ZEVS Forum

Znanstvena raziskava - Anketa

Začel/a piskec, 16. December 2010, 07:49:41

Prejšnja tema - Naslednja tema

0 Člani in 1 Gost gledajo to temo.

piskec

Takole gre...

> prošnjo za sodelovanje pri izvedbi
> znanstvene raziskave, ki jo opravljamo na Centru za metodologijo in
> informatiko Fakultete za družbene vede. Ponovno bi vas prosil za možnost
> objave ankete nekje v vašem forumu. Zdi se nam
> velika škoda, da vaš  forum ne bi bil vključen v raziskavo, saj je po tednu
> dni pošiljanja naših prošenj večina aktivnejših slovenskih forumov odločila
> za objavo povezave na anketo.  Predvsem pa je z vidika kakovosti rezultatov
> (reprezentativnosti, objektivnosti) zelo pomembno, da bi vaši uporabniki
> prav tako sodelovali v raziskavi.

Če že gre za forumaše te dežele, prosim torej vse člane foruma, da sodelujejo v anketi - http://www.1ka.si/a/3155

Hvala!

max

Izpolnil :) ampak brez političnih nazorov pa ne morejo v nobeni anketi :banghead:

uros1980


maestro

Citat od: Maxampak brez političnih nazorov pa ne morejo v nobeni anketi banghead
Iz zaradi slednjega tudi tokrat ne bom izpolnil ankete!!!  :icon_arrow:
VP Bohinjska Bistrica
http://meteo-bohinj.si

ŠTROMAR

Na žalost nas s takšnimi "znanstvenimi" anketami posiljujejo vsakodnevno.

medovreme

Kaj je na obzorju?

Duzek

hehe, jest sm izpolnil. Politika pa, jah zarad mene nej vedo vsi da sem zjutraj bel, čez dan rdeč, ponoč pa ta črn.  :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:
In na koncu bo padal sneg, kot že pred tisoč let.


http://bohinjska-bistrica.zevs.si

polo

Sploh nisem kliknil na link, niti ne bom. Ne vem pa zakaj imamo posebej temo ANKETE   :icon_neutral:

Pihe

Ker zaupam "okusu" in mnenju svojih kolegov na forumu,tudi jaz nimam namena pomagat tej "znanosti" z izpolnjevanjem takih anket. >:(
-------------------------------------
www.bovec-vreme.si

mat89

Tudi jaz sem izpolnil ampak vprašanje o politični opredelitvi pa mora bit noter če pa kaj mrzim pa je to politika oz .mafija

piskec

Zanimivo je, koliko imate vsi za pripomnit.

Izpolnite ali ne, vaša stvar, ni pa treba iz tega delat drame. Saj je samo ena anketa, križana gora...

Da veste: vse skupaj je samo zarota, kjer hočejo iz vas spraviti tajne in osebne podatke, da bi lažje špegali v vaša življenja. Ne daj se Ines!

wisky

Bravo Piskec!
Tako se govori!!
Lp Wisky :smash:
VP Tezno pri Mariboru postaja  PRIMUS SOLAR -IT.
HW, WSWIN, WUHU, WEBCAM Prestigio PWC 320

spletni.forumi

#12
Pozdravljeni člani foruma ZEVS!

Nekateri v svojih odzivih omenjate politično "obarvanost" raziskave/ankete.

Želimo vam sporočiti, da je anketa del znanstvenoraziskovalnega projekta, zato ni v ničmer povezana z nobenim političnim ozadjem. Tudi sicer se anketa ne ukvarja s politološkimi vprašanji, temveč se predvsem osredotoča na komunikacijske, socialne in družboslovnoinformatične procese.

Drži pa, da se nekatera vprašanja nanašajo na družbeno participacijo, ki je prisotna tudi v forumih, saj se tudi v njih organizirajo skupine ljudi, ki imajo podobna prepričanja in vrednote, ki jih družijo podobni interesi oz. ki želijo s svojo pobudo nastopiti v širši javnosti - v tem pogledu je vprašalnik vsekakor primer tudi za forum ZEVS.

Takšnega delovanja ne gre vselej ozko razumeti v smislu političnega angažmaja ali participacije, temveč tudi širše, v smislu socialnega udejstvovanja, ki omogoča posameznikom in skupinam premagovati določene socialne ovire ali težave, s katerimi se soočajo v vsakdanjem življenju.

Hvala za razumevanje!

spletni.forumi

Skoraj bi pozabili ... Anketa je še vedno aktivna, zato Zevsovci vabljeni k sodelovanju!

http://www.1ka.si/a/3155

ps. Tistim, ki ste anketo že rešili, se iskreno zahvaljujemo za pomoč in vaš čas.