ZEVS Forum

XIII.Srečanje ZEVS in vremenskih navdušencev v Bohinju

Začel/a maestro, 13. Januar 2011, 13:13:14

Prejšnja tema - Naslednja tema

0 Člani in 1 Gost gledajo to temo.

piskec


Duzek

ker ne vem kako je s posteljnino gor tisti ki bote spali imejte sabo kakšen pripomoček. če je to velik problem bom pa probal neki zrihtat.   :icon_wink: Odštevamo ure ;))
In na koncu bo padal sneg, kot že pred tisoč let.


http://bohinjska-bistrica.zevs.si

max

Citat od: Duzek dne 04. Marec 2011, 12:35:46
ker ne vem kako je s posteljnino gor tisti ki bote spali imejte sabo kakšen pripomoček. če je to velik problem bom pa probal neki zrihtat.   :icon_wink: Odštevamo ure ;))

Mam jaz doma nekej starih gat jih bom prinesel.........so oprane :icon_lol: :icon_lol:

piskec

Citat od: Duzek dne 04. Marec 2011, 12:35:46
ker ne vem kako je s posteljnino gor tisti ki bote spali imejte sabo kakšen pripomoček. če je to velik problem bom pa probal neki zrihtat.   :icon_wink: Odštevamo ure ;))

Zakaj pa? A bomo spal?

Duzek

In na koncu bo padal sneg, kot že pred tisoč let.


http://bohinjska-bistrica.zevs.si

piskec

Jaz mam napokanega že pol avta.

Še kaj rabimo, vzamem še kaj?

V nedeljo jo mahnem na Komno. Me matra že dolgo časa, pa sploh ne vem zakaj. Najbrž samo zato, da grem pogledat, če je koledar gor. :)

paradolf

Citat od: Duzek dne 04. Marec 2011, 14:57:26
:icon_question: dobro vprašanje ;)

Še lokacija kjer je jutri zbor

Pub allo allo



Tvoja standardna lokacija  :icon_haha:
Kdor visoko leta dalec vidi :)
http://www.youtube.com/watch?v=5NgXE1X-XyM
Davis Vantage PRO2

Lluka


Duzek

hehe Paradolf že pozna, hehe. Luka seveda, zastonj pa že ne bomo šli v lokal  :icon_mrgreen:
In na koncu bo padal sneg, kot že pred tisoč let.


http://bohinjska-bistrica.zevs.si

maestro

VP Bohinjska Bistrica
http://meteo-bohinj.si

wisky

Vsem udeležencem srečanja v Bohinju želim predvsem dobrega druženja, na občnem zboru pa veliko konstruktivnih debat in zaključkov.
LP Wisky :smash:
VP Tezno pri Mariboru postaja  PRIMUS SOLAR -IT.
HW, WSWIN, WUHU, WEBCAM Prestigio PWC 320

gradiščan


blazek

Prišel domov. Fajn je blo. Bila je standardna zasedba.


Nekaj pa jih je ostalo še gor in se vračajo jutri. Slike pa ob priliki.

max

Citat od: blazek dne 05. Marec 2011, 22:25:52
Prišel domov. Fajn je blo. Bila je standardna zasedba.


Nekaj pa jih je ostalo še gor in se vračajo jutri. Slike pa ob priliki.

c/p.....Jaz sem tudi že doma  :icon_cool:

ŠTROMAR

No tudi jaz sem že doma. Ponovno en lep dan preživet v prijetni družbi, sicer več ali manj že starih znancev. Skratka bilo je zanimivo, poučno. Hvala @Duzek in @maestro za tole srečanje. Pa začnimo pregled današnjega dogajanja v Bohinju. Zadnji je na zborno mesto v Bohinjski Bistrici prispel Gradiščan.


Najprej smo si ogledali spomenik vremenu v Bohinjski Bistrici


Nadaljevali smo do Srednje vasi, kjer so si ogledali oživljeno sirarno








Naslednja postaja je bila Oplenova muzejska hiša v vasi Studor




Vreme seveda za 5+


Sledil je postanek na obali jezera blizu Stare Fužine






In že smo pri hiši v Ukancu, kjer je baza tokratnega srečanja


kjer se je popoldne dogajal občni zbor društva ZEVS




Stari in novi predsednik društva


Po napornem občnem zboru smo jo peš mahnili


v bližnjo pizzerijo na večerjo


Pa še povratek z baklami nazaj do hiše v Ukancu


Nekateri smo jo tam po osmi zvečer ubrali proti domu, najbolj vztrajni pa so ostali v hiši v Ukancu in bodo srečanje zaključili jutri.