte.. :icon_bird:

lj.bežigrad 2,2 oblačno

Tržičan

Brezje pri Tržiču

Tukaj začelo rahlo snežiti, zelo majhne snežinke, T = 2,5°C.

Pa da vidimo koliko nam ga bo nasulo, pričakujem vsaj 30cm.

Lp, Nejc

roky

Oblačno je, začelo je rahlo snežiti. Saj sploh ne vem kaj dol pada, kot leden dež vmes pa malo večje snežinke, težko je ocenit :icon_haha:.

Temperatura 1,9°C
Vlaga 82%
Tlak 992 hpa, je pa zelo padel
Vetra pri nas ni

:wavey:

snowfrick

Oblačno pri +3.5°C

Prvi milimeter je tu. Jutri ob takem času se ga bo pa bolj malo videlo. ;D