ZEVS Forum

Trenutno vreme (1. 1. - 15. 1. 2015)

Začel/a medovreme, 01. Januar 2015, 00:54:22

Prejšnja tema - Naslednja tema

0 Člani in 1 Gost gledajo to temo.

mat89

dežuje,vmes sodra oz stopljene snežinke,mogoče pa le ugledamo kakšno sneženje
T.5,4 stopinj C
Padavine:1,6mm

wisky

Pozdravljeni!

Pri nas trenutno rahlo dežuje, temperatura pa je v plusu.
Trenutni podatki so:

T= 5,2 stopinj C
ZP=1009,2 rahlo pada
VL=87%
Veter = 3,9 m/s smer S-SV
Lp Wisky
VP Tezno pri Mariboru postaja  PRIMUS SOLAR -IT.
HW, WSWIN, WUHU, WEBCAM Prestigio PWC 320

bbator

#182
Pri nas je do sedaj že padlo 3mm padavin in z gotovostjo lahko trdim, da Aladin že sedaj ni zadel količine, ker smo jo pri nas že prekoračili. Mislim, da bomo dosegli celo 10mm, če ne več... Temperatura pa 6,8°C. Zaenkrat še bolj zatišje.

Edit 13.45: že 4,5mm. Temperatura pa 7,5°C. Glede na radar pa smo tik pred pravim dogajanjem s severa. Pa da vidimo...
Ni vse v snegu, nekaj je tudi v nevihtah!

indijanc

#183
Gozd Martuljek ploha sodre. Hribi so ze v sneznih zavesah. V dolini nobenega vetra seveda.

Edit 13.15:  pihnilo je ter s tem ze prineslo prve snezinke tudi v dolino...

paradolf

Oblačno in megleno, rahlo dežuje.
+6.8°C

Po Aladinu bi morali praktično ostati suhi pa kaze da bo padlo vsaj nekaj mm.
1mm do sedaj.
Kdor visoko leta dalec vidi :)
http://www.youtube.com/watch?v=5NgXE1X-XyM
Davis Vantage PRO2

Tržičan

Brezje pri Tržiču

Pada mešanica dežja, sodre in snega, T = 5,5°C, piha zmeren veter.

Začelo se je pred okoli 15 minutami in sedaj imamo že zmerne padavine.

Lp, Nejc

mihav

Global warming is a lie;)

kripelj

Pravkar mocno zabliskalo in zagrmelo  :zaba:
Dezuje pri 4,8°C

mat89

#188
haha pri nas je kar fajn zagrmelo :icon_question: in to 11 januarja narobe svet .Prvi nevihtni dan letos ,res že dolgo ni bil opri nas nevihte v januarju :icon_haha:
T:4,6 stopinj C
Padavin pa že 4,4mm
Vsi modeli so kazali na okoli 2mm zdaj pa je že padlo enkrat več. Bo padlo skoraj tolko padavin kot v zadnejm poslabšanju konec decembra.Seveda k ogre za dež te je padavin več,ko pa gre za sneg pa ponavadi vedno padne manj od pričakovanega :banghead:

udari strel

stajercx


kvak


krispy123

#191
Trenutno stanje
Rahlo-zmerno dezuje,meja sneženja se bo ob koncu padavin spustila do tam 600 m nadmorske visine. V glavnem nič posebnega jaz temu rečem, malo prej je tudi pošteno zagrmelo ob prehodu hladne fronte.
Temperatura: 3.8C
Padavine danes: 5 mm
Edit (14.10): smo na 7 mm, vmes pa pada neka sodra. Temp:3.5C
Drugace pa tole je za mene zgolj pozno oktoberski prehod hladne fronte, vreme je pozabilo da je zunaj januar. Zdaj bi moralo že pošteno snežit ne pa da dezuje.
17.10: zapihal je malo prej mocan sz veter, padlo je vsega 9mm padavin.

paradolf

#192
Padavine so se okrepile. Močno dežuje.  RR 20.4mm/h
+6.1°C
6.9mm do sedaj
Ohlaja se še ne.

Pravkar vmes tudi sodra.

Edit: Pravkar tudi zagrmelo. :)
Kdor visoko leta dalec vidi :)
http://www.youtube.com/watch?v=5NgXE1X-XyM
Davis Vantage PRO2

matic19

Fronta je tukaj, močno dežuje in piha okrepljen severni veter, temperatura pada :buttrock:

roky

Oblačno je, dežuje, začel je pihati tudi severni veter. Mogoče pa ugledamo kako sneženje :buttrock:. Pustimo se presenetiti :smash:.

Temperatura 4,6°C
Piha veter v sunkih 15.6 km/h

Pa da vidimo, ali bo kakšno presenečenje :icon_wink:.

Zabliskalo se je in zatreskalo :buttrock:.