ZEVS Forum

Trenutno vreme [1.10.-16.10.2007]

Začel/a Cumulonimbus, 30. September 2007, 23:16:59

Prejšnja tema - Naslednja tema

0 Člani in 1 Gost gledajo to temo.

joze

Danes je oblačno

Temperatura 18,4 °C
Min danes
14,6 °C ob 06:33

Max danes
18,6 °C ob 10:11

Pritisk 1028 hPa

Vlaga 70 %

Rosišče 12,8 °C

ŠTROMAR

Megla se počasi dviga, posijalo je sonce. Tmin=12,4 stopinj Celzija, trenutna T=18,5 stopinj Celzija.

H2o

V Žireh je že en dan eno in isto vreme. Včeraj celo malo dežja. Drugače pa čudno megleno ozračje in prijetno toplo. T = 19.2, Tmin = 12.3°C.

lp

maestro

Pri nas po oblačnem jutru(nizki oblačnosti), trenutno pretežno jasno in prijetno toplo,21.8°,vlaga 63%. Tudi noč je bla sorazmerno topla, z Tmin 11.2°
VP Bohinjska Bistrica
http://meteo-bohinj.si

Ciklon

zmerno oblačno
T = 20,7°C
RH = 77%
p = 1008 mb - pada
:icon_wink:

zdaj pa mal za gobam pogledat. :icon_smile:
Raj je v naravi :buttrock:

blazek

#80
Rahlo oblačno in zelo soparno. Temepratura je 22,6°C, tlak pada in je na 1017hPa. Minimum je bil razmeroma visok pri 13,3°C.

grizli

V Kočevju delno jasno, drugače kot bi bili vsi v enem redkem oblaku, tako je vse megleno pri tej vlagi

-temperatura 20.3°C
-tlak 1017 hPa
-vetra pa še kar ni

lpP
grizli ma vas rad

Serpentinšek

#82
Nekaj po 19.00 smo lahko na SLO1 videli nekaj posnetkov iz moje pozabljene Zadrečke doline  :icon_eek:  :clap: :beerchug:  :zaba:  :surprised: :buttrock:  :icon_lol:

Sicer pol meseca po razdejanju  :icon_evil:, ampak bolje kot nič . Bili so točno tam, kjer sem jaz slikal (podrt most pred Bočno) tiste fotke dva tedna nazaj...

Zmerno do pretežno oblačen dan z nekaj sonca (večinoma skozi prosojne oblake) in ponovno nad 20°c.
Še celo ob 19.00 so temp. nesramno visoke za oktober; noče se shladit, saj je čedalje bolj oblačno.  :shrug: In jutri bi lahko spet kar pošteno padalo, saj je soparno in že kar vroče za oktober...
LP
LP iz pad. postaje Domžale :)
Naš kotiček v Bočni: https://i.postimg.cc/43ZXNMgc/Bocna-mix.jpg

Cumulonimbus

pri meni se oblači s severa, temperatura pa je 17.9°C, samo nevem kje so tiste padavine ki naj bi nas dosegle s severa. noben radar jih ne zaznava, ali pa bo šlo tukaj za proženje ravno nad slovenijo kaj pravite, kart pa še nisem pogledal ker ni časa  :icon_question:





lp
Član ZEVS :)

Ciklon

Citat od: Cumulonimbus dne 05. Oktober 2007, 19:38:41
pri meni se oblači s severa, temperatura pa je 17.9°C, samo nevem kje so tiste padavine ki naj bi nas dosegle s severa. noben radar jih ne zaznava, ali pa bo šlo tukaj za proženje ravno nad slovenijo kaj pravite, kart pa še nisem pogledal ker ni časa  :icon_question:





lp


Fronta se bo po prehodu čez Alpe okrepila in proženje se bo izvajalo ponoči ravno nad SLO. Počakaj še kakšno uro. :icon_wink:
Raj je v naravi :buttrock:

Ciklon

min T danes - 11,5°C
max T danes - 21,1°C
-----------------------
zmerno oblačno
T = 16,3°C
RH = 98%
p =1018mb - raste
:icon_wink:
Raj je v naravi :buttrock:

ŠTROMAR

Zmerno oblačno tudi tu. Današnja Tmax=23,8 stopinj Celzija, trenutna T=17,2 stopinj Celzija.

ŠTROMAR

Pravkar je pričelo deževati, temperatura še vedno visokih 17,2 stopinj Celzija.

Serpentinšek

Zanimive linije padavin, povsem ne ozirajoče se na relief in precej stacionarne...



Lepo, da za spremembo tokrat tule gor ne pada.  :icon_lol: 
Malce severneje od Celja je pa kar zlivalo, na animaciji je v enem terminu bilo celo nekaj rdeče barve...

LP iz pad. postaje Domžale :)
Naš kotiček v Bočni: https://i.postimg.cc/43ZXNMgc/Bocna-mix.jpg

paradolf

Ja Serpentinšek, so imeli nevihto na štajerskem. Se je tudi tukaj malo posvetilo sem in tja.
Res take Lisce nismo vajeni. Zanimivi odboji :icon_wink:

V Podgorju rahlo dežuje a je dežemer še na nuli. No saj bo počasi. :icon_wink:
Kdor visoko leta dalec vidi :)
http://www.youtube.com/watch?v=5NgXE1X-XyM
Davis Vantage PRO2